Režisér filmu Sejmi eso vás zavede do světa Kevina Stretche, řidiče hollywoodské limuzíny, muže s temnou minulostí. Když se Stretchovi ozve nechvalně proslulý gangster, aby od něj dostal zpět půjčené peníze, Stretch v naději na slušnou odměnu vezme práci, kterou mu nabídne jeho klient – miliardář. Výstřelky výstředního klienta ale brzy vyústí v divokou noc plnou dobrodružství, sexu a nebezpečí, po které je jasné, že s návratem peněz to až tak snadné nebude. (Bontonfilm)

italka63

Já se toho nebojím, já ty čtyři hvězdičky dám, neboť film to byl místy velmi zábavný, šofér limuzíny, ten obyčejný mladý týpek sekající latinu po bouřlivém období alkoholu a drog, se chtěj nechtěj zaplete se svou minulostí a ke všemu potká velmi bohatého , leč velmi výstředního klienta, kterému ze zoufalství tuhle noc začne sloužit, ve vidině obdržení dýška v hodnotě šesti tisíc babek, které musí vrátit aby měl v životě klid, Chris Pine ho hrál a byl bomba. Akce, humor a neuvěřitelné roličky Raye Liotty a Davida Hasselhoffa, tak ty mě odbouraly. Takový film na pohodu. ()

Remedy

Povolání šoféra v podání Patricka Wilsona skutečně není žádný med. Chvílemi mi to sice přišlo jako taková hra s divákem, „co všechno se ještě může posrat a která zdánlivá absurdita se stane tentokrát“, ale zábavnost tomu upřít nelze. A patetické konce mi u takto jednoduchých filmů nevadí, ba naopak. ()

Philcze

Patrick Wilson v nasraným módu, Carnahan opět roztřesený a camea na hranici geniality. Zábavná budoucí kultovka, která proti sobě skvěle staví dva netypicky obsazené herce (Wilson - drsoň, Pine - šílenec, už podruhé u Carnahana) a nechá je devadesát minut dělat vtipné krávoviny na pozadí narychlo spíchnuté kriminální historky. Takhle vypadá povedený pokus natočit cynickou a nekorektní klipovitou komedii, neboli to, co se Michael Bay snažil natočit s Pain and Gain, ale neskutečně otravným způsobem selhal. 80% ()

decouble

Dal bych klidně i tři hvězdy, druhá půlka má totiž docela i švih. Ale někdo se z nějakýho důvodu rozhodl zaplácnout celou stopáž závěrečných titulků nepovedenými záběry, aby diváka ještě jakože dorazili. Jenže tyhle "bloopers" nejsou vůbec vtipný a jenom podtrhují bezradnost tvůrců diváka doopravdy rozesmát něčím, co už bylo předtím v samotnym filmu. ()

kinderman

Stejně nesnesitelně pozérské a nucené, jako když se Carnahan v předmluvě ke komiksu Kick- Ass 2 pokusil parazitovat na Millarově literárním stylu. Dle závěrečných titulků se štáb na place nejspíš výborně bavil, bohužel, nic z toho se na mě jako diváka nepřeneslo. ()

Cl3ricK

Vlastně skoro taková jedna mise z nového GTAčka. Šílené, nedlouhé, dost vtipné a drzé. Jestli mi někdo utkvěl v paměti, tak rozhodně Karl, psáno s K. Vždycky přišel, hodil hlášku a vypařil se. Víc takových Carnahanů v Hollywoodu. ()

Axis

Ano scénář je na úrovní jedné delší mise GTA. Ovšem ten nejchlapáčtější rejža Joe Carnahan z této jednohubky dokáže udělat tu nejchutnější lahůdku! Od konce až do začátku je to jízda. ()

TheDon

Tak to by šlo. Igeliťák má lehkou deprézi, sekeru u svýho mexikánskýho bookmakera a navíc práci která ho nebaví. Docela to odsejpá a zjišťuju, že tenhle druh filmů mě hodně baví. Spousta neotřelejch nápadů, samuraj Chris Pine, třímetrovej rusák s odtahovkou a spousta smůly na idioty. Jen ten konec nemusel být tak přeslazenej a klidně bych tomu vpálil pětec. Škoda. 80% ()

