Výborné drama, kde Jennifer Aniston předvádí nejlepší výkon své kariéry. Skvěle vypjaté scény a emoční výbuchy. Co se mi líbilo, bylo že první hodinu filmu nevíte, co se Claire stalo a o to víc mě zajímalo, co nám režišér dál nabídne a poodkreje. A poslední scéna je přesně taková ta třešnička na Caku :)(29.4.2015)

Na tento film jsem byla zvědavá už od doby, co se objevil trailer. Jennifer Aniston v dramatu? To prostě musím vidět! Samotný popis filmu by mohl předznamenávat poněkud depresivní snímek, kterým ovšem Cake (aspoň dle mého názoru) vůbec nebyl. Naopak se jednalo o velice odlehčené drama s kapkou černého humoru a sarkasmu. Zkrátka nic temného. Hodně se mi zde líbil herecký výkon právě Jennifer. Úplně jsem zapomněla na to, že je to hollywoodská herečka. Pro mě to byla prostě Claire - zničená žena, která zanevřela na svět a rozhoduje se, jestli tu zůstat nebo odejít. Dále bych ještě pozvedla herecký výkon Anny Kendrick, kterou mám moc ráda, ale tady hrála takovou perfektní mrchu, a Sama Worthingtona, který na mě působil jako velký sympaťák. Opravdu doufám, že Jennifer v budoucnu uvidíme i v dalších dramatech. Cake je opravdu skvělým nezávislým filmem - a ta finální scéna byla úchvatná.(21.1.2015)

Kdyby jen ten film nebyl vyprávěn celou dobu tak strašně tajemně, jako že na vás na konci čeká nějaké velké prozření, dal bych mu ještě výrazně větší hodnocení, ale jeho vykořenění mi nedává jinou možnost. Herecky je to dobré, ale chtělo by to, aby to na diváka nehrálo něco, co tam vlastně vůbec není.(31.1.2015)

Člověk se do toho musí ponořit. To co Claire prožívá je hodně velká depka, která je mnohem mnohem větší,než samotné bolesti, ze kterých se časem vylíže. Hodně těžký film, kdy ty bolestivé vzdechy ufuněné a nateklé Aniston mám někdy plné zuby. Dobře to holka zahrála. Tomuhle filmu jsem věnovala trpělivost a vyplatilo se.........(22.7.2015)

Jak tu bylo již několikrát napsáno - Aniston předvedla opravdu úžasný výkon...z mé strany je to hlavně z důvodu "znetvoření", které podstoupila a celý film jsem na ni koukala jako na úplně jinou osobu než Aniston..A to bylo právě to super :) Jelikož jsem na ni fakt koukala jako na tu protivnou, unavenou, plnou bolesti a trápení a smutnou ženu, která si prošla něčím těžkým a my hlavně ani dlouhou dobu nevěděli, co se vlastně skutečně stalo...Ten film je skvělý. Jen je takový zvláštní v tom, že je určitým způsobem nevyrovnaný a mísí se mi tam tři roviny skutečnosti, které se určitým způsobem "bijí"....Chtěla bych ten její dům, chtěla bych mít tak věrnou pomocnici v domácnosti, která se o ni starala jako o další dceru...Je to ale celé neskutečně depresivní :D :D :D Tak hodně moc, že to nechci ani vidět znovu...Až tak za desítky let :D :D Ale rozhodně doporučuji, jelikož to člověku připomene, jaké štěstí máme, když všechno máme....(11.11.2015)

• - S výnimkou falošných jaziev nemá Jennifer Aniston (Claire) počas celého filmu na sebe vôbec žiadny mejkap. (milealelia)