Kluk od vedle

The Boy Next Door

Erotický / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 91 min

Všehovšudy průměrný thriller. Herecky nijak oslňující a i když je film sem tam velmi slušně napínavý, ve výsledku moc nenadchne. V porovnání s podobným Dokonalým mužem Cohenův snímek mírně ztrácí. Škoda přeplácaného finále, mít to kvalitněji zpracovaný konec sázející spíš než na akci na atmosféru, tak by výsledný dojem byl určitě o dost lepší.(10.4.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Lidi, které miluju, chráním" a ty ostatní seznamuju s pěstí, nožem, pistoli nebo čtrnáctkou francouzákem, ale takový je zkrátka Noah. Nic proti tomu nemám, ale paní učitelka jisté výhrady má. To je zase její věc. Já si totiž myslím, že když člověk nehodlá převzít odpovědnost za své chyby, tak se musí smířit s trochou toho teroru. Například já přijímám svou odpovědnost za to, že jsem se dobrovolně podíval na tento snímek, přestože jsem věděl, že to bude mizérie. Takže jsem přiznal svou odpovědnost a nyní je na řadě pomsta - dvě hvězdy. A to jen za to, že se na Jennifer pořád ještě dá mlsně koukat.(7.10.2015)

CITÁT - Žádné předsudky, jen mi dva.......... Jedno malé pomilování vás může dostat do velkých problémů. Zvlášť, když "ten od vedle" je celkem blázen. A nebo je to obráceně? CITÁT - Sušenku na cestu?................ Lehce erotický příběh o kterém jsem v polovině začal pochybovat a tušil, jak to dopadne. Není to nic těžkého.(5.8.2015)

Nechápu, že mamina nechtěla takového fešného hošana. To, že je psychopat ještě nevěděla. Film mi celkově moc nesedl a není to tím, že bych neměla ráda taková témata. Ale v tomhle případě z toho měli udělat spíše romantickou komedii, nejspíš by to mělo větší úspěch, minimálně u mě. Výběr herce na psychouše mi taky moc neseděl. Ten nevypadal ani na těch 28, které mu při natáčení ve skutečnosti byli. Natož na 20. A jeho likvidace trvala nekonečně dlouho. Obět ho přetáhne po palici a místo toho, aby se pojistila a pořádně ho dodělala, tak si jde vesele zachraňovat rodinku. Ale tohle je problém všech filmů, na toto téma. A obrovským rušivým elementem byla ta chodící plastika alias paní zástupkyně. Tak na to se fakt nedalo dívat. Kde tohle vyhrabali...(17.1.2017)

Od filmu jsem si nic nesliboval, takže jsem ani nemohl být zklamán. Důvodem proč jsem zvolil tento titul nebyla nuda, ale chtěl jsem vidět "novou" JLo. Vypnout nebo posunout film na DVD se dá vždycky. Ale sledoval jsem pozorně celé a nelitoval večera. Příběh má mnohokrát opakované téma a nedalo se očekávat, že by někoho ohromil. Ale kromě toho, že se na tohle zpracování známé zápletky dalo v pohodě dívat, přítomnost JLo vynesla dílko z černých čísel. Vůbec jsem nechápal, jak zde tahle baba v 47-mi letech vypadá!(22.10.2015)