Velká šestka

• USA Big Hero 6 (více)

Velká šestka je emocemi nabité komediální dobrodružství o malém geniálním konstruktérovi robotů jménem Hiro Hamada, který se naučí využívat svůj talent. Pomůže mu v tom jeho neméně nadaný bratr Tadashi a jejich kamarádi: dívka Go Go Tamago, vyhledávající adrenalinové zážitky, čistotou posedlý Wasabi No-Ginger, sličná chemička Honey Lemon a jejich fanda Fred. Když se parta kvůli katastrofální souhře náhod ocitne uprostřed nebezpečné hry, kterou kdosi rozehrál v ulicích San Fransokya, Hiro se obrátí na svého nejbližšího kamaráda – robota jménem Baymax - a přetvoří svou partu přátel na high-tech hrdiny odhodlané vyřešit vzniklou záhadu. (Falcon)

Mikino00

Další z nepřeberné řady komiksových adaptací o hrdinech a pomstě. Tentokrát pro mladší publikum. Příběhově se jedná o průměr, aspoň postavy jsou sympatičtější. Bohužel příběh je velice předvídatelný, ale odsýpá to dobře. Na dětskou podívanou ale ucházející. ()

Jaro_slav

Není to "emocemi nabité komediální dobrodružství", ledaže je vám tak nanejvejš osm... Dějově je to naprosto standardní (protože povinnej záporák, aby jako že napětí pro děti, že jo), nicméně je to celkem nabitý povedenejma nápadama (hlavně město San Fransokyo, kde všechno vypadá sice ňák jinak, ale furt povědomě), což si ve světě animáků vysloužilo poctivejch 80%. Třidéčko neobtěžuje, ale je naprosto k ničemu. Viděno v originále ve Slováči v tejdnu, kdy má fkinech premiéru akorát tadle sračka. Šestka je zapomenutelnej film, protože ač je fakt dobrej, neni ničim vyjímečnej. ()

Phorbo

Na film jsem čekal hrozně dlouho. Nemotorný bot Baymax je frajer a dokáže překvapit svou naivitou a lékařským kodexem, kde to ani nečekáte. A i když to nebylo zase tak špatný, je to vykrádačka kde se dalo (Iron man je asi nejvíce zjevný, ale kdo ho má taky překonat, že jo), tak to na plný počet rozhodně není... I tak je to docela dobrý. ()

H4ku11

Spočiatku som si myslel, že sa po nejakej dobe zas raz podaril kvalitný animovaný príbeh, ale nejak ma to čím ďalej, tým viac začínalo nudiť. Je to príjemné pozeranie, ktoré určite poteší. Je však pravda, že okrem Baymaxa sú tam tie postavičky dosť na nič. ()

Yardie

Slabších 80%. Pěkná animace, spousta akce, pár vtípků, pár dobrých nápadů a pár silných okamžiků. Příběh jako takový není nic objevného. Pro děti to musí být super. Ale jako dospělý bych ocenil trošku více humoru, právě pro nás starší. Ale i tak jich tam bylo celkem dost, ale v TOP animácích je jich prostě více. Určitě nejlepší postava Baymax, bez kterého by tam moc humoru nebylo. Celkově to rychle odsejpalo, bavilo to, člověk se i zasmál a byla to taková oddychovka. Na TOP animáky to nemá, ale je to rozhodně nadprůměr a klidně bych se na to mrknul vícekrát. Howgh! ()

Lovely.Bones

Normálně bych dal ***, ale za toho Baymaxe :-) Příběh je hodně naivní a není na něm nic zvláštního. Postavy jsou infantilní a stejně tak humor. To nejlepší na celém filmu je grafické zpracování, které je opravdu špičkové, barevné a šíří z něho pozitivita. Má to moc hezkou hudbu a písničky jsou super, hlavně ta při závěrečných titulkách. Nevím, jestli si to toho Oscara zasloužilo, protože jsem zatím neměl možnost shlédnou ostatní nominované, ale myslím, že taková Kniha života je ještě lepší než tohle, a ta nebyla ani nominovaná. Ale stejně to je rozhodně zábava pro špunty i rodiče. ()

Mikeel

Big Hero 6 velmi těsně šlape na paty mému nejoblíbenějšímu animáku, a to Úžasňákovým. Film je totiž vyvážený ze všech úhlů - je v něm správná porce humoru, akce, ale i emocí. Pravdou je, že humor tu funguje asi nejlépe a roztomilost a neohrabanost hlavního robotického hrdiny to celé jen umocňuje. Když nastoupí na scénu víc akce, pozornost nejde nijak dolů, ale film lehce zprůměrní - ovšem jen do té doby než dorazí další dávka humoru a finální ždímačka emocí. Baymax je navíc asi jedna z nejroztomilejších animovaných postav poslední dekády. ()

