Profesor Wahlberg se do role otroka rulety dokonale hodí a jeho lavírování mezi nejistotou maskovanou útěry svých studentů a neovladatelnou touhou osudu tentokrát ale už fakt natrhnout prdel je podmanivé a bere s sebou. Kdybych to měla popsat jako parfém - geniální hlava, vášnivé srdce, existencionální podtóny a dlužno říct, že důstojnější 58%.(5.4.2015)

Blackjack? Ruleta? Sázky? Fuck you. William Monahan po svém kurzu moderního filmu pro svět, co na něj sere, určitě není o nic víc šťastný, než James Benett. Svůj zdvižený prostředníček totiž personifikoval do postavy, která a priori nehazarduje s penězi, nýbrž se životem, který mu nestojí ani za konvenční lhaní. Nebo si ho naopak cení příliš. V úvodu možná po vzoru Cizince prvním výstřelem trefí první signální, která diváka rázem oslepí, ale teprve urputná pravdomluvnost zbytku zásobníku plného kousavých monologů a dialogů vystřílená do mrtvého těla před obrazovkou dala nevýraznému thrilleru podtext existencionálního dramatu o absolutním vítězství či smrti. Všechno nebo nic. Být či nebýt. Atakdál. A nebo taky možná autor napsal film o blackjacku, ruletě a sázení. Co já vím... Fuck you. Tak jako tak ale filmu nejde upřít geniální využití filmové hudby, několik vynikajících scén a na to, že jde nakonec hlavně o konverzační drama, nečekaně svižné tempo. You are the perfect example of how a person can start off with no problems whatsoever, and then go out of their way to make sure that they have all of them. ---There's no relative degree of suffering.(10.4.2015)

Pořád se nemůžu rozhodnout jestli ten film byl o gamblerství nebo sebedestrukci... protože ne, to není to samé. Příběh má klasickou strukturu, ale Wyatt scénicky cíleně neukazuje dostatek informací (uměle vytváří vějičku), takže se jeví automaticky lepší než ve skutečnosti je, ale funguje to. Brie Larson tu vypadá fantasticky.(27.12.2016)

Obyčejný příběh hráče, který hraje o vše. Nic víc nic míň. Přestože Marky Mark není dobrej ani raper ani herec, tady se mu docela povedlo zkoubit intoše s blbcem. Brie Larson si hlavně pamatuji z pokoje což je mnohem novější film (gamblera jsem viděl zpětně) tak vím, že krom půvabu je dobrá herečka. Tady byla spíš jen do počtu a to se mohlo o moc víc rozvinout. Jinak asi nemám co vytknout(30.12.2015)

Mark Wahlberg je sympaťák,tady v poloze nekonvenčního učitele,trochu mi připomínal Vašuta z filmu Román pro ženy.Jenže filmu celkově chybí víc šťávy,napětí a akce nic,poloha hráče,kterej neví ,že prostě jednou přijde prohra,a i přesto pořád dokola sází všechno do plnejch,je debilní,a já tvrdim,že tyhle lidi nejsou notorický hráči,ale kuny bez mozku.Sledovatelný,ale nic víc.60%.(18.4.2015)

• - George Kennedy sa vo filme objavil iba na 2 minúty. (Hudakfilms)

• - Natáčelo se v Los Angeles a Las Vegas. (Terva)

• - Film měl premiéru 10. listopadu 2014 na AFI Festu. (Terva)