Kluk od vedle

The Boy Next Door

Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 91 min

• Shakers

Musím priznať, že čím je Jennifer Lopez staršia, tým je krajšia (možno aj to je dôvod, prečo som si to pozrel). Inak je to nudné, predvídateľné, nezáživne, nezaujímavé ale zo sexi päťdesiatimi odtieňmi hnedej JLo. Keby som mal tiež takú susedku, asi by som konal rovnako, ako hlavny zloduch v prvej polovici filmu. 50% - 2*(9.6.2015)

Rozpočet $4miliónyTržby USA $35,423,380Tržby Celosvetovo $50,163,103Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,148,713 //počet predaných kusov 56,811Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ rutinérsky thriller ako od režiséra ktorý je v tomto štýle dosť známy nuž no Rob Cohen, našťastie tu je stále sympatická Jennifer Lopez a miestami dobré napätie a dravosť, čistý priemer /50%/(23.5.2015)

Úvod je delší s pomalejši rozjezdem, ale pasáž od úletu pani účitelky neni uplně marná, ačkoliv je místama dost předvídatelná a klišoidní. Ryan Guzman vypadá jako typickej modýlek na plakát se spodnim prádlem, ve svý roli je však docela přesvědčivej a určitě potěší nemalou část ženskýho publika. Mužská část divactva se zase přesvědčí, že je Jennifer Lopez velice souložitelná MILFka. Šablonovitej psychopatickej thriller, kterej vás na jednu projekci zabaví v případě, že od něj nebudete nic víc čekat. Za Jennifer Lopez, sympaticky krvavej závěr a v rámci možnosti zajímavě napsanou postavu psychopata přidávám třetí hodně slabou hvězdu.(26.4.2015)

• Torgal

Filmový syn JLo má štedrého filmového otca - dostal od neho totiž počítač s chladiacou vežou a troma procesormi (copyright by TV Joj). Okrem tohto nie je veľa o čom hovoriť, je klasický prípad sympatického suseda z ktorého sa lusknutím prsta stane psychotický magor. Jennifer je na svoj vek nečakane zachovalá (a zrejme som si už na ňu zvykol, lebo ma od pohľadu neštve tak ako kedysi), a miestami sa filmu darí vyvolať aj napätie, takže to nie je tak márny prípad ako som očakával. K trom hviezdam to ale nedotlačím, na to je film až príliš fádny a neoriginálny. 5-/10(22.11.2017)

• kaylin

Nudný předvídatelný film, kde jste se mohli těšit jen na to, že uvidíte J.Lo nahou, ale ani to se vám vlastně nakonec pořádně nepoštěstí, protože si užíval jen ten šmejd, co s ní natáčel. Nakonec mě více potěšila přítomnost Kristin Chenoweth, kterou mám od dob, co jsem viděl úžasné "Pushing Daisies" nesmírně rád.(29.4.2015)