Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  *****

  KINO/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Animace 9/10/// PLUS: příběh, animace hlavní postavy, charaktery postav, prostředí nejtemnějšího Peru, zápletka, všudypřítomné vtípky, fórky a narážky, v neposlední řadě neuvěřitelně vymazlená kamera MÍNUS: občasné pitvoření a přehánění některých herců (Nicole Kidman)./// Shrnutí: Trailer sice hodně napověděl, ale přesto v něm nebylo ukázáno to hlavní. Celkový charakter Paddingtona, který je neuvěřitelně vychovaný, slušný, zdvořilí a nemá předsudky vůči lidem, či cizincům. Rychle si ho zamilujete, stejně tak rodinku, která si ho vezme pod svá ochranná křídla. Zažijete s ním spoustu legrace a dobrodružství a uvědomíte si hodnotu rodiny a přátelství. Film je vhodný pro všechny věkové kategorie a zažijete u něj spoustu legrace a pěkných momentů. Rodinný film desetiletí./// Celkem 86%///(26.1.2015)

 • JohnCZ
  ****

  Roztomilá pohádka s krásně rozanimovaným medvědem, velice příjemným a nepřeplácaným vizuálním zpracováním (lehce připomínajícím filmy Wese Andersona) a skvělým soundtrackem. Je to takové trošku jinačí, humorem a laskavostí typicky britské a staromilské (na rozdíl od za každou cenu moderních amerických pohádek) a jednoduše to pohladí po duši. Jediný výraznější zápor bych viděl v naprosto zbytečné záporačce, která navíc dost okatě kopíruje (vizuálně i motivací) Cruellu De Vil ze 101 dalmatinů. Kvalitních polohraných animáků ale opravdu moc není a spolu s prvním Stuartem Littlem patří Paddington mezi ty nejlepší.(17.5.2015)

 • Spiker01
  ****

  Krteček po anglicku. Asi není nic víc potřeba dodávat. Pokud člověk přistoupí na fakt, že nikomu vůbec nepřijde divné, že se po městě potuluje mluvící medvídě, dostane svižnou anglickou feel good pecku s naprosto brilantním dabingem Bena "Q" Whishawa...70%(12.11.2015)

 • erased
  ****

  Zdravá porce vtipu, blbinek, dojímání i napětí - přesně to všechno z legendy britské rodinné zábavy dělá už víc než půl století zaručený evergreen. Nejnovější reinkarnaci peruánského bručouna tento přístup vychází překvapivě dobře, v žádném ohledu netlačí na pilu, a právě svou svižností a grácií se může zařadit mezi ty nejlepší klasiky od disneyho. Jen konečně s britským humorem a třešničkou na dortu v podobě Petera Capaldiho. Nezbývá než doufat, že se Paddingtonův návrat uchytí a dočká se pokračování, protože jedinou chybu filmu vidím v tom, jak rychle mi utekl v porovnání s tím, kolik času bych s méďou chtěl strávit.(16.4.2015)

 • milka
  ****

  Natočit tohle Amíci, vznikne z toho taková ta rodinná dementní piškutálie typu Garfield, v níž bude veškerý humor postaven na tom, že roztomilý hrdina někam padá. Jenže Briti jsou naštěstí o něco chytřejší a natočili neskutečně zábavnou a svižnou podívanou s typickým břitkým humorem, jež si je navíc vědomá své jednoduché předlohy a dělá si ze sebe neustále srandu. A i ty povinné držkopády jsou zde neskutečně vtipné. Takhle by měl vypadat každý správný rodinný biják. Jen škoda nevyužité Nicole Kidman.(31.5.2015)

 • - Jako součást reklamní kampaně vznikla v Londýně tzv. Paddington Trail. Ve spolupráci s Visit London bylo vytvořeno 50 soch medvídka Paddingtona, které byly následně rozmístěny po celém Londýně. Kromě obsazení a filmového štábu na sochách pracovaly známé osobnosti jako Benedict Cumberbatch, Emma Watson, Michael Sheen, David Beckham nebo starosta Londýna Boris Johnson. Stezka byla uzavřena v prosinci 2014, sochy vydraženy v aukci a výtěžek věnován charitativní kampani NSPCC (společnost zabývající se prevencí týrání dětí). (Michi88)

 • - V čase 39:37 si můžeme všimnout muže, který padá na zem a vypadne mu množství pěněženek, následující střih zabírá může a policisty z dálky, ale pěněženky už na zemi nejsou. (annasosanna)

 • - Červený klobúk nosí Paddington iba v Anglicku. (figliar)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace