Ještě rychlejší a zběsilejší

• USA Superfast! (více)

Policajt v utajení Lucas White (Alex Ashbaugh) má za úlohu infiltrovať sa do gangu nelegálnych pouličných pretekárov v Los Angeles, ktorý vedie Vin Serento (Dale Pavinski). Sú rýchli a zbesilí a plánujú lúpež zameranú na kráľa zločinu v Los Angeles Juana Carlosa de la Sola (Omar Chaparro), ktorý svoje peniaze ukrýva vo svojej reštaurácii Big Ass Taco v centre mesta. Lúpežný plán gangu je rovnako odvážny ako smiešny a budú v rámci neho ťahať celú tú prekliatu reštauráciu šialenou rýchlosťou cez polovicu mesta. (TV Markíza)

rakovnik

Sérii Rychle a zběsile nesleduji, takže jsem tento film bral čistě jako parodii na filmy podobného ražení. Dost často jsem se dobře bavil, mnohé vtipy byly povedené. Jen by mu slušelo kvalitnější obsazení. ()

metal.storm

Ja to bohužiaľ nemám s čím porovnať, takže pre mňa úplne perfektne debilná komédia. Aspoň vďaka Jamesu Wanovi poznám postavy, škulavý Vinco je proste lepší než originál.. a ten policajt s detským olejčekom, ten to dorazil na plnej čiare. Nie som si síce istá, koho mal predstavovať Lucas, ale tak dobrého komedianta som nevidela už dobre dávno, tudíž je mi to jedno, zábavné od začiatku do konca. ()

tatanapope

Vcelku povedená parodie filmu Rychle a zběsile docela příjemně překvapila . Dali si záležet nejen na tom , aby se film držel původního zadání , ale i výběr herců byl značně povedená a nebylo pochyb o tom , kdo měl koho ztvárňovat . Humor byl sice částečně nucený , ale to k parodii tak nějak patří a v téhle i docela příjemně bavil . Malou chybu vidím v tom , že co se týče humoru , měl tenhle film slabé místa , kde už buď z humorem přehrávali a začínalo to být lehce otravné nebo místa , kde naopak nebylo vůbec nic pěkných pár minut a začínal nudit . Jinak bych ale neváhala dát 4 hvězdy , protože originálních nápadů tu bylo vskutku víc než dost a v rámci filmů parodie to vskutku nebylo zlé , přesto , že to není zrovna žánr , který bych nějak zvlášť vyhledávala . ()

Johnny.ARN

Keby si to udržalo štandard úvodnej scény, bola by to najlepšia paródia ever. Takto to však skĺzlo to vôd tých klasických, trafených paródií slávnych filmov. Ale casting topový!. 3 z 5 ()

Phietros

Primitivní parodie kopirujici nejlepší akční sérii o autech! Tak by se to dalo shrnout ve stručnosti, ale někdo si dal práci a výsledek je znát. Výběr postav na jedničku a mohli by skoro dablovat filmové hvězdy. Nekteré scény jsou fajn, jiné zas přes čáru a priblble! 50% ()

Brain-D

Občas jsem se vážně válel smíchy, ale parodie mají i spoustu stupidních vložek, takže se držím v průměru. ()

ghatos

Pro spoustu fanoušků Rychle a zběsile to bude problematický film. Pravděpodobně nerozeznají, že jde o parodii. Spíše to budou brát jako nějaký rekapitulující remake. Vskutku se to od originálu moc neliší a to je děsivé :) . Dale Pavinski jako D. Torreto rozesmívá konstantně svým vzhledem, natož chováním :) /byl výborný...sám sebe nazval č*ráčí hlavou, navigace v autě mu zase řekla, že je plešatý z*rd/. Superfast je určitě lepší, než poslední díly Fast & Furious. Je to logičtější, vážnější a lépe zahrané. 45%. ()

m.a.t.o.

„Najlepšia vec na mojom pláne je, že nikto nezomrie. Teda okrem Curtisa." Je vôbec možné sparodovať sériu, ktorá sa každým ďalším dielom viac a viac paroduje sama? Jason Friedberg a Aaron Seltzer, režiséri takých sračiek ako Strašná haluz, Veľkofilm či Disaster Movie dokázali, že áno. Ba čo viac, môžem zodpovedne prehlásiť, že som sa celkom bavil, i keď samozrejme nemožno od toho čakať takú nálož humoru ako napr. v Horúcich strelách. Avšak maníci čo parodovali Rocka a Diesla ich mali neskutočne dobre zmáknutých. Pri prestrelke v garáži a babyoile som padal zo stoličky :) 55 % ()

