Shaolin fotbal

• Česko Shaolin fotbalista (více)

Sing je nadšený příznivec kung-fu, jehož úžasná "noha z oceli" zaujme slavného fotbalového trenéra. Společně sestaví mužstvo složené ze Singových bývalých šaolinských bratrů, motivovaných vidinou velké peněžní výhry v národním fotbalovém utkání. Ti se díky nevídané kombinaci prvků bojového umění a nově nabytých fotbalových dovedností zpočátku zdají být nepřemožitelní... Dokud nestanou před obávaným Týmem Zla v závěrečné bitvě o titul. (HBO GO)

Morloth

Začátek stojí za starou bačkoru, jen sem tam proběhne nějaký ten záblesk srandy. Příběh je klišovitý, předvídatelný, herci často podivní. Ale i tak je to nakonec obrovská sranda, takže spoustu nesmyslů jsem ochoten odpustit. Kdyby si asiati dokázali odpustit ve filmech zbytečně vybičované emoce, měl bych asi jejich filmy raději. Sem se to zkrátka nehodilo. ()

SallyZen

Náhodou to bylo nebylo tak špatný, jak jsem čekal. Je to originální, a to se mi sakra líbí. Zapojení kung-fu do fotbalu, je skvělý nápad, akorát se to musí umět. Párkrát jsem to při tréninku zkoušel a zranění nohy nebylo daleko. Takže by tam měli mít upozornění - nezkoušet v reálu. Pobavil jsem se, a to je hlavní. 75% ()

Stallone

Zajímavý film s kung fu fotbalového prostředí. Skvělé provedení. Chválím styl humoru, vtípky a narážky. Takto si představuji relaxační film. Při jeho sledování vždy zapomenu na životní starosti a nechám se unášet příjemným pocitem. Líbila se mi romantická část. Hudba naprosto perfektní. Shaolin fotbal musí divák milovat nebo nenávidět. Já ho miluji, stejně jako kopanou. SLAVIA DO TOHO!!! ()

C0r0ner

O kousek lepší než Kung-fu mela a to rozhodně nebyla špatná komedie. Jako děti jsme někde sehnali kus videa z finálního zápasu a říkali jsme si, jaký to musí být skvělý film. A docela i byl, i když příběhově samozřejmě o ničem, ale to také nikdo neočekával. 80% ()

Flynn

Příjemná zábava:)) fakt jsem se bavil tohle by měli pouštět naší reprezentaci při soustředění:)) ()

Juto

Tento film výborný, pretože je dokonalým spojením tradičného športového filmu so špeciálnymi efektmi bojových umení. Od začiatku do konca je to jednoducho zábavné, dokonca aj úvodné titulky sú skvelé. 8,5/10 ()

Bane_Boss

Přes mou nechuť k fotbalu mě tento film neskutečně oslovil a užívám si při každém shlédnutí (scény jako první trénink či první zápas jsou prostě bez debat legendární). Po jeho shlédnutí sem se chtěl hned učit šaolinské umění,abych mohl rozdrtit všechny kopačky okolo. Občas bych si přál ovládat šaolin. Proč? Protože bych mohl být 烙鐵頭. ()

campix

Od začátku mi bylo jasné, že Shaolin fotbal bude s fotbalem společné tak maximálně název a sem tam se tam nějakým způsobem čutne do fotbalového míče. I tak odcházím od tohoto počinu Stephena Chowa značně zklamán. Kungu-fu Mela byla daleko smysluplnější a rozhodně také zábavnější. Já jsem neshledal většinu věcí kolem Shaolin fotbalu vtipných. Prostě se u mě naprosto minul účinkem. ()

otík

Zprvu mně to přišlo jako strašná pytlíkovina, ale když jsem se dodíval, zjistil jsem, že jsem se u filmu docela bavil. Velmi se mi líbila hudba, skvěle k filmu seděla, triky byly velmi milé a ani zas tak moc nerušily, příběh byl sice dost o ničem, ale vždyť je to film z Hong Kongu! Příjemná inovativní komedie, osvěžení v záplavě rádoby komedií z USA. ()

Radiq odpad!

Jedna z největších trapáren, co jsem poslední dobou viděl. I kdybych se zajímal o fotbal. A nechápu, jak se to může líbit někomu, komu se fotbal líbí. Lety vzduchem, nadpřirozené schopnosti, nesmysly. Někoho to možná bere, ale mě v tu chvíli přišlo mnohem zajímavější šťárat se v nose. ()

Rockwood

Celkem vydařená komedie řekl bych. Taková naivní, ale dobrá. K nějakému tomu odreagování myslím, že tohle je vhodný film. No rozhodně sem se nasmál. Hlavně mě dokázela rozesmát scéna, když ten fotbalový tým hrál úplně první zápas v soutěži. Soupeři se jim smáli a sotva to začalo, tak dali góla a soupeři se ani nehnuli. To mě fakt dostalo. ()

maxxxim odpad!

Hong Kong / Čína prežívajú zlaté časy. Rozvinutý komunizmus nivočiaci všetko od ľudskej mentality, cez prírodu končiac u filmovej tvorby. Aj keď si mnohí ľudia myslia, že tento režim tu má úpadkovú tendenciu, nie je tomu celkom tak. Priblížiť si to môžeme na nasledujúcom pseudofilme. Zámerom bolo sparodovať nejakých iných filmových kolegov z tejto brandže, no výsledkom je katastrofálna skomolenina záberov a scén s absolútne amatérskymi nehercami. Pokus ako zabaviť nestranného diváka zlyháva tak do 15 minút od úvodnej klapky. Upotení číňankovia sa naháňajú za loptou a robia vývrtky ako v žiadnom inom filme, seriáli, či priestore vôbec. Predstavte si námatkovo stredový kruh v ňom ležiaceho nuďasa a asi 10 ďalších nuďasov ako sa k nemu približujú hádžuc šmýkačku. Alebo fauly ako kopanec do krku s následým trojitým vrutom. Núdza nie je ani o absurdity šipka do brvna, či salta cez celé ihrisko. Divák sa cíti zvláštne, pokiaľ mu nie je 5 a menej a to ešte urážam opice. Ak to malo vyznieť ako komédia, tak to tak určite nevyznelo, pretože za 17 juanov sa dobrý film určite natočiť nedá. ()

UhLee

(8/10). „Kungfu je tak skvělý.. Je skvělý." Asi nějak takhle bych vystihl tento film. Samozřejmě u něj nesmíte přemýšlet. Pak je to pecka. ()

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

22.09.2008

Když jsme naposledy psali o adaptaci legendárního rozhlasového a komiksového seriálu The Green Hornet, která je vysněným projektem komika Setha Rogena, spekulovalo se o tom, kdo si zahraje šikmookého… (více)