Kousavou, sarkastickou CLAIRE SIMMONS fascinuje sebevražda jedné ženy z podpůrné skupiny pro pacienty trpící chronickou bolestí, mezi něž patří i ona. Jak zjišťuje podrobnosti o Ninině sebevraždě a jak se rozvíjí její vztah s Nininým manželem, začne se prát i se svou vlastní, velmi krutou osobní tragédií. (Filmbox)

ChArLeNe

Mala som možnosť bývať s niekým, kto bol v podobných bolestiach ako hlavná predstaviteľka filmu, a aký je to kríž ustáť tie nálady. Spoilery. Film je vlastne príbeh ako prekonať traumu, ktorá priniesla aj fyzické ťažkosti a problémy doma (rozvod), tomu má napomôcť poznanie života a smrti zosnulej kamarátky. Ja s jhrasko nesúhlasím, mne tie scény s Annou prišli ako halucinácie podmienené tabletkami (ktoré často absurdné sú) no vďaka tým halucináciám sa dozvedela/pripomenula si určité veci, ktoré sa stali dôležitými vo filme. Myslím, že Aniston tu podala skvelý výkon, vidno, že sa poctivo pripravovala. ()

evulienka3

Herecký výkon Jennifer Aniston, bol v tomto filme nad moje očakávania výborný. Keby film hodnotím len na jeho základe, tak je určite vyššie. Jej úloha bola zahratá aj napísaná skutočne výborne, ale to ostatné vo veľkej miere zaostávalo. Najviac my však dodnes leží v žalúdku to, že ju po vyslovení jej názoru vylúčili z terapeutickej skupiny. Neviem totiž dodnes čo to malo znamenať, či to absolútne neprofesionálne správanie pracovníčky bolo scenáristickým nevydareným žartom alebo absolútnou neznalosťou. Nech už to teda bolo tak či onak, je to hlavná príčina môjho nižšieho hodnotenia. ()

DEXTER099

Film o vyrovnání se ze ztrátou nejbližšího zprvu působí mdle,ale postupem času se tempo stupňuje a vy víc a víc prostupujete do osoby hranou Jennifer Aniston (mimochodem asi nejlepší herecký výkon co jsem od ní viděl-a jedna z mála vážných rolí) a musím říct,že vás to dostane akor pokud máte sám děti tak chápete co tím chci říct.Zprvu to nevypadlo na extra snímek,ale jak říkám stupňuje se to a nakonec vás to vtáhne.Za mě celkově 80 % a čtyři hvězdy. ()

misterz

Aj napriek silnému príbehu ma to nechalo pomerne chladným. Možno to chcelo vložiť do toho herectva viac kumštu, neviem. Postava Claire ma však bavila, sem tam sa podarila aj nejaká zaujímavejšia situácia. Najviac ma oslovila práca maskérov, ich výsledok stál naozaj za to. Ani hudba nebola zlá. Na druhú stranu ale záver mi prišiel ako taký telemarketing z Hallmarku. Chcelo to niečo razantnejšie, jedným alebo druhým smerom. Priemer. 60/100 ()

vydumnica

Jennifer Aniston tu podáva neskutočne uveriteľný herecký výkon. Bolesť, samá bolesť, bolesť na tele a bolesť na duši. Strata milovanej osoby. Odpustenie sebe samému a druhému človeku. Prijatie aj toho negativného v živote. Rozhodnutie ísť ďalej a nevzdávať sa. O tomto všetkom pojednáva dráma s protikladným a teda veselým názvom Cake🎂. Verím, že toto bola aj filmová výzva pre dovtedy komediálnu herečku Jennifer Aniston. Známa ako jedna z najsexi herečiek Hollywoodu, ktorá "ulovila" aj ženský idol Brada Pitta (alebo on ju), tu musela stvárniť neatraktívnu ženu trpiacu chronickou bolesťou bez make-upu a s jazvami. Naozaj obdivuhodný herecký výkon a práve preto film stojí za pozretie. Vcelku však priemerné. Téma ma oslovila, na film som bola zvedavá, myslím si, že to mohlo byť ešte lepšie, mohlo to ísť viac do hĺbky. Ešte dodatok, mám rada aj Annu Kendrick a Britt Robertson. ()

• V desiatej sérii časti 4 seriálu Priatelia s názvom O torte, objedná Rachel (Jennifer Aniston) pre dcéru tortu s čokoládovou polevou. Rovnakú dá urobiť vo filme Becky v jeho závere. (megajalec)
  • Jennifer Aniston bola inšpirovaná jej kamarátkou a kolegyňou Stacy Courtney, ktorá bola kaskadérkou. Vážna nehoda, pri ktorej takmer zomrela, jej pomliaždila nohy a ukončila jej kaskadérsku kariéru. Absolvovala 23 operácií, bola závislou na oxycontine. Nevzdala sa a svoj boj vyhrala a stala sa koordinátorkou kaskadérov vo filmoch. (megajalec)