Angkeumhan dolsingnyeo (TV seriál)

• Jižní Korea

앙큼한 돌싱녀

Cunning Single Lady

Sly and Single Again

Komedie / Romantický

Jižní Korea, 2014, 16x60 min

Tak tedy s přimhouřenýma očima dávám ty 4*. Bylo to vtipné, rozverné a i když to mělo nášlap na veliké klišé, které se nehodilo, s grácií opilce ho to nakonec obešlo. Navíc se mi strašným způsobem zalíbila hrdinka – ve spoustě rozhodnutí i v některých posuncích mi připomínala spolužačku. Takže to díky tomu na mě působilo reálně. Mám hrozně ráda tenhle typ příběhu a celkové zpracování mě potěšilo. Jako každá lovecome z Koree i tahle má své roztomilé momenty. Pro mě je to seriál, který potěší ve dnech, kdy jste unavení anebo vystreslí. Jen ten konec byl jako hodně tekutá krupicová kaše ze školní jídelny, u které se nemůžete rozhodnou, jestli vám chutná a, i když máte hlad, jestli má cenu si ji přidat. Přeloženo.(25.4.2014)

Do cca 11. dílu luxusní záležitost v podobě ztřeštěné romantické komedie s mírným nádechem dramatu. Poté přichází typická korejská změna chování některých postav skrze zášť, čímž je značně ovlivněno plynutí děje a v neposlední řadě nastává také stará známá situace: "Když nebudu s tebou bude to pro tebe lepší!" Opravdu škoda, že se opět musel před koncem ovlivňovat děj tímto způsobem. Naštěstí to vždy zachránil Joo Sang-Wook, jehož postava byla napsána přímo božsky. Byla to s ním velká zábava a jeho postava mě vážně nepřestávala bavit. No a Lee Min-Jung ? Ta je jako obvykle nádherná a navíc i obstojně hrála xD. Co víc si přát xD.(2.7.2016)

Čím víc jsem nadšená, tím těžší je pro mě obvykle napsat komentář. A v tomto případě to bude hodně těžký, protože já snad nemám ani co vytknout. Perfektně a vtipně napsaný scénář, který neupadal. Zábavné scény byly kvalitní až do konce a ty smutné měly hloubky, ale nebraly se až tak vážně. Min Jung Lee byla v roli Ae Ry tak bezvadná, že se tímto dostala mezi mé TOP herečky. Vlastně to byla asi nejlepší hrdinka, kterou jsem v korejských seriálech zažila. Sang Wook Joo konečně dostal pořádnou roli, kde mohl ukázat rovnou dvě tváře. Já si zamilovala obě, roztomilého ťulpase Jung Wooa i charismatického generálního ředitele Cha Jung Wooa. Tentokrát mi nevadil ani druhý nápadník hlavní hrdinky. Byl úplně jiný, nepředvídatelný a milý. Většina ostatních postav mi sedla taky, i když tu byly i některé, které bych s chutí vyškrtala. Hudba byla lehce nadprůměrná, ale pouštět si budu jen pár vybraných kousků. Tenhle seriál mě hodně potěšil a rozhodně jsem ho neviděla naposledy.(28.4.2014)

Hlavní hrdinka mi je od začátku nesympatická. Ne kvůli herečce, ta je ok, ale kvůli tomu, jak poslala manžela do kopru a ještě je uražená. Vlastně se u seriálu ani moc nebavím. Jestli se něčemu zasměju, tak Sang-Wookovým xichtům, když ho bejvalka veřejně ztrapňuje a pak, když zase balí. Ono je to vlastně celé založené na jeho výborným hraní. No.. celkově.. je to docela slušná nuda, i když ve druhý půlce se to zlepšuje. Jako "výplňový" seriál mezi jinými, lepšími, se to docela dá. Ale dát to bez přestávek, to bych se asi unudila k smrti.(18.5.2014)

• - V siedmej epizóde Gook Yeo Jin roztrhne perlový náhrdelník, ktorý má na krku. Hneď v ďalšom zábere ho má opäť na krku neporušený. (triana)