Film vypráví o člověku, který spravuje boty. Tímto řemeslem se totiž jeho rodina živí už čtyři generace. Jednoho dne najde u otce ve sklepě kouzelný šicí stroj, který mu umožní zkusit si život jiných lidí, když si nazuje jejich boty. (Filmbox)

Mark1983

No od začátku to bylo moc obyčejné a fádní, zcela bez imponace. Však od chvíle, kdy začal švec měnit identickou podobu tak to, uznávám, film pozvedlo. Kdyby film byl až do konce jako jeho začátek, k odpadu by neměl daleko, ale takhle si tři hvězdičky zaslouží. ()

Pythonator

Další netradiční sandlerovina. Nějak mi připadá, že se poslední dobou snaží být Sandler extra vážný a zapomíná na svoje ujetosti. Pro mě trochu škoda, protože dalšího Zohana bych si dal s chutí. No alespoň toho Dustina zase jednou někdo dostal do filmu. Švec je jednohubka, co rychle vyšumí, ale oplývá nezapomenutelným kouzlem. ()

soukyd33

Zajímavý film, se zajímavým dějem. To jak to skončilo a co bylo odhaleno jsem poznal už v polovině filmu, ale to vůbec nevadí. Chyba byla akorát vedlejší role Leona, ty scény u něj doma se tam moc nehodí. Napravení a potrestání zlých lidí bylo ale zcela v pořádku. Doporučuji, ale nečekejte žádný biják! Hvězdiček 3*** ()

Chlo0opek

Taková pohodová oddechovka (i když s mafiánama, mrtvolou atd. zas tak úplně poklidná nebude, že ano?:) se standardně dobrýma hercema, netradičním povoláním hlavního hrdiny a stejně tak netradičním kouzelným nápadem. Nic světoborného, leč pro pobavení třeba na víkendový večer se to určitě hodí. ()

babuška

za mně teda musím říct, že to je v celku ucházející, film plyne poklidným tempem což mu vzhledem k dějové lince neuškodilo, 3/60% ()

Hurwajz

Komedie to opravdu není, chvílemi mi tento film přijde spíše smutný. Dobře možná je legrace být chvíli někdo jiný, ale zároveň podstata toho mít tak smutný život, že to potřebujete je dost depresivní. Bohužel musím také podotknout, že posledních pár snímků Adama Sandlera jsou dost propadáky! Cobbler bohužel není vyjímkou a ani slavná tvář Dustina Hoffmana to na plátně nezachrání. A už vůbec ne role kterou hraje. Film možná stojí za zhlédnutí a jak už bylo řečeno dalo se s ním opravdu více vyhrát a využít Sandlerovu "střeštěnost" ale mně osobně absolutně nic nedal a zklamal. Dvě hvězdy jsou spíše jenom z překvapení kombinace "Sandler a Hoffman" v jednom filmu a také proto, že pořád věřím, že další Sandlerův film bude lepší! ()

Rada.Shoa

Musím říct že když jsem to stahoval měl jsem trochu obavy že to bude tak na 30 minut a vypínačka,ale mile mě to překvapilo. Od bláznivého Adama Sandlera mám rád spousty filmů, je to v podstatě takový vlastní žánr "Sandlerovky". Tento film je mile úsměvným a svým způsobem i originálním. Vedlejší role Method man,Dustin Hoffman a Steve Buscemi tomu ještě dali glanc, takže se nebojím dát ****.Jedním slovem "Oddechovka". ()

Flekster odpad!

Veľmi slabý film. Najviac ma znervoznovala hlupost prejavujuca sa u hlavnej postavy. Nenasiel som ziaden zmysel v tomto filme. Najhorsi film s Adamom Sandlerom aky som kedy videl. Vobec to nieje komedia teda nic vtipne na tom filme nebolo. Hlupost hlavnej postavy a hlupost celeho pribehu vobec za vtipnu nepovazujem. ()

r3musko

Podla mojho nazoru su filmy so Sandlerom velmi nedocenene. Ak mam chut na nieco lahsie stravitelne, s jeho filmom nemozem vybrat zle. Tiez si myslim, ze bez takychto filmov by bol svet kinematografie o nieco chudobnejsi a preto hodnotim jeho filmy s prizmurenym okom. ()