Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie si musí po smrti matky vybrat, zda žít v dětském domově nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla. Venkovské prostředí na ni zpočátku působí jako zoo plné exotů, kteří jsou sice zajímavou náplní pro její blog, ale žít se s nimi nedá. Její otec navíc úspěšně vzdoruje všem pokusům o převýchovu a raději se věnuje své praxi zvěrolékaře a poklidnému popíjení s kamarády. Do rodinného souboje je postupně zatažena celá vesnice i sociální pracovnice, která hrozí násilným rozdělením nově vzniklé rodiny. A to právě ve chvíli, kdy Viktorie kromě vztahu k otci nachází i první lásku... (Indigo Film)

bratr_jezek

Hlavní hrdinka působí jako česká Paris Hilton - namyšlená, rozmazlená, bohatá, naivní až hloupá. Úspěšně leze na nervy, takže jedna hvězda za trefný název. Na víc by film i měl, bohužel řeší velké časové pole a naráží na prázdný scénář, špatné herecké výkony a toporné dialogy. Snaha udělat to pro mladé sice možná zvedne hodnocení od teenagerů, je to bohužel stejně prázdné jako mnohé diskuze na Facebooku. Nejhorší je snaha obsadit do dívčího idolu populárního zpěváka, Adam Mišík opravdu neumí hrát, mnozí "vesničané" jsou taky na úrovni karikatury (Černocká, Latinák, Hrachovcová). ()

Wolfis

Hneď, jak som to videl v telke, povedal som si, moderný český film a tá téma, to nedopadne dobre. No na moje prekvapenie to nebolo až tak strašné. Pani Vacvalovú počúvať bol veľký boj. Tie slovenské recitačné dialógy v jej podaní, nočmá mora pre uši. Postava Lukáša Latináka jak keby sa celý čas nevedela rozhodnúť, či bude hovoriť po slovensky alebo česky a potom tá nejasná česko-slovenská reč pôsobila nie pozitívnym dojmom. Najlepšie to tam zvládali ostrieľanejší herci, na moje prekvapenie aj mladá herečka ako Viky. Scenár mal veľa štrbín, nechápavých častí, scén a dialógov, ale nebola to úplna katastrofa, dalo sa to nejako prežiť. Téma a spojenie zrkadlovej modernej doby s dedinským prostredím v pohode, no ich samotné spracovanie toho veľa neukázalo. Poprepletané časti prázdneho humoru, nechápavosti, pri ktorých sa niekedy pozastavuje rozum s tými viac znesiteľnými. Priemerný film, ktorý síce neprekvapí, ale ani neprinesie veľké ovocie. /premake-upovaných 35%/ ()

PanIncognito

Hlavní představitelka (jak už název snímku napovídá) leze na nervy! I neherci jsou lepší, než rádoby herečka, která hrát neumí. Tento film je fraška! Fraška, která prohlubuje dno české kinematografie a je naprostou urážkou. Tvůrci zřejmě neví, jak se chovají lidé ve vesnicích a jak se chovají adolescenti... vzniká tím tak ten nejvíce primitivní druh humoru. :-( ()

EmilieMel odpad!

Strasny... ty dialogy...priznam se, ze jsem nevydrzela az do konce. Staci, ze se stydim u vecernich zprav, ale jeste u filmu? ()

Zrzavakocka

nesnáším filmy kde se to hemží takevejma fiflenama, ale musím říci, že mě zaujal hned od začátku kdy se ten rozmazlený fracek vzteká že by měla jet někam vlakem. vlak já mám jet vlakem............a opravdu s tím teď nehodlám začínat ......... ........ta sedla panečku .... se divím že jí nechytla už dříve já být jejím otcem tak takhle dlouho nevydržím ;) herecký výkon AM ponechám bez komentáře ;) ....ševče drž se svého kopyta dle mého film neurazí a i pobaví ()

Lulugo

Adam Mišík je zajímavý typ, ale buď musí ještě dozrát, nebo nebyla jeho postava a vlastně žádná z tohoto filmu dotažená. Dobrý nápad, ale zábava nic moc. ()

PavelPros

"Andílek na nervy" je jistě neškodná "nezápadní" záležitost. Žádná krev, honičky, celosvětové ohrožení čímkoli... ()

Sylviiik

Čert to vem....bavilo mě to. Asi jsem zrovna měla tu správnou náladu na takovýto film. I když mi trochu lezli na nervy někteří přehrávající herci, zabavilo to a rozesmálo. ()

Levice05

Vždy dokoukám film, i když nestojí za nic. Optimisticky věřím v obrat k lepšímu. Tady jsem čekala marně. Jedna hvězda za Řezníčka, i když tedy nechápu, proč do toho šel. ()

Warmachine69

Dlooooho jsem přemýšlel, jestli tenhle paskvil má vůbec právo na víc jak jednu hvězdičku. Z druhé strany, když jsem "populárním" Babovřeskám udělil hvězdu jednu, zaslouží si Andílek na nervy alespoň jednu k dobru protože narozdíl od babovřesek měl film aspoň malinko smysluplný příběh. Potrženo, sečteno myšlenka pěkná ale dalo se z toho celkově vytěžit mnohem více. ()

Hansolo35

Komedie bez špetky vtipu. Nesympatický spratek dorazí na vesnici. Prudí každého na kterého se podívá a facku dostane jen jednou. Náhle, přes noc se změní a stane se normální milující dcerou. Naprosto neuvěřitelný příběh. Kdyby to byla komedie, tak proč ne. Jenže smát se není čemu. ()

Jeff_Geiger odpad!

Totalne absurdni odporny odpad. Jedine, co bych k tomu dodal, facka te hnusne nane v hlavni roli mela prijit o peknou radku let driv. A ne jedna. Cimz padem by cele toto "dilo" bylo naprosto zbytecne.To je pro me asi jedine poselstvi tohoto nechutneho braku. Na kolik toto umeni vyslo? Kdyby investovane penize pouzili treba k vycviku menavek v podhuri Krkonos, melo by to vetsi vyznam. ()

Daniel.Homol odpad!

Větší vykrádačku amerických komedií jsem nikdy neviděl. Děj je nudný, předvídatelný a hloupý. Všechny postavy jsou příšerně nesympatické a ohrané. Jak kdyby režišér zkoukl několik Hollywoodských teen komedií a napsal přes noc scénář. Horší než Bajkeři. 0/10 ()

dejf96 odpad!

hrozné, sleduji... ochotníci z hubařovic natočí lepší biják.... obsadit si do impotentntního filmu profláknuté xichty není výhra viz otřesná Černocká ()