Neuvěřitelně křehký, bolestivý příběh o ztrátě toho nejdražšího co v životě máte s naprosto (herecky) odzbrojující, cynickou, sarkastickou, jízlivou, zlomenou, nenalíčenou a úžasnou Jennifer Aniston. Nebudu se více zabývat bolestí a smutnou atmosférou - to se povedlo popsat v komentářích jiným a dle mého to dokázali mnohem lépe, než kdybych se o to pokoušel já sám. Od uhrančivé Jennifer po famózně obsazené vedlejší, malé, až miniaturní role. Daniel Barnz se u mě tímto zapisuje na list nadějných adeptů, kteří v budoucnu mohou ještě hodně překvapit.(3.4.2015)

Depresivní drama, kde není jediná světlá chvilka, ale velice dobrá a netradiční Jennifer Aniston.(3.5.2016)

Myslela som si, že Jennifer príde, zahrá a ohromí. Nič také sa nestalo, ale musím priznať, že toto je prvý film, kde som na ňu nemyslela ako na Rejčl. Zahraté to bolo slušne, aj príbeh celkom v pohode ... dávam štyri, lebo predsa len to na mňa nepôsobilo ako šedý priemer.(26.1.2015)

Jak tu bylo již několikrát napsáno - Aniston předvedla opravdu úžasný výkon...z mé strany je to hlavně z důvodu "znetvoření", které podstoupila a celý film jsem na ni koukala jako na úplně jinou osobu než Aniston..A to bylo právě to super :) Jelikož jsem na ni fakt koukala jako na tu protivnou, unavenou, plnou bolesti a trápení a smutnou ženu, která si prošla něčím těžkým a my hlavně ani dlouhou dobu nevěděli, co se vlastně skutečně stalo...Ten film je skvělý. Jen je takový zvláštní v tom, že je určitým způsobem nevyrovnaný a mísí se mi tam tři roviny skutečnosti, které se určitým způsobem "bijí"....Chtěla bych ten její dům, chtěla bych mít tak věrnou pomocnici v domácnosti, která se o ni starala jako o další dceru...Je to ale celé neskutečně depresivní :D :D :D Tak hodně moc, že to nechci ani vidět znovu...Až tak za desítky let :D :D Ale rozhodně doporučuji, jelikož to člověku připomene, jaké štěstí máme, když všechno máme....(11.11.2015)

Film s veľmi dobrým základom, ktorý mal nakročené k pozoruhodnému príbehu. Ale bohužiaľ, nejako to celé pôsobilo až príliš mdlo a príbeh napokon vôbec nedokázal ťažiť z toho perspektívneho základu. Traumatizovaná hlavná postava v podaní Jennifer Aniston sa správala naozaj nevyrovnane, už som ani nevedel, čo od nej vlastne čakať. Takéto deprimujúce zápletky mám rád, ale toto na mňa nejako nezabralo a po scenáristickej stránke to bolo také dosť premárnené. Ale aspoň Jennifer ukázala, že dokáže zahrať aj dramatickú rolu, a veruže vcelku hodnoverne.(25.1.2015)

• - S výnimkou falošných jaziev nemá Jennifer Aniston (Claire) počas celého filmu na sebe vôbec žiadny mejkap. (milealelia)