Ještě rychlejší a zběsilejší

• USA Superfast! (více)

Policajt v utajení Lucas White (Alex Ashbaugh) má za úlohu infiltrovať sa do gangu nelegálnych pouličných pretekárov v Los Angeles, ktorý vedie Vin Serento (Dale Pavinski). Sú rýchli a zbesilí a plánujú lúpež zameranú na kráľa zločinu v Los Angeles Juana Carlosa de la Sola (Omar Chaparro), ktorý svoje peniaze ukrýva vo svojej reštaurácii Big Ass Taco v centre mesta. Lúpežný plán gangu je rovnako odvážny ako smiešny a budú v rámci neho ťahať celú tú prekliatu reštauráciu šialenou rýchlosťou cez polovicu mesta. (TV Markíza)

kellne

Tenhle film mě opravdu překvapil. Když jsem zjistil, že existuje parodie na Rychle a Zběsile tak jsem byl strašně zvědavej jak to udělaj, protože těch dílů už je 7. Nakonec ten film byl výbornej, hodně jsem se zasmál. Nejlepší scéna byla s tím černochem, který parodoval The Rocka. ()

rodier

Kdyby tam bylo min dlouhejch blbejch dialogu, udelali by lip. Ale jinak gud :) parodie Vina - skvela parodie Rocka - perfektni a potom ta unikatni dvojice Mafiana a pomocnika .. ty hrali na jednicku :) ()

FLVEKK

Parodie vždycky brát s rezervou, v málo případech se bude jednat o umělecké dílo, prostě vypni, zapni a směj se. ()

dr.Holofaust

Za mě druhý nejlepší díl série... Rychle a zběsile se stalo parodií samo na sebe už dávno, takže tenhle film je víceméně zbytečný. Jedná se o srovnatelně pokleslou zábavu vhodnou jedině jako kulisa k nadměrné konzumaci alkoholu a lehkých drog, ale u tohohle je aspoň člověku trochu míň trapně. Bod navíc za naději, že si to možná nějaký rychlý a zběsilý fanoušek omylem koupí a nějakým zázrakem mu dojde, nakolik za vlasy přitažená klišovitá macho blbina ta původní předloha ve skutečnosti je. ()

Brainstorm

Tato parodie mě docela lákala, protože originál FF, když už v dílech například auto přeskakovalo z mrakodrapu do mrakodrapu, mě už fakt přestala lákat. Tady to alespoň rozjeli na plné pecky a díval jsem se na to z pohledu, že to je cílená parodie. Některé vtípky jsou sice trapné ale najdou se tam i takové, které stojí za to. 70% ()

Heywood

Parodie, která zcela určitě není určená hlupákům. Ostatně "hustý Asiat a modelka, která chce být herečkou" je jasné poselství. Svalovec Rock je debilem na 2 a přiznejme si, že Hobbs a Shaw dotáhli na Samoi tu politickou korektnost do stoupy přímo nevídané. Jistěže v chatrči se spravuje nejmodernější světová technika, jak jinak... Kritika přihlouplého černošského pozdravu se tu také vyjímá dokonale, včetně černého rappera, bez kterého se dnes film ani nesmí v USA už natočit. Původní "odlehčený" film Rychle a Zběsile a celá série se ikonovala do gangstersko-sociálního dramatu a začala se brát tak vážně, až to opravdu bolelo. Tento film se všem těm klišé vysmál a to velmi dobře. A pokusil se připomenout, že celá "oblíbená" série je jenom divadlo á la Hollywood. Nic více. Zaslouží si proto tato parodie plný počet nikoliv, že by to byl tak skvělý film,ale za odvahu to vůbec natočit. V roce 2021 by tento film byl zakázán a jeho tvůrci vymazáni ze sociálních sítí. Nejspíš. ()

oceanic6 odpad!

Absolútne dno filmovej "paródie" natočené ultra amatérskym štýlom AKA film, pri ktorom bez väčších problémov niekoľkokrát zaspíte. ()

fruitixx

Konečně něco odlehčeného a vytuněného, než ty vážné akční sračky....rozhodně mi to sedlom daleko více než rychle zběsile...Sice trochu teenvtip a ke konci už to bylo slabší, ale ujetý barák jsem ještě neviděl, efekty slabší, ale mysteriozo...takže 4*. ()

eL.

Jako jo, pokud je vám 15 a baví vás silvestry na nově, tak se budete válet smíchy. Jinak celkem nudý a často trapný. 1 hvězda za parodii na Dwayna Johnsona za jeho téměř autentický kukuč a pohyby hlavou, který mě aspoň jednou za film rozesmály. Jinak je to odpad :( ()

November481

Super parodie, chce to znát F&F sérii nebo člověk nemá šanci film pochopit, ale celkově to byla konečně jedna z podařených komedií. Nevím jak ostatní, ale mne naprosto dostala parodie na Luke Hobbs, to snad líp ani nešlo ;) Skvěle jsem se bavil a tuto parodii doporučuji. Je třeba se na to opět koukat z vrchu. ()

soukyd33

Poznámka: Paul Walker by zíral, ostatní zírají doteď, co to tu vzniklo. 😀 Já se bavím od začátku až do konce. 😂 Herci si to užívali. Herecké výkony 👍😀 Skvělé hlášky, a skvělý český dabing. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Jansuper odpad!

