Kouř (S04E01) (epizoda)

Smoke

Krimi / Drama

USA, 2018, 49 min

Úvod do čtvrtý série, kde se vlastně hovno stane. Jimmy neví, jestli má bejt dřív rád, nebo dřív brečet nad skutečností, že je jeho brácha pod drnem. Šlo to sakra rychle, a docela by mě zajímalo, čím díru po Chuckovi vplněj. Nacho konečně dostal, co chtěl a Salamanca už se zřejmě na bitevní pole nevrátí. Co si budem povídat, jeho kecy nikomu stejně chybět nebudou, a rozhodně ne zdejším mafiánům. Hodnocení: 6/10(7.3.2020)

Ze začátku seriálu mi vadilo jak pomalu seriál ubíhá, ale teď si opravdu užívám každý okamžik seriálu. Opět herecké výkony na maximum. Scény ve skladišti naprosto dokonalé. Je to takové zvláštní koukat na na herce z Breaking Bad, kteří jsou zde o 10 let starší, ale příběh se odehrává před Breaking Bad.(9.8.2018)

Ačkoliv byl Chuck bez jakéhokoliv zaváhání nejlepším hráčem na lidské nervy napříč celým seriálem, musím ze samotné hlouby srdce uznat, že pestrobarevná chemie mezi ním a Jimmym mi bude setsakra chybět.(10.10.2019)

Řekněme, že seriál je jako láhev dobré whisky a vy chcete, aby vám ta flaška vydržela co nejdéle. Takže každou nalitou sklenici naředíte vodou v poměru jedna ku dvěma. Sice se to pořád dá pít, ale zážitek je hodně, hodně oslabený. Z produkčního hlediska je to natahování každé scény a zařazování scén úpně zbytečných logické neboť ziskutovrné, z diváckého hledika je to však docela mrzuté. U mne je to na hraně - koukat dál nebo ne?(13.8.2018)

Díl se točí hlavně okolo pohřbu, trochu akčnější je Mikův styl výkonu práce bezpečnostního konzultanta. Vážnější start do nové série,ale přesto koukatelné každou vteřinou. Herecké výkony jsou jako vždy vynikající.(6.1.2019)