coscarelli

Tak taku taku slehu som teda vobec necakal.Uz vobec nie od Dua Fried/Seltz .Vyrastal som na Drebinovi , Harleym, a mozem tvrdit ze ani pri nich som sa tak nenasmial. Po katastrofach typu "****** movie" sa im podarilo spraskat taku cistokrvnu akcnu nekonecnu plejadu srandy, vtipu, vkusu , a bez stipky trapnosti, psychickeho ublizenia, a nudy. Dokonale PRIstihnutie Vina Diesela a The Rocka a i inych raznych postaviciek , skvely strih a kamera, nadupana hudba a az som sa pri tej jazde spotil. Pre mna v poslednych rokoch najlepsia parodia a komedia. Trhalo ma, padal som do kolien, lapal po dychu a plakal.Davam plnu nadrz, i ked som vahal,lebo som im este nechaval sancu ze sa predbehnu,ale nevydrzal som.Splnilo ucel a to sa pocita. Teraz potrebujem pozosivat. ()

korndaddy

Parodie se vyčerpali žhavými výstřely a bláznivou střelou. Sem tam se nějaká ještě nad průměr dostane, ale vždycky to budou takové ty "blbosti" které si člověk nezapamatuje, i přes to, že možná pobaví. Podobně to je i se superfast, akorát s tím problémem, že tohle není nad průměrem, ale pod ním, i když to skoro lízalo čáru ()

Litvicek

Samozřejmě, je to sračka ale má to i své světlé momenty. Přirovnal bych to k hledání kvalitního porna na uloztu mezi různým odpadem a žánry, které se nikomu nelíbí. Sice toho musím prohledat víc ale najde se tam soubor, který si zaručeně stáhnu. Špatná metafora? Nemyslím si. Ještě bych dodal to, že nerozumím, jak někdo může dostat rozpočet na určité debilní scény. Jde to přeci lépe a jinak, stačí použít hlavu a mít dobrý smysl pro humor. Typické scény, které se dají předvídat, nebo jsou tak hloupé, že to spíše nasere, než pobaví. I tohle zde najdete, bohužel. Jinak je to koukatelné, takže dvě hvězdy tomu dávám. ()

Foxhound#1

Už jsem si myslel, že tradiční parodie je dávno mrtvá, resp. potopená hluboko v nádrži plný sraček a fekálního humoru. Ale ejhle, občas se objeví záblesk naděje. Superfast je něco, co se mě osobně zdá mnohem blíž k tradičním parodiím typu Bláznivá střela nebo Žhavé výstřely, byť nějaký fórky jsou trapný a mají blíž ke Scary movie pozdějších dílů, ale i tak to nebylo špatný. Ten film si regulérně dělá prdel nejen z celé série FaF ale i z jejich představitelů a nemám problém tomu ty 4 dát. ()

Phorbo

Pár vtípků, kterým se člověk zasměje, tady je. Ale zbytek je jen prázdný humor, který nerozesměje i podprůměrně inteligentního čecha, který vyhledává Ordinaci a Ulici v televizi. ()

Henry007

V minulém století parodie přinášely chytré vtipy a příběh, který ustál sám o sobě (např. Bláznivé střely, Žhavé výstřely). Poté, zřejmě Scary Movies, přidaly zbytečné nechutné vtipy. Následovala řada různých céčkových "movies", které parodovaly vše, byly naprosto debilní, sprosté, přepálené a s nimi v podstatě žánr parodií umřel a přesunul se v jiných formách na YouTube. Superfast je zřejmě poslední relikt té nejpozdější éry filmové parodie. Je tu spousta zbytečných hloupých vtipů (sperma na obličeji Rocka) a paroduje to tehdy 14 let starý film, což odporuje základní myšlence parodií - aktuálnost a relevantnost. Naštěstí v druhé polovině přidaly parodii i na pátý díl rychlé ságy a dá se tak říct, že to parodie celou sérii. Na jeden dobrý vtip se tu ale objeví 10 dalších, které vtipné nejsou. Co se ale bezchybně tvůrcům povedlo je, že tato parodie se zdála o půl hodiny delší než by jí slušelo, stejně jako u všech nových dílů Rychle a zběsile. ()

Wancohoff

jedna z tych lepsich parodii, na ktorej som sa fakt vela nasmial-a oto tu islo. FaF seriu milujem, a nevadi mi ze si z toho urobili srandu.navyse, ked clovek pozna vsetkych 7 filmov naspamat, neujde mu tu ziadna narazka... najlepsie bol zahrany Rock :) 70% ()

arcticsky

Rychle a zběsile. Jak už to u některých parodií bývá, bombové hlášky a okamžiky se šermují s trapnými...Superfast patří k těm lepším. Perfektně zparodovaní Vin Diesel a Dwayne Johnson! ()