Aljak

Ale hej, ušlo to. Na Patricka Wilsona som síce zvyknutý z dramatickejších a vážnejších hereckých úloh, ale aj tu rozhodne pôsobil zaujímavo. Aj keď to nebolo nič prelomové, ale mne osobne sa toto páčilo viac ako slávny (a podľa mňa nesmierne precenený) film Drive, ktorý sa tiež rovnako ako ten zväčša točí okolo jazdy v aute. Uznávam, že zápletka tohto filmu bola dosť absurdná, ale tá kombinácia komédia & thriller bola v tomto ponímaní celkom príjemná. Aj keď mne osobne sa najviac pozdával ten neustály vnútorný monológ hlavného "hrdinu", ktorým si tak sám pre seba komentoval všetky tie situácie, v ktorých sa ocitol. Škoda, že to bolo v mnohých ohľadoch tak absurdné, lebo inak by to bolo ešte lepšie! ()

M.i.k.e

Carnahan se evidentně vyžívá v dobře obsazených šílenostech a ačkoliv tady trošičku slevil,v mnohém Stretch připomíná výborné Smokin Aces.Zábavná akční jednohubka s příjemnou stopáží,která nedává moc šancí se nudit.Pořád se tu něco děje a Patrick Wilson si to až překvapivě dává.Zdatně mu v tom potom sekunduje Chrs Pine se svojí vyzáží někde mezi Ježíšem a Usámou.Suma sumárum velmi příjemná oddechovka,která se nemá za co stydět...70% ()

Figu

Joe Carnahan dokazuje po A-teamu či Mezi vlky, že umí udělat a natočit i solidní akční komedii, aniž by si musel propůjčit Liama Neesona. I s Patrickem Wilsonem to jde, kdy i ten jeho přiblblej ksicht k ději sedí báječně jak prdel na hrnec. Koncovka byla naprosto očekávatelná a předvídatelná, avšak neurazila. Jenže od bijáku, kde se objevujou jména jako Chris Pine, Jessica Alba, Ray Liotta nebo Davka Hasselhoff, asi člověk čeká víc. Aspoň já. 55% ()

Martin741

Carnahan tu je zas len rutiner bez kuska invencie. Este par dobrych gagov a situacii sa najde, aj ten Wilson to trocha udrzuje nad dnom zumpy. len chybaju vyraznejsie momenty, preco si film pamatat, bez tychto vyraznejsich momentov to pomerne rychlo vyfuci do prazdna : 55 % ()

bourec

Když z popisku vytrhnu akční a thriller,protože v týhle rovině film příliš nefunguje,tak komedie je to pekelná.Šílenost začínající Chrisem,a konče tim ruskym zmrdem z vodtahovky.Zábavný to je,ale Joe nám trochu vodbočuje.60%. ()

BarryLyndon

To byla šleha Určitě to nesedne každému, ale ta Carnahanova hravost a volnost, to mne prostě svinsky bavilo. Chris Pine životní role, bez debat. Strašně bych chtěl, aby nějaké komiksové studio mělo koule a svěřilo Carnahanovi komiksový projekt. Moc jsem se bavil. K drinku s ledem to bylo v tom parnu ideální, osvěžující. A Bad Boys teď vůbec strach nemám. 8/10 Netuší někdo, jak an tom tenhle film byl finančně? Našel jsem akorát že stál 5 mega, hrozně bych mu přál, aby se zaplatil. ()

Rodriguez

Stretch je smolař a když se mu ozve jeho bývalý "zaměstnavatel", že chce svoje prachy zpět, nemá jinou možnost, než přijmout práci, kterou mu jeho klient nabídne. Jenže ono není nic tak růžového a tak než se k vytouženému balíku peněz dostane, tak uplyne spousta času a přibude spousta potíží....a že jich bude! 70% ()

C0r0ner

Když je komedie nepříliš vtipná, nastává problém, což je přesně případ Šoféra. Carnahan umí mnohem líp, jak už nám párkrát dokázal. Tady se sice člověk nenudí, celkem se zájmem kouká na to, co se před ním odehrává, ale po skončení jen tak zívne a do týdne na všechno spolehlivě zapomene. 55% ()

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015