Pořad, který má koule. Nekorektní skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Pečený sněhulák je původní skečová show plná nekorektního humoru, jejíž silnou devizou je sehraná parta talentovaných herců. Právě díky jejich společným improvizacím a správnému „jiskření" vzniká osobitá zábava, která nabízí svébytný pohled na život i situace kolem nás, které jsou i nám často povědomé.
Osou každého dílu Pečeného sněhuláka je fiktivní reportáž, která si pomocí mystifikace dělá legraci z nejrůznějších věcí kolem nás. Mezi „reportážními vstupy z terénu" se pak střídají jednotlivé skeče. Jejich témata jsou nadčasová, od satiry na současnou společnost a vyhraněné charaktery lidí, se kterými se občas v životě setkáváme, až po ryze absurdní situace.
Ambicí pořadu je navázat na tradice populárních zahraničních vzorů, jakými jsou např. Monty Pythoni, série Malá Velká Británie, Big Train a další. (Česká televize)

Luswani

Po několika dílech musím říct, že je to opravdu nepovedené až trapné. Především nechutně přehrávající a pitvořící se Kaluža. 10% ()

pOne odpad!

Jediný povedený vtip prvního dílu byl až při závěrečných titulkách - ten se sněhulákem, který se napil horkého čaje. Nesrovnatelně vtipnější než celý tento pořad byla Kohákova promo-návštěva v pořadu Sama doma (1.9.2014). :) ()

Durdas

Sice to není nic převratného, většina scének moc vtipná není ale najdou se mezi nima i ty, které kupodivu vykouzlí úsměv na tváři. Bohužel jih je menšina... ()

Claire.TJ odpad!

Panebože. To je taková chujovina, že mi je líto, že ještě neplatim koncesionářský poplatky a tak mám jen částečný právo plakat nad tím, že se utápěj v tomhle. Ne, teď vážně. Pořad se ohání tím, že je nekorektní a že má koule. Není a nemá. Že z nejmenovanýho ministra nejmenovaný portfeje udělaj blbečka hrajícího si s letadýlkem, ještě není nekorektní. Že se na půdě jeho úřadu schválí sněhulácké oblečky (pro silničáře?) je pak jen na jedno velký: "hmmm a co". A u těch koulí vlastně ani nevím, kde je hledat. Já pro legraci jsem a nemám problém s děláním si legrace z nás. A nekorektnosti se taky nebráním. Taková Little Britain, ke které se Sněhulák na těch internetech přirovnává, je sice taky spornej druh humoru, ale je to tak, tak debilní, až je to super, teda aspoň Lou s Andym jsou. Pečený sněhulák ve mě oproti tomu jen vyvolává otázku, proč jsem to ještě furt nevypla. Edit 2016: škoda že když to běželo, nebyl ještě na Streamu Luděk Staněk ()

CrazymanM

Mě to nepřišlo tak špatné,nepřeháníte to tady trochu s tím hodnocením?Uvidíme dál,bylo to podobné,jako Česká soda. ()

Sakulnikov

Některé scénky byly vtipné, ale sledovat to smysl nemá. Update: Hm po pár dílech, které mi byly doporučeny musím změnit k lepšímu. Dnešní díl (20.10.14) je prostě boží. ()

masik odpad!

Kdybyste někdo chtěli vědět, co najdete na dně Mariánského příkopu, tak tam bude Pečenej sněhulák. Jak může bejt člověk tak nesoudnej a pustit tohle do televize. Udelám zkušební promítání, zjistim, že jsem natočil kýbl bláta na přes držku, přestanu točit další díly a půjdu klecet na hrách. Přece se všechno co se natočí nemusí automaticky vysílat. To je jako kdyby kuchař zkurvil jídlo a stejne ho dones hostovi, místo, aby ho vyhodil do popelnice a začal vařit znova. Takhle děláte zle všem, pak prijde nekdo novej s nápadem a vizí na vtipnej porad, vzpomenete si na snehuláka a automaticky se to radsi stopne. Myslete politicky kurva ()

jfaba odpad!

To je taková sranda a prdel, že slzy smíchu a natřásání, jak se za břicho popadám, zapříčinily, že jsem kliknul na ODPAD. ČT vrať mi moje poplatky! To je taky sranda, co? Omlouvám se všem, co jsem v minulosti dal ODPAD. ()

nemer

Po dlouhé době inteligentní humor typu Monty Python (místy mi hoši připomínají Sklepáky), na který se dá dívat! Skvělé. Bohužel autoři mají tu smůlu, že jsme v České republice, kde podobné typy pořadů uspějí tak jedině na čt2 v pozdních nočních hodinách u menšinového diváka, protože většinové stádo hltá raději bezduché Partičky a podobné hrůzy. Oceňuji šikovné herce a řadu nezapomenutelných scének (např. výstižné vyobrazení české armády a národní demence :), stejně tak Mozek nebo Peklo jsou skvělé) Bohužel u stáda toto nikdy nemůže uspět. V Německu by pořad zřejmě sklízel ovace (die Anstalt mi přijde místy podobný, ale mají slabší herecké obsazení), ale nejsme v Německu. Bohužel v ČR se nic podobného nenosí. Škoda, konečně máme pořad neodpadního západního formátu, ale zdebilizované stádo to prostě nemůže ocenit. Divák byl přeceněn. Věřím (a radost z toho nemám), že Sněhuláka brzy vystřídá nějaký blivajz Vaření s XY nebo výživná dementní telenovela, protože přesně takové pořady si žádá většinový český divák. ()

dsaiko odpad!

Ach jo, ať si kdo chce točí co chce, ale za svoje peníze. Proč takováto tvorba musí být placena z daní? Ať si klidně si pšoukají do ksichtu a smějtí se tomu, jak je to umělecké a vtipné. Ale jako tvorba ČT ? .... Aspoň, že sami ví, že je to tak blbý, že musí napovídat kulisou, kdy se má divák smát ... Kam ještě může klesnou televizní humor ? .... ()

Milde

Odvážný, po dlouhé době !humorný! pořad. Pečený sněhulák musí nadchnout každého, kdo má alespoň trochu smysl pro humor. Za mě jednoznačně thumb up. ()

ChandlerBing

Tahle Malá Velká Česká republika tvrdě doplatila na to, že zhruba první tři díly byly dost nepovedený a trapností oplývající. Což určitě nemálo diváků odradilo od dalších dílů a rovnou sem šli šoupnout odpad nebo jednu hvězdičku. Je to škoda. Díl od dílu se Pečený sněhulák zlepšuje a skeče mají čím dál lepší nápady a jsou dotaženější. Jakoby si to snad tvůrci sami uvědomili a začali se víc snažit. Inspirace (nebo snad vykrádačka?) Little Britain mi tady vůbec nevadí. Je zajímavý vidět tenhle styl skečů převedenej do českýho prostředí (i když některý vyloženě vykradený scénky, viz výmlouvající se politik v pořadu Kápni Božskou, už si pánové mohli odpustit). Každopádně mi připadá, že by zdejší uživatelé měli být v hodnocení shovívavější, neboť tenhle formát má u nás premiéru a myslim, že se jakž takž daří a spíš půjde nahoru. Ona prostě ta čeština je blbej jazyk na tenhle typ humoru. Když si některý skeče představim v provedení Pythoňáků nebo jen prostě s anglickými herci, jinak naprosto stejně napsaný, bylo by to vtipnější. A ještě závěrem: Ten co vymyslel podtitul "pořad, který má koule" je fakt debil. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů