Who Shaves the Barber? (S01E07) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2014, 47 min

Lester je čím dál větší svině, ale přesto ho mám čím dál radši, o "Malvovi" nemluvě :). Neskutečný seriál!(22.6.2017)

"What did I lose?" "A spleen. Look, I'll get you a new one, I swear." "Yeah, you'd better." Siedma epizóda nápodobne kvalitná ako predchádzajúca, takže začínam nadobúdať pocit, že s takýmto tempom si ďalšie časti až po záver série budú odnášať maximálne hodnotenia. Malvo prebudil gorilu spiacu v Lesterovi, ktorý sa nám vskutku krásne pretransformoval na najväčšieho kriváka v seriáli, ktorý neváha hodiť vraždu svojej ženy na vlastného brata a navrch si ešte vychutnať sexík pomsty s pani Hessovou. ;) Navyše si Malvo spravil exkurziu budovou Farga, takže netreba asi znova zdôrazňovať, že táto epizóda stálo vskutku za to.(8.3.2019)

Fargo je opravdu výjimečný seriál. (A to se stává u málokterého seriálu) Důkazem je tato epizoda. Příběh je zde (v celém seriálu) propracovaný do nejmenších podrobností, a i ten nejmenší detail může změnit chod celého děje. Postava Lestera (Martin Freema) se proměnila na vypočítavého ulhaného hajzlíka - takovou proměnu postavy jsem neviděl od dob Breaking Bad. Scéna kdy Lorne Malvo (Billy Bob Thorton) vystřílí gang z Farga neměla sebemenší chybičku. Po zhlédnutí této epizody si budu další slogan tohoto seriálu pamatovat do konce života: What if you're right, and they're wrong?? PS: Chtěl bych schválně vědět kdo vymýšlí názvy epizod.(16.1.2017)

I sedmá epizoda patří mezi ty velmi vydařené. Změna osobnosti Lestera Nygaarda se stále prohlubuje, což by mohla dosvědčit i vdova po panu Hessovi a efektivní akce Lorne Malva ve Fargu snad ani nepotřebuje komentář, to byla paráda. Atmosféra, napětí a akce na výbornou a příběh nabral pěkné tempo.(17.2.2018)

Tady prostě nelze dat méně než 5*. Děj se neustále posouvá dál, a to se u některých seriálů stává že je zaseknutý na jednom bodě, proto si asi tenhle seriál vysloužil tak parádní hodnocení. Lester se mi ze začátku moc nelíbil, ale postupně se z něj stala celkem zajímavá postava. Malvo si stále drží tu svoji vražednou pozici, a to se mi neskutečně líbí :)(27.8.2017)