Poslední šance na pomstu

• USA Dying of the Light (více)

Veterán CIA agent Evan Lake (Nicolas Cage) je nucen odejít do penze z důvodu nastupující demence. Ve stejné době odhalí jeho mladý chráněnec Milton Schultz (Anton Yelchin) důkazy o tom, že Lakův dávný nepřítel terorista Muhammad Banir (Alexander Karim) není po smrti, jak se předpokládalo. Lake tedy nastupuje na nebezpečnou interkontinentální misi, jejíž cílem je odstranění jeho úhlavního nepřítele. (Magic Box)

Ondr@932

No jako některé úseky jsou v tom filmu docela dobrý, ale občas i nuda. Kež bychom se zas někdy dočkali pořádného filmu s Nicolasem Cagem, ale to nevím nevím, kdy ... :( 50% ()

bearmeedek odpad!

Ani jsem neměl v úmyslu film okomentovat. Ale je třeba dát VAROVÁNÍ všem příznivcům Nicolas(e) Cage(e). Tohle už bylo hodně silné sanatorium. Nebo existuje nějaký slušný výraz pro sračku? Starý, a tudíž nezáživný, Cage vypadá staře a dementní postava hovoří i o demenci herce, který takovou roli vezme. Je mu teprve 52 let? To má smůlu, protože vypadá o hodně starší. Možná bych v jiném rozpoložení mohl uvažovat o jedné *, ale protože jsem to celé přetrpěl, nebudu se s tím párat. Měl jsem dát na nízké hodnocení. Zbohem, Nicolko. ()

rublik05 odpad!

Tragikomedie v přímém přenosu. Jestli si takhle tvůrci představují thriller nebo nedej bože drama, tak to už je opravdu silná káva. Není zde ani napětí ani akce, dokonce jsem nepostřehl ani žádné dramatické prvky nebo snahu o nějaké hlubší emoce. Atmosféra úplně o ničem, scénář absolutní zoufalství. Děj se nese víceméně v pomalém tempu, nemá moc čím upoutat, je plný nezáživných a nudných scén. Závěr působil neuvěřitelně stupidně, ostatně jako celý příběh. Další zbytečně natočené béčko, které jen dokazuje, že se snímky Nicolase Cage čím dál tím víc kvalitativně přibližují tvorbě jeho hereckých kolegů Willise nebo Seagala. 0/10. ()

Likan7

Z celého filmu si budu pamatovat jistojistě Cageovo ucho. Přijde mi, že na něj poukazuje každičký záběr, že to je fakt až k smíchu. A nebo to je taky tím, že film nestojí vůbec za řeč. Rádoby thriller s upadajícím Nicholasem a chudákem Yelchinem. Nebýt ouška, za 3 měsícem nevím, že bych něco takového viděl. ()

rivah

uvedeno pod názvem DARK roku 2017....Film ústí do závěrečné střílenice. Nic moc, nacionální s efekty. ()

neo250

V poslednej dobe som nevidel žiaden poriadny film od Nicolasa C. ktorého mám celkom rád. Bohužiaľ aj tento film je jeden z tých jeho slabých. Kde chorí agent CIA chce pomstiť tzv. svoje "ucho" nejakému alahovmu vojakovi. Samotný príbeh veru nenadchol a rovnako ani vizuálne efekty, ktoré boli naozaj na zlej úrovni. ()

elimS

15% - komentář 20ti slovy: Věděl jsem, že to bude špatné, ale tohle? Americký "akční" remake seriálu "Doktor z hor". Díky posledním 320 sekundám tomu dávám 15% :D ()

beso74

Keď prišiel Van Gogh o ucho, bola to láska, keď sa to stalo Cageovi, ide o prúser desaťročia. Umierajúci bývalý agent tej najdemokratickejšej krajiny na svete vyznávajúci tak pravé hodnoty, až sú z nich pomaly ľavé, sa ženie cez Rumunsko až do Kene, aby ukončil život jedného rovnako chradnúceho arabského teroristu (samozrejme bez hodnôt), aby mu ukončil život o niekoľko dní skôr, ako to spraví vedľa jeho kresla trpezlivo čakajúca dáma s nabrúsenou kosou. A ja ako divák sa len modlím, aby skôr ako to celé dopozerám, som sa na jej zozname neocitol ja. Mal so chuť pozrieť si novší film s NC, ale asi to odložím na neurčito, toto bola pravdepodobne jeho POSLEDNÁ ŠANCA presvedčiť ma, že tu demenciu fakt len hraje. ()

mac000

Jistě, P.Schrader má za sebou mnohem povedenější tvůrčí počiny . Původně měl film podle scénáře napsaného Schraderem Nicholas W.Refn, ale ten se vzdal režie kvůli natáčení filmu Drive a zůstal u projektu pouze jako výkonný producent. Podle vyjádření samotného Schradera byl film sestříhán, namixován s hudbou a upraven bez jeho účasti. Nevím nakolik se to podepsalo na vyznění scénáře, ale utrpěl tím nepochybně zejména závěr, který je naprosto nelogický vzhledem k předchozímu ději a vnitřní motivaci bývalého agenta Lakea (N.Cage), prostupující celým filmem. Je to škoda, protože N.Cage není až tak špatný, ale nevěrohodný. ()

Mamlas

Snažil jsem se neusnout, ale místy se mi to nedařilo. Na konci jsou 2 minuty děje zajímavé, zbytek stojí za velké hovno. Dávám 1 hvězdu a vlastně ani nevím proč. Snad za odvahu, že se Cage nestydí za takové sračky, nebo ten stud dokáže potlačit pod tíhou penízků. Celý film by se vešel tak to 3 až 5 minut a pak by mohla konečně začít akce. Bohužel ne. ()

Kimkong

To byl teda hodně nudný film. Cage co hraje důchodce a neustále chodí s otevřenou hubou. Nějaký mladík co se snaží mluvit jako Batman. A scénář naprosto bez nápadu bez akce a bez napětí. ()

Pitryx

No já jsem tady rozhodně čekal více akce, nebo alespoň napětí. Nebylo tu ani jedno, ani druhé. Konec dokonale pokažený, dějové příliš statické až hluché po celou dobu. Takže jedině to zachraňuje výkon Cageho, ale nevidím důvod hodnotit kvůli tomu film výše. ()

Hemlock

Nebýt toho zmrveného závěru, zřejmě bych i hodnotil výše a jednoznačně bych film zařadil mezi ty lepší kousky, jež Cage v poslední době zásobuje filmový svět. Bohužel se tak nestalo a máme tady opět další tuctový akčňák - škoda... ()

Nicolas Cage neschopným únoscem

Nicolas Cage neschopným únoscem

17.05.2015

Nicolas Cage přichází o zrak

Nicolas Cage přichází o zrak

26.01.2014

Těžko říci, jestli má Nicolas Cage špatného agenta, nebo už o něj přední hollywoodští filmaři nemají takový zájem, pravdou ale je, že v poslední době jde oscarový herec z jednoho průměrného žánrového… (více)