Záhadný virus zasáhne odlehlou základní školu. Z nevinných malých školáků se rázem stává roj na vnitřnostech si pochutnávajících zrůdiček. Nevyjímaje vnitřnosti učitelů a zaměstnanců této základky. Přeživším dospělým tak začíná osudový boj o holé přežití s bandou malých zombie breberek. (geklon)

warrenur

Celkom zabavna haluska. Sice mi to miestami prislo az moc silene a cez slzy, ale ziadna tragedia. Ine pripady boli v tom ucitelskom zbore, moj oblubenec bol ten posahany typek, co nevedel "konverzovat". Odporucam si pocakt po zaverecnych titulkoch na posledny obraz, v ktorom Hitachi povie fatalnu vetu. :D ()

Extrakritik

O horor se samozřejmě nejedná.Jde opět o jednu z těch bláznivých komedií,u které jsem se i celkem bavil.Zkrátka čekal jsem to mnohem horší. ()

fisus

"Proklouzneš jako hobit a já se s nima utkám jako skřet."Má to pár fajn momentů,nenudilo to,ale kdyby ty děcka vypadaly jako zombie-holčička na začátku Úsvitu mrtvých (2004),tak by to byl větší nářez. ()

Raziel_cz

Jeden z filmů produkční společnosti SpectreVision, založené Elijahem Woodem, který má očividně v plánu být novou hororovou stálicí. To by mě hodně potěšilo, jenom by si s takovým plánem měl lépe vybírat spolupracanty. V případě Cooties tedy režiséry. Umím si představit, jak našlápnutá tahle věc mohla být, kdyby ji měl pod palcem někdo, kdo umí filmu dodat šťávu. Při vzpomínce na hromadné vyvražďovačky v Kingsmanovi ideálně Matthew Vaughn. Ale protože to je nereálné, tak třeba Robert Rodriguez. Milott s Murnionem totiž dobrý nápad a ucházející scénář uzemnili meh-stylem, pro který dávno není místo ani v televizi. Nemluvě o tom, že když někdo točí nekorektní hororovou komedii se zombie dětmi, možná by neměl zatahovat koule, kdykoliv dojde na vybíjení zombie dětí. Pořádně násilných scén je tu minimum a těch díky absurdnímu násilí vtipných ještě míň. Konkrétně jedna. Přitom si o ně Cooties vyloženě říkají. Vtipné a nekorektní to je, ale bohužel z úplně jiných důvodů, než byste čekali. ()

Hapretor

Blbé, ale zábavné. Frodo nebyl protivný. Ostatní postavy sympatické. I docela drsné. Na zabití času ok. Ale já pro sebe vím, že Frodo není zas tak dobrý herec, jak se o něm říká díky Pánu prstenů. ()

Angelitos

Myslím, že tady spoustu lidí nepochopilo, že to měla být sranda. Taky jsem se málem kolikrát válela smíchy. Děcka byly super! :D ()

johnywalker

Chtěl bych říci, že jde o originální zombiárnu, ale jak už to u těhle filmů bývá, není tomu tak. Samosebou, není stejná ve všech ohledech, ale několik kliše zastíní dobré vlastnosti jako zajímavé postavy nebo fakt, že děcko sežere vlastního brášku v autosedačce a následně se pustí do maminky na "sedadle smrti" (haha, zasmějte se mému vtipu). Ano, zajímavé postavy jsou jedním z kladů Cooties, sic mezi ně nepatří hlavní hrdina či hrdinka, najdou se perfektní vedlejší role viz ten nechutnej týpek ze Saw jedničky, drsňák v podobě Rainna Wilsona nebo houbičkovej Hurley z Lost! Prostě oddychová prasárna, kterou si na stoprocent užijí ti, kteří v životě neviděli Walking Dead či mají velkou zálibu v rozrážení hlav předpubertálním frackům. ()

BOURQUE

Filmy ako „Cooties“ sme už videli niekoľkokrát a v rôznych žánroch. Príbeh a ani réžia neobsahuje lepšie momenty. Trošku sa čudujem, že do toho išiel E. Wood. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Vabr

