Reklama

Reklama

Paddington není jen tak obyčejný medvídek. Pochází z nejtemnějšího Peru, nosí červený klobouček a víc než cokoliv jiného miluje marmeládové sendviče. Když zemětřesení zničí jeho domov, pošle ho teta Lucy do Londýna, aby zde našel novou rodinu. Sám a opuštěný na paddingtonském nádraží pomalu zjišťuje, že život ve velkoměstě není úplně takový, jak si ho představoval. Naštěstí ale potká rodinu Brownových, která se ho ujme i přes kategorický nesouhlas tatínka Browna - typického, spořádaného a trochu i nudného Brita. K jeho zděšení, kdekoliv se medvídek objeví, začnou se dít neuvěřitelné věci. Svými ztřeštěnými nápady často převrátí celý dům vzhůru nohama a způsobí neskonalý chaos. Svým úsměvěm a dobrým srdcem si však nakonec získá srdce celé rodiny a vše se v dobré obrací... avšak jen do okamžiku, kdy si ho všimne zákeřná ředitelka místního muzea, která z něj chce udělat vycpaný exponát... (A-Company CZ)

(více)

Diskuze

Dragovit

Dragovit (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jako nevím, kde máš tu stěnu... jestli myslíš ten můj profilový avatar, tak to na něm nejsem já, ale náš velký duchovní guru z české politické scény a idol všech českých žen. Nevím v jaké pérdeli žiješ, nebo co seš za demokrata, ale měl bys ho znát, nebo jsi ještě větší Mongol než já. :o)

na příspěvěk reagoval GigaPudding, Yoshitsune

Dragovit

Dragovit (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Takže v 00:59 jsi napsal poslední zprávu a ve 04:00 jsi stával? To je zajímavý, je to div, žes to vůbec rozchodil. :o)

Dragovit

Dragovit (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

To nevím, ty vidíš někde nějakou stěnu? Mě na stěně visí historická mapa Jadranského moře, je to suvenýr z Chorvatska, zkus se dívat pořádně.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Dragovit

Dragovit (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tak to tohohle rozhodně ne. Je to sice fajn, že má klobouk, ale krom kabátu na sobě nemá žádné spodní prádlo a to se mi jako moc nelíbí. Měl bych strach, že mě znásilní.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Dragovit

Dragovit (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Za to asi můžou právě ty dnešní pohádky. Taky mě proměnily v lulíska a ňuňánka, než jsem vyrostl, a dneska je ze mě neperspektivní Mongol, hňa hňa, chi chi. :o)

Vzhledem k tomu, že mě někdo naposledy tipoval na sečtělého staříka v rozmezí 45-50 a srovnám to s odhadem 12 roků, tak je to docela slušná bilance. Asi mám nějaký dětinský chvilky, no jo no. :D

Dragovit

Dragovit (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Pokud jsi někdy v naší vládě viděl nějaké medvědy, tak tos musel být toho večera pěkně na plech. :o)

Psát tohle ve 04:49 hod, no ty kjáso. :-D

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Dragovit

Dragovit (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Tak se mu nelíbí méďa a přerostlí křečci, to je normální. Mě taky moc nesedí filmy, kde se zvířátka chovají jako lidé. :-)

Lidé pak mají naivní pocit, že zvířátka jsou jako my, jenomže oni nejsou. Děckám se to může líbit, ta představa mít doma huňatého přítele, který dovede mluvit, ale taky by se těma pohádkama neměli tolik oblbovat. Zvířátka nemají rozum a jednají instinktivně, a kdyby dovedla mluvit, tak nic rozumného by z nich nevypadlo. Přemýšlejte o tom. ;-)

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Související novinky

Karlíka a továrnu na čokoládu čeká prequel

Karlíka a továrnu na čokoládu čeká prequel

20.10.2016

Willy Wonka začal svoji pouť v roce 1964 v románu Karlík a továrna na čokoládu od Roalda Dahla. První filmová adaptace přišla v roce 1971 a proslavila nedávno zesnulého Genea Wildera, druhá se… (více)

Reklama

Reklama