Úspěšný armádní inženýr (Bradley Cooper) se vrací na rodný ostrov na Hawai, na místo svých největších kariérních úspěchů. Znovu se zde setkává se svoji dávnou láskou Tracy (Rachel McAdams), ale zároveň se postupně zamilovává do své nové kolegyně (Emma Stone). (CinemArt)

DaveSmith

V podstatě je to celkem fajn film, ale totálně o ničem. Nechal jsem se zlákat hvězdným obsazením, jenže když skvělí herci nemají co hrát, celej film pak jde k šípku. Půl hodiny po dokoukání už vím jen, že to bylo na Hawai. A to je dost málo. ()

mac000

Dobrodružná romantická komedie o bývalém expertu NASA B. Gilcrestovi (Bradley Cooper), který je angažován megalomanským miliardářem C. Welchem (Bill Murray) do jeho projektu na vypuštění vlastního satelitu ze základny na Honolulu. Gilcrest se přitom dostane do soukolí mezi dvěma ženami – bývalou přítelkyní, se kterou se před třinácti lety málem oženil (RachelMcAddams), a atraktivní pilotkou z havajské základny Air Force Allison Ring (Emily Stone). To vše zasazeno do koloritu a magických mýtů Havaje. Děj se vyvíjí předvídatelným způsobem a nebýt posledních 15 minut, které přinesou trochu vzruchu, tak se v podstatě není o čem bavit.V USA se film (s náklady kolem 37 mil. dolarů) stal finančním neúspěchem a sklidil negativní kritiky. Sotva jej asi uvidíme na plátnech kin a na DVD v Česku. I když nesporně slabší Croweův film, na letní večery (či parná odpoledne) je docela koukatelný. Tak do toho… ()

RobbieM@N

Prostě to nefunguje. Podle trailerů to vypadalo úžasně a obsazení lepší být nemohlo, ale v realitě to fakt vůbec nefunguje. Navíc Aloha je jeden z mála filmů u kterých je opravdu těžké najít kde přesně se stala ta chyba. Dle mého to tak zkončilo díky scénáři. Ty motivy se kterými Crowe pracuje jsou v teorii dost zajímavé, ale na plátně to prostě vyšumí. Velké zklamání a kdyby zůstalo jenom u traileru tak by to vůbec nevadilo. ()

kubilov

Miluju Emmu Stone, Bradley Cooper je super sympaťák, Rachel McAdams už pro mě díky True Detective není jen hezká tvářička, Bill Murray je prostě Bill Murray a Alec Baldwin je v posledních letech v těchhle miniroličkách skvělej. Ovšem o čem byl tenhle film fakt netušim. Ani nevim jestli to celý nebyla jen recese, fakt ne. ()

curfew77

Opravdu nevím, jak to Cameron dělá, ale opět se mu podařilo mě přesvědčit, že někde existuje paralelní vesmír, ve kterém se všichni chovají jako postavy z jeho romanticko-utopistických filmů. Velmi podobné zvláštní kouzlo, jaké měl ELIZABETHTOWN, má i ALOHA, takže rejžovi odpouštím i ty psychedelické zápletky s vesmírnými satelity (ale jo, vím že to asi měla být nějaká satira nebo co) a dávám 85 %. PS: Emma Stone prostě MUSÍ hrát v novém TOP GUNU! ()

Felisr

Bradleyho modré oči jsou tradičně na pětihvězdu, ale zbytek filmu bohužel za jednu, tedy máme průměr za tři, a to jen s odřenýma ušima... Nudné, křečovité, plytké. Líbily se mi jen dvě scény, jedna dotaz na den otců a druhá finální chlapský rozhovor beze slov. Souhlasím, že Emma, jinde tak výborná, je zde hrozná! ()

mikhail

Čo to malo byť? Paródia na drámu, komédia pre slaboduchých, alebo romantika pre desaťročných? Herecké obsadenie super, ale scenár a réžia (nelogické prestrihy, niektoré scény, ktoré si zaslúžili viac času osekané, dementné chovanie niektorých postáv) úplný otras. Už aj tie dve hviezdičky dávam len kvôli Rachel. Tá odohrala svoj výborný štandard. ()

iN

Jedna hvězda za havajské prostředí, druhá za koukatelné trio Bradley+Emma+Rachel. Film jsem viděl před 14 dny, a už si vůbec nepamatuju děj. Takže asi tak. ()

Hezonja7

Prostá podprůměrná romanťárna, nemám problém s romantickými kousky ale ani se nedivím že se film nebude uvádět do kin v Čechách ani na Slovensku, byl by z toho akorát debakl, dal bych jednu hvězdičku ale mám slabost pro Emmu Stone. ()

katka74

Výtečné obsazení, samá velká jména. Ale je to jen politická agitka, nuda, nuda.... Závěrečné setkání otce s dcerou má kouzlo a emoce, jinak nic. Zklamaní. ()

Florentyna

Aloha! Moc vtipnej a milej, chytrej film. Proč tak nízký hodnocení? Začátek snímku vypadá na následnou velkou volovinu, a ono ne! Příjemný překvapení, jemnej humor, výstižně uchopená problematika partnerských vztahů (teda určitýho druhu vztahu) a především některých frekventovaných jevů v hnutích pánské mysli (vtipné skeče ohledně mužského rozhovoru v mlčení :)). Ale je to velmi odlehčený humor. Pokud od toho nic nečekáte, příjemně se pobavíte ;). ()

NeMiQ

Dnešná večera takto: Suroviny kvalitné, recept tradičná klasika s pár obmenami. Výsledok sa dal zjesť, dokonca celá porcia a nebola úplne zla. Akurát som si nepochutnal; od gurmánskeho zážitku to malo ďaleko. Chýbalo tomu dochutenie a preto až na pár lepšie pripečených súst bol výsledok nemastný-neslaný. ()

Vito_LePour

Škoda, že film je vlastně naprosto o ničem a ne v dobrém slova smyslu. Nedává to prostě vůbec žádný smysl. Ale hrozně dobře se na to kouká, absolutní feel-good s perfektním obsazením, které podává dost solidní výkony. ()

fafejt001

Takový miš-maš , jak se říká . Čekal jsem daleko více . Takže - zklamáání . Nevyužitý potenciál . Jak herců , tak zápletky , tak přírody . FAKT SLABÉ . ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015