Malá smrt

• Austrálie The Little Death

The Little Death – „Malá smrt" jako idiom pro orgasmus. Kolem sexuality se točí celá mozaika příběhů pěti párů z jedné ulice a jejich souseda, který se nedávno přistěhoval. V duchu hesla „kolik lidí, tolik chutí" je v tomto filmu vtipně i dramaticky ztvárněna celá škála sexuálních odchylek od relativně běžných typu sex po telefonu a role playing přes foot fetišismus a masochismus až po somnofilii a dakryfilii. (tereez)

neojk

vsechny historky jsou super, nejvic bych vyzdvihl pana se spici manzelkou a posledni scenku s prekladanim, u ktere jsem doslova a do pismene rval smichy :-D Za me super, 100%! ()

mdf

Sexuální úchylky v reálném životě,podané s humorem.Poslední scéna telefonátu mě fakt pobavila.Divoké historky to ale nepředčilo. ()

Sejkorka

Bombózní bomba s fantastickým scénářem. "Jsem váš nový soused a je mojí povinností ze zákona upozornit vás, že jsem byl odsouzen za sexuální delikt". Když si k němu Monika v závěru sedá do auta, mám o ní docela strach. Pak bum, a jsem někde uprostřed filmu. Hapyš / sadyš cca půl na půl. Ty úchylky jsou nakonec zástupná témata, ale erotický telefonát, tlumočený do znakové řeči je TOP 10 psina, co jsem kdy viděl .... Šup s filmem do oblíbených. ... PODRUHÉ 17-10-23 určitě někdy bude i potřetí ..... ()

MatoPalkes

Nechápem kde sa tento poklad toľké roky predo mnou skrýval. Smial som sa takmer celý film a hoci niektoré poviedky možno chceli údernejšiu pointu tak v konečnom dôsledku som spokojný so všetkými závermi. Záverečná poviedka s prekladu sexu po telefóne do znakovej reči bola najvtipnejšia a najdojemnejšia, Erin James bola úžasná. Prekonalo o kúsok aj Divoké historky ()

jirikzaboj

Kdyby se láska nebeská promítla do sexuálního prostředí, tak to vypadá nejspíš takhle. Mírně dramatické, přesto romantické a komediální. Propletené příběhy jsou fresh nuancí na variace uchýlek a líbí se mi uchopení každého jednoho a jeho završení, i když někomu zcela jistě satisfakce může chybět. Nejlepší myšlenka je, když si sami uvědomíte, že vůbec nějakou úchylku máte a jste ochotní ji aplikovat. Ono potom je to o dost horší s partnerem. Ale vězte, je lepší o tom fakt mluvit. A nemá cenu zabíjet psy, dávat herecké kurzy a za žádnou cenu se za ní stydět. Takoví jste. Smiřte se s tím a smiřte s tím i partnera, dokud je čas a nelítají airbagy. Pokud vás miluje, pochopí to. ()

CampaHD

75% - veľmi príjemné i keď do dokonalosti niečo tomu chýbalo. Každopádne, tiež je ma dosť, no ak si zoberiem fakt, že sexuálny deviant/ex/ bol ten najviac v poho a ostatok mi neprišiel horší ako ja sám, som na pochybách. V záplave trikov q kde akého vesmírneho patosu je toto rýdzo krásna filmárčina. Škoda, že jej bolo tak málo. ()

Dedincan

Na putovaní filmovým svetom som aktuálne zavítal do Austrálie. Čo už narobím, téma prišla, aká prišla. Potešili neopozeraní herci a realistickejšie tempo a príbehy. Napriek tomu to nebola nuda, občas sa dalo aj zasmiať, podarený bol najmä posledný pár, pri ktorom romantika a vtip naozaj nechýbali. Fajn pozeranie. ()