Witness (S03E02) (epizoda)

Vince Gilligan

Peter Gould

Marshall Adams

Dave Porter

Že by se konečně začínalo blýskat na lepší časy?(22.4.2017)

První dvě epizody třetí řady jsou nejlepším procedurálním pornem za dlouhou dobu. Jestli rádi pozorujete lidi plně ponořené do jejich práce, octnete se během scén s Mikem v sedmém nebi. Velkou část obou dílů tvoří tzv. build-up, směřování k nějakému zvratu/odhalení. Výsledek je přitom podobně jako v posledních filmech od Tarantina srovnatelně důležitý jako kroky k němu vedoucí a napětí vzniká z neustálého odkládání toho, co se má stát. Pokud se i zbytek série bude ubírat tímto směrem, naznačeným už v předchozí řadě, kde ale toho skutečného dění bylo přeci jen více než napjatého čekání na něj, budu maximálně spokojen, zároveň si ale dokáže představit, že podobná metoda velmi pomalého zahřívání může odradit mnohé fanoušky výrazně akčnějšího Breaking Bad.(19.4.2017)

Los Pollos Hermanos! Mike byl otestován a nad Jimmym sklapla past. Díl jak víno.(3.1.2019)

Závěrečná scéna fakt mazec. Celkově mě to pořád baví, nenudím se, i když těch zásadních událostí nebývá tolik, linky Mika i Jimmyho jsou furt zábavné. Škoda, že sledovanost klesá. A uvidíme, co předvede Gus.(22.4.2017)

O Espositově návratu jsem už nějak dobu slyšel, tak jsem se konečně dočkal a doufám, že kuřecího bratra nevidíme naposled. Určitě dodal epizodě nostalgický nádech a nějaké procenta přidal.(28.9.2017)