Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PatrikP4
  **

  Řeknu to upřímě možná jsem viděl nejhorší komedi s Chrisem... Moc mluvení málo vtipu, jediné co se tomu nedá upřít je hodně slušné obsazení herců...Sem tam se člověk zasměje ale rozhodně ne tak jak bych si od věci typu ,,komedie" představoval... Rosario Dawson mi od začítku byla povědomá, pak jsem si rozklik kde vlastně hrála a vzoměl jsem si na Alexandra a její luxusní postavičku, škoda že se tady neukázal v plavkách třeba...(21.7.2015)

 • flyboyeda
  ****

  Chrise Rocka mam proste rad. Stejne jako mam rad hip-hop. Mozna proto si uzivam o neco vic zminovane zebricky, souvislosti nebo i cameo ala DMX. Chris starne, mozna i trochu moudri, mozna proto i to tema abstinence. Postupy ale ve svych filmech pouziva stale stejne. Bud je mate radi anebo ne. Ja patrim mezi ty, co ano. Milou konverzacni komedii s vtipne ukecanym Rockem a krasnou Rosario Dawson jsem si uzil. Cenim i vkusne nevtiravy konec. Tri hvezdy za filmove kvality, jedna navic za osobni sympatie.(20.9.2015)

 • kaylin
  ***

  Není to taková sranda, jak jsem si myslel, stejně jako není snímek objevný tak, jak by si asi přál. Chrisovi se nemůže vzít, že ty charaktery měl načrtnuté skvěle, některé situace byly naprosto parádní, ale jako celek je to jen film, který se tváří zajímavě, ale ve skutečnosti je to jen jedno takové nahlédnutí do života jednoho herce, ať už fiktivního, nebo ne.(10.2.2015)

 • MickeyStuma
  ***

  Snímek se zabývá tématem pojednávající americkou barovou zábavu jednoho komika pojmenované jako stand-up vystoupení a protože autorem scénáře je Chris Rock, který si to sám nejen natočil, ale zahrál si i hlavní roli, se dá usuzovat, že snad čerpal ze svých vlastních životních zkušeností. Jedná se o nenáročnou komedii, která však nijak zvlášť zábavná není. Newyorský zaškatulkovaný komik se snaží prorazit v dramatických dobrodružných filmech, ale nikdo to prostě nedokáže přijmout. A tak je tlačen zpět ke komice, což zase odmítá přijmout on. Nic víc, nic míň. Scénář je bohužel dosti slabý a jeho natočení na něm nic neposílilo. Jestli to v sobě nese nějakou myšlenku, závidím tomu, komu se ji podařilo pochopit. Je to málo živé, málo zábavné, málo přitažlivé. Nic naplat, po shlédnutí tento snímek bezostyšně upadne do zapomnění.(17.8.2017)

 • Martin741
  ***

  Komedia ako ma byt, pan Chris Kamen /Bad Company/ jede naplno, zasmiat sa da, US styl humoru sa po dlahom case priblizil Europe, coz je len dobre. Vysoke hodnotenie aj za to, ze to na seba fajne zarobilo a vzdy som si mylil dvoch ludi - Chrisa Kamen s Chrisom Tuckerom - Tucker je namysleny a mne dost odporny - aj svojimi vyhlaseniami. Problemy s nim mal uz aj tak dost tolerantny Dzeki Cen - len tak mimochodom . 69 %(27.12.2018)