Jedna z nejlepších hereckých rolí Jennifer ve smutném dramatu o tragické ztrátě nejen svých blízkých, ale v souvislosti s tím i sebe samotné. Nabízí se jí pomoc v mnoha podobách, které Clarie vnitřně odmítá, až na jeden moment, který jí utkví z psychoterapeutického sezení, ten jí nedá zapomenout a to je možná její poslední odrazový můstek k alespoň malému zacelení velké rány její duše. Pomůže jí to opravdu? Přenést tu přemíru bolesti, zoufalství, apatie a bylo toho daleko víc, na filmové plátno, aby jste se s tou osobou dokázali ztotožnit a nebo cítit velkou dávku empatie, je nesmírně obtížné. Já bych možná v něčem trochu ubrala, protože jsem byla tím jejím stavem až moc ubitá a těch odlehčujících momentů tam bylo velmi málo. A co se týká těch jejich halucinací, které se zdají někomu až absurdní, tak jen vím, že když jsem chodívala navštívit svou přítelkyni v posledním stadiu rakoviny do nemocnice a byla už pod velkým vlivem prášků, ukazovala mně krávy na stropě a smála se tomu, za chvíli tam viděla zase něco jiného a mně nezbývalo nic jiného než se smát s ní i když to bylo ve skutečnosti strašně smutné........ale pro ní v tu chvíli úlevně vysvobozující od strašných bolestí........(9.2.2015)

Film s veľmi dobrým základom, ktorý mal nakročené k pozoruhodnému príbehu. Ale bohužiaľ, nejako to celé pôsobilo až príliš mdlo a príbeh napokon vôbec nedokázal ťažiť z toho perspektívneho základu. Traumatizovaná hlavná postava v podaní Jennifer Aniston sa správala naozaj nevyrovnane, už som ani nevedel, čo od nej vlastne čakať. Takéto deprimujúce zápletky mám rád, ale toto na mňa nejako nezabralo a po scenáristickej stránke to bolo také dosť premárnené. Ale aspoň Jennifer ukázala, že dokáže zahrať aj dramatickú rolu, a veruže vcelku hodnoverne.(25.1.2015)

• rikitiki

Jennifer Aniston podává překvapivě silný herecký výkon koncentrovaného fyzického i psychického utrpení, jež zvládá většinou důstojně. S jednou jedinou, ale dobře do filmu zapasovanou, scénou nekontrolovaného výbuchu emocí. Kdyby ji k tomu napsal někdo taky slušný scénář, bylo by na co se dívat. ____ Místo toho sledujeme bezúčelné bloumání a nepodložené zjevování se sebevražedkyně, která za živa patrně neměla pro Claire téměř žádný význam. Takže její role je hodně vachrlatá a moc mě nepřesvědčila, že má ve filmu vůbec co dělat - kromě jediného - dát aspoň bloudění hlavní hrdinky jakýs takýs důvod. Chabé. /31. 3. 15./(31.3.2015)

Drama s dramatickým obloukem přesně podle příručky z filmařské školy. Smůla stárnoucí Jennifer Aniston je asi ta, že už bude navždy zapsána jako Rachel a v dramatických snímcích se teď tedy zjevně bude po zbytek života marně pokoušet dokázat, jaká je herečka. Poměrně dobrá, ale snaží se tak moc, až mi přišlo, že malinko přehrávala. Její cynický humor byl osvěžující, ale to z filmu ještě nedělá komedii. Dojemný příběh o překonání tragických životních těžkostí mě nijak zvlášť nedojal. Za výkon Adriany Barraza v roli mexické posluhovačky palec nahoru.(29.4.2015)

Jennifer Aniston odvedla rozhodně dobrý výkon (i když tvářit se celou dobu nasraně a ztrápeně a vypouštět př tom slova typu fuck a shit zase není až tak složité), ale jinak film nestál za moc. I když šlo o velmi citlivé a tragické téma, filmu chybělo něco, co by mně vzalo za srdce, něco, proč bych měl hlavní hrdince držet palce.(31.10.2015)

• - S výnimkou falošných jaziev nemá Jennifer Aniston (Claire) počas celého filmu na sebe vôbec žiadny mejkap. (milealelia)