Už dřív jsem jako menší viděl na Youtubu pár scén, ale vždycky jsem myslel, že to je napínavější. Cooties má ok nápad a školní prostředí, ale chybí tomu humor na komedii a lepší scény. Celkem mě to místy nudilo a ke konci mě to už přestalo zajímat. Vyhodnocení: Tu od pohledu nakaženou nugetku, co si strčila do pusy, bych nesnědl ani já ()

Kingjiri

Začátek byl lehce rozpačitej a když se začala představovat jedna šílenější postavička za druhou, měl jsem menší pochybnosti, jestli se dokážu naladit na crazy notu bijáku, Nakonec jsem si ale na celou partu vcelku zvyknul a podařilo se z každýho charakteru dostat aspoň něco srandovního. Pobavilo pár hlášek, vtípků nebo místama nekorektní humor (jedninej černoušek na škole nebo fakt, že se nakažený děti nekompromisně kosej jedno po druhym). Vylepšit by naopak zasloužil vzhled nakaženejch dětí, kterej byl odfláklnutej a do strašidelnýho looku měl dost daleko (asi limitace rozpočtu). Třetí slabší hvězda za solidní komediální dějovou linku. ()

johnsnow

Priemer s dobrými až nechutnými gore a veľmo trápnymi vtipmi. Zasmial som sa asi dvakrát (raz pri náražke na pána prsteňov a raz na tom japoncovi). Takže dávam priemerné 3*. ()

m.xFuck

Je to taková hodně přiblblá až parodická zombie komedie. Kdyby tvůrci zatlačili na pilu mohlo to být lepší, mnohem lepší. Takhle je to jen šílené a trhlé. Trefilo se to do nálady a nenudilo takže trochu nadhodnotím. ()

Blaiver odpad!

Můj názor na film je jednoduše odpad. Herecké výkony jsou nudné někdy až přehnaně dramatické, propracovanost děje je téměř nulová, a celková zápletka má dobrou myšlenku ale provedení je špatné. Hororové rysy filmu se povedly, ale komedie postav to opravdu hodně sráží ke dnu. Dle mého si film nezaslouží ani tu hvězdičku. ()

mr.twizta

You can't eat the teachers, man! Jakpak by asi dopadla spoluprace tvurcu Saw a Glee? Presne takhle. Cooties je vtipna zombie komedie, ktera daleko vice bavi nez strasi. Napad s infikovanymi detmi je fajn, obsazeni funguje na jednicku a ja chci urcite videt pokracovani. ()

Lucienne6

Nápad dobrý, pár vtipných scén, dalo se z toho vytěžit víc ale ušlo to 😊 nejlepší scéna na konci s ohněm 😊 ()

Richie4422

Chybou pri čakaní na takéto filmy je to, že vaše očakávania sa každým týždňom zvyšujú a majú tak tendenciu sklamať. Preto som sa rozhodol tento film totálne odignorovať a počkať s i naň bez toho, aby som naň myslel a dobre som urobil. ide o veľmi príjemnú zábavu na čele s Rainnom Wilsonom, ktorý sa na chvíľu znovu prevtelil do Dwighta z The Office s tým rozdielom, že namiesto horčicovej košele na seba hodil úbor. Elijah hrá znovu Hobbita a ticho v skromnosti žije svoj klamlivý sen spisovateľa. Pridajte skvelú sympaťáčku Alison Pill, učiteľa homosexuála a profesora, ktorý vie "všetko" a veci rieši sociopaticky. O zábavné dialógy tak naozaj nie je núdza a film ťahajú pekne nad vodou. Zombie deti v niektorých scénach naozaj naháňajú strach a osobne mi ich jednoduchší makeup nevadil. Skvelá žánrová zábava s úžasným obsadením. ()

Pythonator

Ty dětičky mají nějaké breberky. Ideální film pro lidi, co nemají rádi děti. Jinak je to jen podprůměrně blbý horor s několika skvělými vtipy. Být to více zábavné a ujeté, tak to mohla být pořádná prdel. ()