Přes překvapivě nízké hodnocení jsem se u filmu příjemně bavila ;-) Příběh nebyl nijak převratný, ale díky vynikajícímu hereckému obsazení jsem tvůrcům zápletku zhltla i s navijákem ;-) Neumím si představit jinou herečku, která by dokázala tak lehce pozvednout úroveň filmu s takovou lehkostí o několik oktáv výš.. Příběh o ženě, která sice na velmi nízké úrovni, ale zato celým srdcem dělá to, co jí baví v životě nejvíc a upřednostňuje to před rodinnou, mě opravdu chytil za pačesy a nepustil.. Téma je mi velmi blízké, takže jsem možná až příliš zainteresovaný divák.. Za mě super zábava a rozechvělé emoce ;-)(21.2.2016)

Trošku sa musím priznať, že som tento film podcenil, no nikdy asi nie je neskoro na to, aby človek povedal, že sa pomýlil a výsledne je s filmom veľmi spokojný. Nielen si myslím, že Ricki & The Flash je veľmi dobrým filmom, no rovnako si myslím, že to je jeden z najpríjemnejších filmov roku. Môže za to v prvom rade veľmi príjemné herecké obsadenie, no súčasne aj veľmi sympatické postavy, ktoré skutočne dodávajú filmu správnu chuť, ktorá je neodolateľná. A plus ešte musím pochváliť aj kapelu "The Flash", ktorí spolu s Meryl Streep predviedli príjemný hudobný zážitok. Mám pocit, že občas tu sú niektoré filmové klišé, ktoré sú skutočne staré a videli sme ich miliónkrát, no aspoň sú opodstatnené a nie sú vyslovene otravné. To však neznamená, že miestami neviete kam film bude smerovať a čo sa stane neskôr. No rovnako ešte je treba pochváliť celkom príjemným spôsobom podaná hlavná myšlienka filmu a asi najlepšia filmová svadba tohto roku. Som rád, že som film videl a viem si predstaviť, že by som sa k nemu aj niekedy vrátil.(1.11.2015)

• Vxxx

Tak jsem právě byla v kině na filmu, který by se do kina vůbec nedostal, nehrát v něm Maryl Streep. Je to přesně ten typ filmu, který vysílá TV Nova ve všední večery po svých seriálech, které vymazávají lidem mozky. Je to snad první film, kde mi Maryl nesedla. Její postava mi byla silně nesympatická. Vlastně většina postav byla hodně nesympatická. Kdyby u každé postavy maličko ubrali z jejich vlastností, byly by to uvěřitelné charaktery. Ale takhle je jedna postava moc bláznivá, druhá moc střelená, další moc úzkoprsá atd... Z filmu jsem hodně zklamaná, trošku naštvaná, protože jsem od toho opravdu čekala víc. Hudebně taky nic moc. Většina scén působila kýčovitě a zápletky tak nějak vyvrcholily bez nějakého průběhu. Prostě střih a bylo to. Nic pro mě. 2* (Nutno podotknout, že letos už podobný snímek v kině byl. Danny Collins. Velmi podobné téma a mnohem lépe zpracované. To byl film, který za to stál.)(8.9.2015)

• kaylin

Bohužel je to přece jen celkově trochu slabé a až snadno předvídatelné na to, aby to byl lepší než průměrný film. Co se musí nechat, to je Meryl Streep, která zpívá a která vypadá sakra o hodně mladší, než kolik jí skutečně je. Zpívání jí rozhodně jde a rockové písničky jsou ozdobou tohoto filmu o krizi v životě a následném nalezení vykoupení.(26.11.2015)

• V.Silver

Málokdy si můžu dovolit napsat, že Meryl Streep zahrála svou roli pěkně na prd. Bohužel v případě tohoto filmu asi ani neměla moc co hrát, protože to bylo víc hudební video než film o osudech přestárlé rockerky, která se při honbě za svým snem "odstřihla" od své rodiny, ať už byly důvody jakékoli. Jinými slovy - pokud vás zajímají covery v podání kapely Meryl & The Strippers, je to fajn, pokud čekáte příběh, komedii, drama, nebo vlastně jakýkoli filmový vypravěčský zážitek, nastavte svá očekávání hodně nízko. A na Kevina Klinea se už vůbec netěšte. 40 %(27.11.2015)