Tučňák prožívá v psychiatrické léčebně utrpení, když se ho podivný doktor Strange snaží vyléčit od jeho násilnických sklonů. Policisté mezitím vymysleli způsob, jak chytit Friese. Návnadou má být jeho žena. Fries za pomoci svého zmrazovacího zařízení svou ženu policistům unese. Při únosu mu pomůže právě dr. Strange. Uprchlíci zamíří do Friesovy laboratoře, kde se Fries snaží Noru zmrazit. Nora, která však nesouhlasí s násilím, jež její manžel v zájmu její záchrany páchá, vymění zmrazovací hlavici a Fries svou ženu nechtěně při zmrazování zabije. (TV Fanda)

mourek10100

Naprosto luxusní díl. Batmanovská mytologie zahrnuje mnoho úžasných záporáků a po mafii z první série a opravdu nezáživném Galavanovi konečně přichází na scénu Hugo Strange a hlavně Mr. Freeze. Skvělý casting a bomba díly. Opravdu nemůže uvěřit, jaké efekty si může seriál dovolit a neskutečně to tomu svědčí. Navíc mnoho postav ve filmech s Batmanem jen tak neuvidíme (třeba byli v devadesátkách, ale pochybuju, že třeba Freeze znovu vytáhnou), takže jsem jenom zvědav, jak všem pořádně zatopí. ()