Člověk se do toho musí ponořit. To co Claire prožívá je hodně velká depka, která je mnohem mnohem větší,než samotné bolesti, ze kterých se časem vylíže. Hodně těžký film, kdy ty bolestivé vzdechy ufuněné a nateklé Aniston mám někdy plné zuby. Dobře to holka zahrála. Tomuhle filmu jsem věnovala trpělivost a vyplatilo se.........(22.7.2015)

Srovnávání se se ztrátou nejbližších vždycky zavání citovou vydíračkou a toho jsem se bál i tady. Obavy ale byly, díky Bohu, plané. Postava hlavní hrdinky byla napsaná tak, že jakékoliv účelové hraní na emoce bylo vyloučené a když pak na nějaké vzedmutí citů došlo, působilo to přirozeně. Jenniffer Aniston si tu vystřihla zatím svou nejlepší roli a nějakým záhadným způsobem jí to seklo i nenalíčené, zjizvené a potácející se v cynické depresi. 75%(1.8.2015)

• Streeper

Proč vždy, když se na nějaký film vážně těším je to pro mě zklamání? Asi od toho moc očekávám. Dávám dvě hvězdičky a to za Jennifer Aniston, která se předvedla v daleko jiné roli než je nám známé a za Adrianau Barrazo, herečka, která Jennifer výborně sekundovala a její role a přítomnost byla ve filmu velkým plusem, ale film samotný je nudný a není dostatečně propracovaný. Škoda, mohl to být jinak vážně moc dobrý film.(22.2.2015)

Výborné drama, kde Jennifer Aniston předvádí nejlepší výkon své kariéry. Skvěle vypjaté scény a emoční výbuchy. Co se mi líbilo, bylo že první hodinu filmu nevíte, co se Claire stalo a o to víc mě zajímalo, co nám režišér dál nabídne a poodkreje. A poslední scéna je přesně taková ta třešnička na Caku :)(29.4.2015)

Kdyby jen ten film nebyl vyprávěn celou dobu tak strašně tajemně, jako že na vás na konci čeká nějaké velké prozření, dal bych mu ještě výrazně větší hodnocení, ale jeho vykořenění mi nedává jinou možnost. Herecky je to dobré, ale chtělo by to, aby to na diváka nehrálo něco, co tam vlastně vůbec není.(31.1.2015)

• - S výnimkou falošných jaziev nemá Jennifer Aniston (Claire) počas celého filmu na sebe vôbec žiadny mejkap. (milealelia)