Shaolin fotbal

• Česko Shaolin fotbalista (více)

Sing je nadšený příznivec kung-fu, jehož úžasná "noha z oceli" zaujme slavného fotbalového trenéra. Společně sestaví mužstvo složené ze Singových bývalých šaolinských bratrů, motivovaných vidinou velké peněžní výhry v národním fotbalovém utkání. Ti se díky nevídané kombinaci prvků bojového umění a nově nabytých fotbalových dovedností zpočátku zdají být nepřemožitelní... Dokud nestanou před obávaným Týmem Zla v závěrečné bitvě o titul. (HBO GO)

fikee

Naprosto šílená komedie jedním dechem kombinující kung-fu, fotbal a trochu té lásky. Je určitě pravda, že pro plné vychutnání si téhle ztřeštěnosti musíte odložit mozek do ledničky a vyzvednout si ho až po závěrečných titulkách, ale fotbalový míč řítící se nadzvukovou rychlostí napříč hřištěm za to stojí. A ty dvě kočky těsně před finálem taky. ()

james11

Hodně zábavný film, který jsem si musel po delší době zase zopakovat. Ale tohle opáčko mě přinutilo snížit původní plné hodnocení. Kdyby to nebyla tak okatá reklama na Pumu, šel bych dolu jen o hvězdičku, ale občas tam té Pumy bylo až moc ;). 70%. ()

Pythonator

Dost rozpačitý film. Místy naprosto geniální, ale převážně spíše jen debilně natočená nuda obohacená o velkolepé efekty a ještě velkolepější hudbu jako ukradenou z hollywoodského velkofilmu. Ať už je film blbý sebevíc, pořád tam jsou ty záblesky geniality a celé je to natolik originální a ujeté, že to prostě stojí za vidění i kdyby to byla naprostá sračka. A tohle sračka rozhodně není, takže hurá na fotbal. ()

teseth odpad!

Tenhle film mi prostě nic nedal a měl jsem problém dokoukat ho do konce. Trapnost střídá nudu a ty střípky ironie to nezachrání. Ta scéna s jidášky mi vyvolala krvácení mozku!!! ()

KraLuban

Přinejmenším kvůli finálnímu zápasu se vyplatí tenhle film vidět, protože ten je prostě (nikdy předtím jsem nepoužil)....krutopřísný:). Stephen Chow je bůh kungfu, srovnatelný téměř s božským Jackiem, ale v tomhle filmu ještě ne. Příjemná podívaná, ale stále ještě hodně čínské...za podívání stojí, 70%. ()

blatouchm

Celou dobu jsem čučel jak puk nebo se smál. Musíte vidět v originálu. Director's cut přidává horší i lepší scény a pár věcí vysvětluje. Nicméně vystřihnutí mělo svůj smysl, protože to nemá být romantická komedie a klasická verze je tím pádem lepší. Stephen Chow jako scénárista, režisér a herec v hlavní roli to rozbalil na plný kule. Génius. ()

Ondak

Komedie o fotbalu trochu jinak. Ve filmu se nějaké pravidla fotbalu neřeší a hlavně to ani není třeba. Od začátku do konce je to sranda a dobře se na to dívá. Nebýt finálového zápasu, který už je těžce přes čáru, byla zábava na film koukat. Zpracování, děj a herecké výkony jsou na hodně nízké úrovní a tím vlastně film sráží do průměru. Jako komedie na večer ideální film. ()

ado7

111 minútová reklama na PUMU :o) Kto berie tento film vážne, o veľa prichádza. Kto by si pomyslel, že si čínania dokažu robiť srandu zo seba, futbalu, z kungfu...?? 1 hviezdička je za činskeho trénera so spadnutou sánkou :o) ()

gabo1

Pre mna o dost slabsi od Kung fu hustler, cakal som daleko viac ako len sem tam nejaky kung fu trik. Slabe herecke vykony, od zaciatku predvidatelny dej, a hlavne som sa veeeelmi malo zabaval. ()

Gr!mReefer

Jeden z mých nejoblíbenějších shaolinských filmů vůbec... Hustý efekty, námět, zpracování... Kdyby tak byly všechny takový... ()

Fujin

Bohužel se mezi těma parádníma akcičkama z trávníku, vydařenýma vtípkama a příjemně poetickým hnětením těsta nachází taktéž kýbl nudy a uřvaných keců (na to si u většiny asijské kinematografie asi nikdy nezvyknu). ()

Crucifere

Vždy jsem chtěl vidět film spojený s fotbalem a kung fu. Tak k tomu i přistupuju, poněvadž jsem potěšen, že něco takového vzniklo. Avšak ne všechno je tak jak jsem si představoval a snímek obsahuje spoustu hluchých míst a chybek, které celkově kazí dojem. Proto jsem se uchýlil jen ke třem hvězdám. ()

Profík

Je to zábava, ale asi na to musí mít člověk náladu nebo náturu, nebo bůhvíco. Já se teda bavil náramně. Pustil jsem si to prvně po nějakém fotbalovém zápase, který byl hrooozně nudný a hned jsem si spravil náladu. 95%. ()

Pe4Ce22

Jako vážně? Nevim jestli se mam smát nebo brečet. Na trhlé asijské filmy už jsem si zvyknul, ale tohle bylo moc i na mě. Tohle je buď na pět hvězd nebo na odpad. Bohužel můj výslednej dojem byl že to byla jen ztráta času. 2 hvězdy ()

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

22.09.2008

Když jsme naposledy psali o adaptaci legendárního rozhlasového a komiksového seriálu The Green Hornet, která je vysněným projektem komika Setha Rogena, spekulovalo se o tom, kdo si zahraje šikmookého… (více)