Komedie Chrise Rocka PĚT NEJLEPŠÍCH šlape v rytmu jeho stand-up vystoupení a nabízí i něco navíc: mísí jeho hvězdné komické úlety s neodolatelnou romantikou.
Film sleduje život newyorského komika André Allena, ze kterého se postupně stává filmová hvězda, ale nečekané setkání s novinářkou (Rosario Dawson) ho donutí znovu se vydat na dráhu stand-up komedie, kterou už považoval za minulost. Scénář napsal, film režíroval a v hlavní roli vystupuje Chris Rock. Pět nejlepších je průlomová komedie, kterou kritici nazvali „oslnivě a bouřlivě vtipnou". (Magic Box)

Trailer

Thomick

Premise docela rozumim: komik, co ztratí chuť pod vlivem omamných látek věčně šaškovat a chce začít dělat seriózní umění, neustále naráží na vlastní úspěšnou minulost. Problém tkví v tom, že tohle východisko neni samo o sobě světaborný, a taky že se na něm staví jedině prostřednictvim Rockova více či méně otravnýho (a více či ještě více egocentrickýho) tlachání. Nic potom nezachrání ani Rosario Dawson, která na mě celou dobu působila jako ženská, co byla omylem dosazená do chlapský role. ()

T2

Rozpočet $12miliónovTržby USA $25,317,379Tržby Celosvetovo $25,514,848Tržby za predaj Blu-ray v USA $501,689 //počet predaných kusov 13,908Tržby za predaj DVD v USA $898,063 //počet predaných kusov 33,762║ praštená uletenosť /40%/ ()

kaylin

Není to taková sranda, jak jsem si myslel, stejně jako není snímek objevný tak, jak by si asi přál. Chrisovi se nemůže vzít, že ty charaktery měl načrtnuté skvěle, některé situace byly naprosto parádní, ale jako celek je to jen film, který se tváří zajímavě, ale ve skutečnosti je to jen jedno takové nahlédnutí do života jednoho herce, ať už fiktivního, nebo ne. ()

DEXTER099

Pět nejlepších je docela zvláštní film.Pořád se tam mluví a je to opravdu ukecaný film co má asi afroamerické publikum rádo,ale jinak je to o tom jak se komediální herec snaží uplatnit jako vážný představitel.Podle mě si Chris Rock tak trochu natočil svůj vlastní příběh a přizval k tomu kamarády ,aby se pobavil.Za mě hodně velký průměr a celkově 50 % a tři hvězdy. ()

eraserhead666

Ani ne tak komedie jako romantické drama. Chrise Rocka mám docela rád, ve filmu mě bavily střetové rozhovory, kdy někdo někomu něco vysvětloval. V podobných filmech mě černoši a černošky prostě baví, jsou tak zajímaví, zvláštní a jiní. Dávají zajímavé figury a charaktery. Což je dobře. Jo, a abych nezapomněl, má pětka: Cypress Hill, Keny Arkana, Wu-tang Clan, The Roots a House of Pain. A šestí Berreta. ()