Reklama

Reklama

Pět nejlepších

  • USA Top Five (více)
Trailer

Obsahy(1)

Komedie Chrise Rocka PĚT NEJLEPŠÍCH šlape v rytmu jeho stand-up vystoupení a nabízí i něco navíc: mísí jeho hvězdné komické úlety s neodolatelnou romantikou.
Film sleduje život newyorského komika André Allena, ze kterého se postupně stává filmová hvězda, ale nečekané setkání s novinářkou (Rosario Dawson) ho donutí znovu se vydat na dráhu stand-up komedie, kterou už považoval za minulost. Scénář napsal, film režíroval a v hlavní roli vystupuje Chris Rock. Pět nejlepších je průlomová komedie, kterou kritici nazvali „oslnivě a bouřlivě vtipnou". (Magic Box)

(více)

Videa (22)

Trailer

Recenze (38)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Spôsob zobrazenia opačnej strany života filmovej hviezdy nie je zlý. Samotné dialógy a scény sú taktiež na obecnej úrovni. Ale to, že najvtipnejšou scénou (ktorá mimochodom je v podstate jedinou) je to, že niekomu strčia do z...u „čili tampón“, už nie je v poriadku. Viac lepšie vypracovaných scén a kratšia doba filmu je to, čo tu chýba. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

PatrikP4 

všechny recenze uživatele

Řeknu to upřímě možná jsem viděl nejhorší komedi s Chrisem... Moc mluvení málo vtipu, jediné co se tomu nedá upřít je hodně slušné obsazení herců...Sem tam se člověk zasměje ale rozhodně ne tak jak bych si od věci typu ,,komedie" představoval... Rosario Dawson mi od začítku byla povědomá, pak jsem si rozklik kde vlastně hrála a vzoměl jsem si na Alexandra a její luxusní postavičku, škoda že se tady neukázal v plavkách třeba... ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $12miliónovTržby USA $25,317,379Tržby Celosvetovo $25,514,848Tržby za predaj Blu-ray v USA $501,689 //počet predaných kusov 13,908Tržby za predaj DVD v USA $898,063 //počet predaných kusov 33,762║ praštená uletenosť /40%/ ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Snímek se zabývá tématem pojednávající americkou barovou zábavu jednoho komika pojmenované jako stand-up vystoupení a protože autorem scénáře je Chris Rock, který si to sám nejen natočil, ale zahrál si i hlavní roli, se dá usuzovat, že snad čerpal ze svých vlastních životních zkušeností. Jedná se o nenáročnou komedii, která však nijak zvlášť zábavná není. Newyorský zaškatulkovaný komik se snaží prorazit v dramatických dobrodružných filmech, ale nikdo to prostě nedokáže přijmout. A tak je tlačen zpět ke komice, což zase odmítá přijmout on. Nic víc, nic míň. Scénář je bohužel dosti slabý a jeho natočení na něm nic neposílilo. Jestli to v sobě nese nějakou myšlenku, závidím tomu, komu se ji podařilo pochopit. Je to málo živé, málo zábavné, málo přitažlivé. Nic naplat, po shlédnutí tento snímek bezostyšně upadne do zapomnění. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Asi nemám vzťah k černošskému "humoru" a ich večnému sebaponižovania. Chrisa Rocka ako herca mám celkom rád, ale mal asi fakt radšej zostať výlučne pri herectve a nekaziť si svoju povesť na postoch režiséra a scenáristu. Top Five ma v podstate ničím nenadchlo - chabý scenár s ešte chabejšou humornou zložkou, no jediným plus bola azda Rosario, ktorá to aspoň trochu zachraňovala od totálneho prepadáku. Ale aj tak, 1* a nič viac (a v tomto prípade za to určite nemôže môj odpor k stand-up comedy). ()

Galerie (14)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama