Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  **

  Jsou pohádky na téma splněný sen jednoho malého černouška stále tak aktuální? Mě vůbec netáhne vidět jak malý kluk hraje basketbal s velkými chlapy a všichni se tvářej jako by nic a pak najednou jeho nádherný kouzelný boty přestanou fungovat, ale co vždyť on vlastně hledal úplně něco jiného... Všude chválený Eugene Levy by měl začít buď hrát v kvalitnějších filmech nebo navždy zůstane jen tím divným chlapem v pozadí. Mě osobně s ním došla trpělivost a pochybuji, že se někdy dostane z komedií s malými dětmi a teenagery s jablečným koláčem.(17.2.2007)

 • sirrgulo
  ****

  Řekl bych, že film rozhodně není vůbec špatný. malý sirotek Calvin získá náhodou boty po Jordanovi a splní se mu sen, když se stane součástí fiktivního basketbalového týmu. Na své cestě po NBA pak nejen že vyhraje soutěž ve smečování, ale setká se skutečnými hvězdami. Přítomnost hráčů NBA mě pak velice potěšila.(8.5.2009)

 • StarsFan
  **

  Taková připitomělá komedie o tom, jak jeden klučík našel zázračný boty a asi v třinácti letech se stane hvězdou NBA. Samozřejmě, že to ale nikomu nepřipadá divný, vždyť jsme v pohádce. A tak se na scéně objevuje i zloduch, kterej mu ty botičky chce vzít, stejně jako profesionální basketbalista, kterej se s hlavním hrdinou spřátelí a pomáhá mu. Když vám ještě řeknu, že náš malý klouček v hlavní roli je sirotek a tým, ve kterém hraje, se chce letos dostat do finále, no je vám asi hned jasný, jak to dopadne. Celkově nic moc, ale dívat se na to celkem dá. Velkým plusem samozřejmě je, že se ve filmu objevili skuteční hráči NBA.(13.10.2006)

 • Had6
  ***

  Děj filmu je tuctový. Klučina co najde kouzelné boty a hned je z něho nejlepší basketbalista na světě na jedné straně. A na té druhé jako vždy zloduch, který mu kouzelné boty chce sebrat....Jediné co na tomto filmu oceňuji, je fakt, že v něm hráli skutečné hvězdy NBA jako Vince Carter, Alonzo Mourning nebo Allen Ivesron. Ale zase si na druhou stranu říkám co v takové slátanině vlstně hledali. Peníze rozhodně ne...(6.1.2006)

 • Bauer
  ***

  Je to sice taková blbost, ale zabavila mně. Navíc film je téměř celý o basketballu a to je sport, který já uznávám. Během filmu jsme měli možnost vidět pár hráčů, kteří se uplatnili v NBA, například Allen Iverson a nebo Vince Carter. A aby toho nebylo málo, tak zde byli krátce i Slum Dunk Contests, což je taky výborná záležitost. A určitě bych se měl zmínit o songu Party Up od cool rappera, co si říká DMX. Příběh filmu je sice slabší, ale je to snad určeno především dětem, takže si myslím, že můžu přimhouřit jedno oko, a nebo radši obě!! Rapová hvězda Lil'Bow Wow je šílený opičák, ale zahrál svou roli celkem slušně a je vidět, že nějaké ty skills ohledně basketballu tam má. Docela slušné byli i jeho písničky, které ve filmu zazněli. Průměrná komedie!(30.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace