Hříčky přírody

The Kitchen Sink

(pracovní název)

Komedie / Horor

USA, 2015, 92 min

Blbůstka, kravinka, pitominka, ale dobrá sranda. Zombíci, upíři a mimozemšťani v jednom filmu? Pustila jsem si to ze zvědavosti a čekala jsem, že to po půlhodině vypnu, ale bavila jsem se celý film. Čekala jsem strojené herecké výkony, ale ti byli taky dobří. Vůbec nebyli uhození jako například Lili Collins v Mortal Instruments. Samozřejmě to není taková pecka, abych to kdekomu doporučovala. Už podle hodnocení jde vidět, že to není pro každého. Je to prostě taková oddechovka k žehlení.(12.2.2016)

• Frajer42

Překombinovaná teen komedie, které sice nelze upřít originalitu (kde jinde najdete pohromadě upíry, zombíky a emzáky), ale celkem padá na žalostném obsazení a po většinu času neskutečně nudí. Párkrát se zasmát lze, ale prasknutí bránice opravdu nelze očekávat. Celé to nakonec dospělo k celkem pěknému závěru. Ujíždíte-li si na béčkových komediích s hororovým nádechem, tak vás má snímek potenciál zabavit. V ostatních případech bych sáhl po něčem jiném. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka gegina31.(15.2.2017)

• Streeper

Tak tohle se vážně nepovedlo. Chápu, že to bylo dělané zřejmě jako parodie, a ty já opravdu nemám ráda. U tohoto filmu jsem se vůbec nezasmála, příběh nebyl ničím originální, jediné, co se mi na tom všem líbilo byl svět ve kterém žili normální lidé, zombie a upíři dohromady, vlastně film poukazuje na to, jak je důležité se spojit i s těmi, kteří nám připadají odlišní, ale jinak je to šílená blbost!(13.5.2016)

Tohle já můžu…..úlet, šílenost, nekorektnost. Už jenom ta základní linie: Invaze mimozemšťanů v městečku, kde spolu na jedné kupě žijí lidé, zombie a upíři. Tady už stačí nebýt úplný Olmer a jackpot je na dosah. Takže emzácká chapadla, sání krve, svačinky z mozků, boj o holé bytí a taky o klíny atraktivních spolužaček. Jak už jsem se zmínil, podobné nevážné záležitosti miluji, každopádně v případě Hříček přírody bych se nebál ještě víc přitlačit na motorovou pilu a to jak v případě gore akce, vtipu i fuckování dobrých mravů. Tohle je myslím ten důvod, proč se o Pickeringových „příšerkách“ moc neví, protože jinak to není špatná krvina.(24.4.2018)

• Knor

Dobrej nápad, ale absolutně nevyužitej. Zombíci a upíři by se mohli tak krásně masakrovat, stačilo si vzít malej příklad z Braindead a určitě by to prospělo. Takhle je to jen slabší komedie v hororových kalhotech. Nebejt několika vtipnejch scén dal bych odpad. Nejvíc mě rozbil srdcervoucí rozhovor zombího syna se zombie tátou jak si vyříkávaj rodinný vztahy. To bylo dobrý. Bohužel velká slabota a nezachránili to ani ufouni a ani vlkodlaci.(17.2.2016)

• - Logo vlka, ktoré môžeme vidieť na stene v telocvični, je emblémom Univerzity Nového Mexika. (Da_reba)

• - Scenár k filmu sa v roku 2010 objavil na "Čiernom zozname", čo je zoznam najlepších scenárov, ktoré neboli spracované do filmovej podoby. (Da_reba)

• - Počas záverečných titulkov môžeme sledovať nepodarené a vystrihnuté scény. (Johnny.ARN)