Zatímco policie zadržuje jeho nového nebezpečného klienta, Jimmy se pokouší nasměrovat policii jiným směrem a zachránit si přitom kůži. (Netflix)

BROKEN_

"Here's Johnny! " Bob Odenkirk je v roli Jimmyho ( Saul) vynikající. Komediální stránka neskutečně dobrá, skvěle jsem se bavil. "Máš tam plnou plínku? Hodíš ji po mně? Užvejkáž mě k smrti, co, dědku?" Scéna s Mikem a Jimmym TOP. :D ()

ALIENka_

Asi už jsem se nějak přizpůsobila tomuhle seriálu a už ho beru spíš jako takovou pohodičku na večer, takže nic u čeho bych si ukousala všechny prsty a zároveň se na tom nestala tak závislá, že to sjedu 5x za sebou (zdravím Chernobyl). Každopádně scéna na konci fakt pobavila. Hodnocení: 8/10 ()

Rocky88

Tady už musím jít s hodnocením až nahoru. Saul se pomalu zabořuje do průserů, Mike má konečně více prostoru, příběh hezky plyne a na konci Saul potrhá bránice jeho "Here's Johny!". Jo a abych nezapomněl, Vaas, totiž Nacho, je taky výborná herecká volba. ()

0verseer

Trochu slabšie ako posledný diel, ale stále vidno, že seriál ide dobrým smerom. Saul sa konečne dal (čiastočne) s Mikeom dokopy a odhalil niečo, čo vďaka svojmu svedomiu aj sám zapríčinil... ()

antolikopoli

Ďalšia uplná pohodička dielik, takzvané oddychovka či čilík. Deju pomaličky začínajú rašiť vajíčka a záčina sa to chytať, uvidíme kde to vlastne my skončíme čo sa vlastne bude diať. Ja len toľko jebnuť tam 4* a isť rovno spať. ()