Kluk od vedle

• USA The Boy Next Door (více)

Jennifer Lopez (Krásná pokojská) se představuje v roli Claire, středoškolské učitelky, která nedávno opustila manžela. Když se do sousedního domu nastěhuje pohledný a charismatický devatenáctiletý Noah (Ryan Guzman – Let's Dance All In), Claire ve slabé chvilce podlehne jeho kouzlu a prožije s ním noc plnou vášně. V momentu, kdy se Claire pokusí vztah ukončit, se ale Noahovo flirtování změní v nebezpečnou a násilnou posedlost – a Claire musí udělat vše, aby sebe a své blízké ochránila před pohromou. (Bontonfilm)

smolicek04

Prvá polovica filmu mi pripomína "Disturbiu" alebo niečo podobné ako "Girl Next Door" Krásna J. Lo ktorá však už od začiatku filmu dáva najavo že na konci sa stane zvrat a to som ani nevidel trailer a nečítal spoilers, proste mám rád Lopezku. Pri druhej polovici filmu sa už ale nedá vydržať úplne trápne situácie na ktoré čakáte vopred a nech už aby aj skončili trhá vás to preč od obrazovky. ()

T2

Rozpočet $4miliónyTržby USA $35,423,380Tržby Celosvetovo $50,163,103Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,148,713 //počet predaných kusov 56,811Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ rutinérsky thriller ako od režiséra ktorý je v tomto štýle dosť známy nuž no Rob Cohen, našťastie tu je stále sympatická Jennifer Lopez a miestami dobré napätie a dravosť, čistý priemer /50%/ ()

Wacoslav1

Tak a máme tady další film na téma : Ach bože ne vyspala jsem se z někým s kým jsem neměla, pak jsem ho nechtěla a on je náhodou psychopat a teď mě chce zabít... Podobný kousky měli svůj zlatý věk a živnou půdu hlavně v osmdesátých a devadesátých letech. Tohle má tedy zřejmě působit jako připomínka těchto filmů, ale bohužel je to totálně ploché a nezáživné a není to schopné přijít z ničím co by dokázalo zaujmout. A nezachrání to ani Lopezka která má pořád co nabídnout a je to jedna z mála učitelek který by stálo za to vojet.20% ()

Djoker

Na filmech s Jennifer Lopez v hlavní roli je vždy nejlepší, jak její postava neví, že ji všichni zástupci mužského pokolení s funkčním penisem chtějí ojet, a aby to bylo alespoň trošku uvěřitelné, tak je většinu času navlečená do nějakého pytle. Zde jde do spodního prádla už po půl hodině, ale vnitřní dračici moc nevypustí. ()

L'Alpagueur

Tento film nemá žádné významové přesahy, přesto stojí za shlédnutí kvůli poutavému ději a dobrým hereckým výkonům (přitom kromě Jennifer Lopez jde o téměř neznámé herce). Ačkoli je to jednoznačná komerce, postavy mají propracovaný charakter a to i vedlejší, zejména postava manžela Claire a otce Kevina Garrett Peterson (John Corbett). ()

• Napriek tomu, že Jennifer Lopez trvá na tom, že natáčanie sexuálnych scén je zvyčajne trápne, berie to najmä ako súčasť vašej práce: "Pamätajte, že to nerobíte so svojimi najbližšími priateľmi. Robíte to s ľuďmi, ktorých by ste označili za kolegov." (Arsenal83)
  • Scenáristka Barbara Curry, ktorá bola desať rokov trestnou právničkou, prezradila, že pôvodný koncept scenára vytvorila po tom, čo prebehla okolo domu, ktorý opísala ako svoj „dom snov“. „Zlý chlapec“, s ktorým jej syn chodil do školy, býval v dome oproti, čo jej dalo „naozaj zaujímavý“ koncept o chlapcovi zo susedstva, ktorý vytvára konflikt a „vráža klin medzi rodinu“. To jej poslúžilo ako inšpirácia pre scenár. (Arsenal83)