Svědek (S03E02) (epizoda)

  • USA

    Witness

Krimi / Drama

USA, 2017, 49 min

Tvůrci:

Vince Gilligan

Režie:

Vince Gilligan

Scénář:

Peter Gould

Kamera:

Marshall Adams

Hudba:

Dave Porter

Scénografie:

Michael Novotny, Cindy Coburn (set dekoratér)
(další profese)
  • ALIENka_
    ***

    Jakože konec fakt dobrej jo, to v žádným případě nepopírám, ten byl pořádná rána drátem do oka, ale ty vole co ten zbytek, co to kurva je? Mike pořád někam jezdí, sleduje mafouše, člověk ani neví proč, což by zase tolik nevadilo, kdyby to netrvalo kurva 2/3 epizody! Sakra ani nevím, co to bylo s tím autem zač, jestli mu ho teda napíchli, nebo co to tam minulou epizodu dělali.. Hodnocení: 6/10(27.2.2020)

  • antolikopoli
    ****

    No no no, presne niečo také som si predstavoval. Diel je nabitý dobrými nápadmi, tak napríklad ten pohovor scénka ktorá fakt stála zato. Ohľadom Mike sa už asi budem opakovať ale je to šéf, pokojne si pracuje na svojom a je stále bližšie a bližšie k dosiahnutiu cieľa. Fakt konečne diel ktorý si úplne zaslúži 4* s čistým svedomím čo sa už dlho nestalo.(8.12.2019)

  • bart_
    *****

    Matty jako vždy perfektně vystihl podstatu věci.... Neustálá tendence konstrukce oldehčeného umělého napětí vystřižená jak z Tarantina překvapivě eskalovala v návrat jednoho z nejlegendárnějších seriálových záporaků dekády - všemi milovaného manipulativního bezemočního hajzlíka a všeobecného krále lokálních fastfoodů města Albuquerque, Guse Fringea. Závěr při němž Jimmy ničí onu problémovou kazetovou nahrávku doslova bere dech... "For this you destroyed our family? Are you happy now? For what? For nothing!"(30.9.2019)

  • Coleator
    ***

    Že by se konečně začínalo blýskat na lepší časy?(22.4.2017)

  • Matty
    ****

    První dvě epizody třetí řady jsou nejlepším procedurálním pornem za dlouhou dobu. Jestli rádi pozorujete lidi plně ponořené do jejich práce, octnete se během scén s Mikem v sedmém nebi. Velkou část obou dílů tvoří tzv. build-up, směřování k nějakému zvratu/odhalení. Výsledek je přitom podobně jako v posledních filmech od Tarantina srovnatelně důležitý jako kroky k němu vedoucí a napětí vzniká z neustálého odkládání toho, co se má stát. Pokud se i zbytek série bude ubírat tímto směrem, naznačeným už v předchozí řadě, kde ale toho skutečného dění bylo přeci jen více než napjatého čekání na něj, budu maximálně spokojen, zároveň si ale dokáže představit, že podobná metoda velmi pomalého zahřívání může odradit mnohé fanoušky výrazně akčnějšího Breaking Bad.(19.4.2017)