Invasion! (S03E08) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2016, 43 min

Naprosej luxus! Loni mě crossovery moc nebavily, ale letos (možná i s příchodem Supergirl na CW, kterou jsem také od začátku sledoval) jsem si ten neuvěřitelnej team-up skutečně užíval jak nerd zalezlej v maminčině sklepě. Přes to všechno je to furt díl Flashe, takže se tam všichni objevili, Wally mě poprvý ne...štval když převzal iniciativu, jen bych rád návrat toho starého dobrého Cisca. Asi bych taky neměl radost, když bych přišel kvůli někomu o někoho blízkého, ale ve staré realitě se s bráchou nebavil (o už mu Barry neřek), takže by to vyšlo nastejno. Jo Snart chyběl, ale Heat Wave hláškoval za něj...(3.12.2016)

• Wallis3

NO TY VOLE! Kdo napsal scénář k téhle epizodě? Dvanáctiletí cápci, co si šplíchnou do trenek kus neplodnýho ejakulátu, když uvidí nějakej barevnej hábit? "OBLEČTE SE, JDEME TRÉNOVAT NA DOMINÁTORY!" řekl a v pozadí vlála americká vlajka v boha pustém a zapomenutém hangáru. HaHaaa! A když se Suprgérl naculovala, jak po ní všichni šili... gratuluji, né že od druhé série se opakuje furt to stejný, ale ještě se z toho stává dětinská píčovina(10.12.2016)

Crossover Invasion Part 1: Zemi napadnou mimozemšťané, tak se sjednotí seriálová liga spravedlnosti (Arrow, Flash, Supergirl a legendy). Heat Wave: "Mimochodem, nebudu ti říkat Supergirl. Je to stupidní." Supergirl: "Můžeš mi říkat Karo." Heat Wave: "To taky nebude fungovat." Supergirl: "Co zakřičíš, když budeš potřebovat pomoct?" Heat Wave: "Sukně." Bylo to vtipné a akční! Spoiler: Ke konci je velká bitka, kde si dají členové ligy do nosu. - 90%.(9.2.2018)