Garch

Animace je úchvatná. Příběh, to je jiná věc: jakoby složený z kousků odevšad: "Japonské San Francisko", dr. Octopus, Avengers, Kung-Fu Panda atd. .. Kupodivu to drží pohromadě a rozhodně nenudí. Vychází i snaha o poselství - Jak se vyrovnat se ztrátou. ()

Zombi

Slušný superhrdinský animák s parádním vizuálem. Akce je pěkná, vtípky fungují a překvapivě i pár dojemných scén. Není to pro nejmenší děcka, na to je to až moc rychlé a akční. ()

petrfox

Neskutečný zážitek! ... Disney pod dohledem Pixaru válí a přináší animáky jeden lepší než druhý... Velká šestka je dokonalou přípravkou pro malé diváky na "avengerovský" upgrade! ()

simply

Strašně milý film s úžasnými charaktery postav. Za mě byl nejlepší robot Baymax, který byl absolutně kouzelný i když vypadal jako panáček Michelin. Co mě ještě zaujalo, je celková animace ta byla fakt nádherná (hlavně v závěru filmu). Trošku mi vadilo, je že některé postavy by šlo promyslet do větší hloubky a dát jim tak víc prostoru...ale na animovaný film jsem spokojená a příjemně překvapená. ()

kritiklon

Baymax je velice sympatická postavička a táhne tento povedený "animák" vzhůru. Má to typickou zápletku jako filmy podobného ražení ale je to vtipné, originální a s dobrými nápady. Rozhodně zábavná podívaná, kterou vřele doporučuji všem kdo mají rádi animované snímky. 4* za 78% ()

filipvrbik

Jeden z nejlepších animáků. Vlastně taky scifi a 3d scifi animák to je prostě moje takže hodnocení ano mírně emotivní. Ale má to vše, napětí, zábavů, zajímavý příběh, atypického robota a dokonce (v animovaných fimech nevídané) nečekaný konec. viděno v kině ve 3D 95% ()

HonzaSim

Začínám litovat, že často znám hodnocení uživatelů ještě dříve, než se k filmu dostanu. Na tento snímek jsem se těšil, když jsem viděl tolik nadšených reakcí. Největším lákadlem pro mě bylo, že jde o další dílo od tvůrců Ledového království. Bohužel tentokrát jsem byl zklamaný. Animák, který se tváří jako pecka, je povedený jen po vizuální stránce. Obsahově to byla pěkná nuda, která se mi jen těžko dokoukávala. Pokud se mi něco opravdu líbilo, tak parádní soundtrack od Fall Out Boy. Immortals jen tak z hlavy nevyženu. Ale to je asi tak jediné, co se mi vybaví při vzpomínce na tento film. Za skvělou animaci dám dvě hvězdičky, bez ní bych šel ale ještě níž. 35% ()

Terezinka198

Po dlouhé době zase animovaný film, u kterého jsem se bavila. Animace úžasná, příběh zajímavá, Baymax naprosto rozkošný!! SPOILER: Jen mi neuvěřitelně vadila smrt bratra hlavního hrdiny! Za to bych někoho opravdu nejraději zabila - pořád jsem čekala, že se vrátí jako hlavní záporák a ono nic. ()

Marys

Nápad, zasadenie deja, prevedenie, animácia - všetko veľmi dobré. Treba kvitovať. No samotný príbeh bol taký. No, myslel som, že bude trochu zaujímavejší. Trošku tie vyššie spomínané veci zdegradoval. Ale veľmi slušný a kvalitný animák. ()

Piri

Fajnový mix, klasický scenár pre deti, ktorý však nenudí - malý génius, starší rozumnejší brat, šialená chudá vedkyňa, sexica na motorke, bohatý nezávislák a puntičkársky svalovec a k tomu prítulný robot Baymax. Výborná grafika a scény. Dejovo trochu drastické (na to, že je to pre deti) - úmrtie brata aj záverečné sebaobetovanie, ktoré mi pripomenulo scénu z Terminátora 2. Okrem iného chválim kvalitný slovenský dabing. A samozrejme nechýbajú pixarovské "Easter eggs", aj tu nájdete postavičky z iných ich filmov. ()

Caine

Nějak mě to vůbec nechytlo za srdce a nevtáhlo do děje. Je to škoda, protože to určitě není vyloženě špatné. A kdo neviděl potitulkový závěr, tak ten neví co je vlastně Stan Lee zač... :-) ()

ursinko

Pánska jazda v kine Strojár. Ja a syn Kubko. Začínali sme v kine na Mackovi Púovi a trošku sme presedlali na divokejšiu nôtu. Bavili sme sa skvele. ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord