Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Válka mezi oběma gangy spěje ke svému konci. Pokud ale chcete ukončit válku, je nejdřív potřeba zjednat pořádek. Josto musí nést zodpovědnost za svou zradu a Loy dostane lekci o podnikání. Krvavé finále přináší nečekané vyústění. (Česká televize)

Recenze (6)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"History is a form of memory. But what does it mean to remember? We think naturally of our own past, our lives day by day and through them we see the events of our times. We are black and white, rich and poor, foreign-born and domestic. And yet, if our pasts are separate, then aren't our histories separate too? Segregated? Then ask yourself, who writes the book of your story." ____ Finální epizoda je jakýsi pomyslný dozvuk všech narativních konsekvencí, které - když vezmu v potaz dosavadní syntézu seriálu - vyzní velmi antiklimaticky, a evokují velmi zmatečnou mozaiku, poněvadž mnoho událostí bylo v podstatě nevyřčených. Byť jde o kvalitativně slabší řadu, stále je 'Fargo' nejen v rámci žánru nadstandardní pozlátko současné quality TV. ()

oasismanik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nemôžem sa zbaviť pocitu, že je posledná epizoda mierne odfláknutá, o čom svedčí aj jej dlžka. Ale všetky linky sa uzavreli a aj tak som spokojný a neľutujem ani minútu stávenú pri štvrtej sérií Farga. ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nezvycajne melancholicky a odosobneny zaverecny diel. Priznam, cakal som fatalnejsiu zalezitost. Ale tentokrat sa kladol doraz skor na odkaz, a to, co bolo v "referate" vypovedane. Bol som presvedceny, ze sa "partacka", teraz uz sama, vynori v samom zavere. O to osudovejsie, az metaforicky ta scena vyznela. 65% ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejslabší sezónu seriálu uzavřela nejslabší finální epizoda, když už nic jiného, je v tom alespoň nějaká symetrie. Ani tentokrát jsem se nedočkal ničeho z toho, co je pro seriál prakticky obchodní značkou, místo toho jsem dostal další filosofické okénko o rasové segregaci a neměl jsem radost. ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Oh shit.“ Záverečná epizóda série je najkratšia – má len 37 minút a spočiatku vyzerá, že ide len o fanbase spomínanie na mŕtve postavy tejto série. Stane sa zázrak, ktorý bol ohlásený už niekoľko epizód predtým. Josto ukazuje najväčšie gule, aké doteraz mal, na to, že začal epizódu s fľašou v ruke. Taliani si to vyriešili po svojom. Zhrnutie epizódy: stali sa veci, ktoré boli dejom seriálu tlačené cez neuveriteľné náhody (vďaka ktorým žijú niektoré postavy a niektoré postavy), tak jedna ku tisíc, že sa to stane a z týchto udalostí sme sa dočkali prirodzeného vývoja v tejto epizóde. Jazykové okienko: pee-wee. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (2)

  • Podobně jako ve filmu Kmotr (1972) jsou v epizodě předzvěstí smrti pomeranče. (awful)
  • V čase cca 24:55 jsou na střeše budovy Cold Storage zřetelně vidět sestavy antén pro provoz mobilních telefonů, ačkoliv se příběh odehrává v 50. letech 20. století. (Bolex)

Reklama

Reklama