Chápu že je to jen parodie a nepopírám že párkrát sem se zatlemil ale těch pár zatlemení je moc slabých na spravení rekapitulace, když sem si to pustil nebo když sem o tom filmu vůbec jen slyšel sem si myslel že se bude jednat o nějaký vedlejší film serie rychle a zběsile který bude blízký starým kořenům rychle a zběsile ale spletl sem se je to opravdu strašně trapné a docela nudné, sral mě ten humor hrozně, snažilo se to tvářit vtipně ale mě to vtipné Teda vůbec nepřišlo a docela nechápu co si to dovolily natočit, takhle zesměšnit rychle a zběsile to snad nemyslí vážně, normálně za těma filmařema co to natočily by měl jít strašit duch Paula walkera a vůbec bych se nedivil kdyby jim Vin Diesela s Dwaynem johnsem za tohle šli rozbít hubu, ten děj byl prostě strašně děsnej a navíc je tu opravdu velmi málo automobilových scén a ty co zde sou, sou podle mě docela blbé. Rozhodně nedoporučuji na tohle koukat a zbytečně tak ztratit hodinu a a půl svého života a ani nechápu co má znamenat ta scéna na začátku titulek, jako reálné nepovedené záběry při točení téhle píčoviny??? ()

r3musko

Mám rád sériu rýchlo a zbesilo, dokonca mám rád aj paródie, ale toto bolo veľmi, veľmi, veľmi slabé. Až tak, že som to ani nedopozeral. Nezvyknem hodnotiť film, ktorý som nevidel celý, ale neverím, že by to bolo v druhej polovici lepšie. Paródie všeobecne balansujú medzi vtipným a trápnym, ale toto bolo vyložene trápne. Dával som tomu väčšie nádeje, mohol to byť podarený film, škoda. ()

finest

Místy fakt trapné, místy fakt vtipné.... 55%, to je strop, jsem fanoušek FF série, tohle bylo relativně slušná parodie, někdy jsem čuměl, jak jsou ty postavy podobné samotným hercům. 90 minut je tak akorát, není problém zkouknout ve chvíli nudy. ()

MorningStar

„You never out dance me. Who're you kidding?“ Jasně, je to blbost, a pokud na tomhle druhu humoru vyloženě neujíždíte, budou následovat dlouhé chvíle ticha. Ovšem přerušované zaručenými salvami smíchu z fakt povedených scén. Je to hloupé, stojí to na vratkých nohách atd. JENŽE po naprosto přehnané sedmičce je tohle přesně to, co jsem potřeboval vidět. Série Rychle a zběsile si už dlouho říkala o parodování, po sedmičce si o to přímo koledovala, a fakt, že tvůrci sáhli výhradně po jedničce a pětce, tedy po těch nejoblíbenějších dílech, úsměvnou atmosféru jenom umocňuje (závodní pasáže jsou navíc stejně dobře zvládnuté, režisér by toto téma zvládnul dobře). Někdy jsem až žasl jak moc je film upřímný (podobný pocit jsem měl jenom u hraných Šmoulů) a trefně se strefuje do všeho, u čeho se divák při sledování F&F pozastavil. Humor navíc nikdy není hnusně záchodový a konečně po dlouhé době tu máme parodii, kde herci nedělají svým vzorům ostudu. Takřka všichni jsou pojmenováni právě po nich, pouze na Paula si scénáristi nedovolili šáhnout. Asi věděli, že je na to ještě moc brzo a tváří v tvář jeho památce se to nehodí. Milý přístup. Jinak tu žádná scéna není svatá (parodování vlečeného trezoru se povedlo, stejně jako blbá navigace) a třebaže spousta jich je nudných nebo trapných, duch jedničky po duši pohladí stejně. Zmínit musím také taneční scénu, tedy něco co je v parodiích pokaždé něco naprosto trestuhodného. Musím říct, že bych si takovou vybíjenou uměl představit v mnohem vážnějším akčnějším filmu. Nesmál jsem se, neříkal si, že je to trapné, jenom si vzpomněl na jednoho umělce z Rapture, který by v (snad) plánovaném filmu Bioshock mohl klidně předvádět to samé. A když se člověk podívá na internet, jak velká honička se spustila za songem, co při této scéně hraje, zasměje se hned. Škoda, že tvůrci mají tendenci rozvádět některé dialogy do extrému, jako kdyby netušili kdy je ten správný čas je utnout. P.S. Did Johnson naprosto perfektní. Myslím, že se na Rocka už nikdy nebudu dívat jako dřív. Co se druhého dílu týče, šanci bych mu rozhodně dal. Bušit do téhle série je teď totiž strašná sranda i nutná povinnost. ()

mp5991

Musím říct, že od "skvostů" jako Sparta nebo Disaster movie urazila tahle dvojice fakt pořádný kus cesty. Především prospěla soustředěnost převážně na jedinou filmovou sérii, což umožnilo vytvoření celkem uceleného děje, byť debilního, ale to jsem očekával a ničemu to nevadí. Ze série Rychle a zběsile jsem neviděl ani minutu a i tak jsem se u tohohle filmu opravdu bavil a to je nakonec to jediné, na čem v tomhle žánru záleží. Pár slabších chvilek to pořád má, ale celkově rozhodně nadprůměr. ()