Reklama

Reklama

VOD (1)

V původním a velmi poutavém snímku, plném živých hudebních vystoupení, Streep ztvárňuje postavu Ricki Rendazzové, slavné kytaristky, která se ve snaze splnit si své sny o rockandrollové slávě dopustila nepřeberného množství životních chyb. Během návratu domů dostává tváří v tvář své rodině šanci tyto chyby napravit a změnit se. (Falcon)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (131)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $18miliónovTržby USA $26,822,144Tržby Celosvetovo $40,090,633Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ suchopárna dráma, ktorá nemá moc čím zaujať /40%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Mně se tohle nekonvenční setkání Meryl Streep s její rodinou opravdu dost líbilo. Líbilo se mi, protože tenhle film přesně ukázal, co se stane, když člověk dá v životě přednost svým snům před rodinou. Ale jak má člověk kolikrát přijít na to, jak se má zachovat, aby se zachoval správně? Meryl Streep si svojí postavu vysloveně užila a stejně tak jsem si užil i já tento film. ()

Reklama

emma53 

všechny recenze uživatele

Kašlu na scénář, tohle byla senzační hudební jízda Meryl Streep, Ricki, která už má nějaký ten pátek za sebou. Ne vždy žila tak, jak by se od ní očekávalo, projela spoustu času jedním kiksem za druhým. A najednou nastal zlom a její vnitřní hlas jí napověděl, že není všechno jak má být a co teď Ricki ? Myslím, že nakonec to poslepovali celkem v pohodě. Pro mě bylo podstatné, že Meryl byla vážně úžasná, ta zahraje skutečně cokoliv a dá do toho všechno a to se nedalo přehlédnout v žádném případě. Za druhé tam hrála její skutečná dcera a za třetí, jak je v zajímavostech, měla možnost hrát na kytaru Neila Younga. No tak to je jasný, že to nebudu pitvat. Bravo Meryl ! ()

Botič 

všechny recenze uživatele

Rádoby feministické drama o silné rockerce, která dala přednost zpívání cover verzí v jednom zaplivaném pajzlu v LA před vlastní rodinou. Do poloviny docela fajn vztahovka, z které se vyklube laciná podívaná o dospívání v každém věku, zodpovědnosti a smíření se s rodinou jdoucí na ruku snad úplně všem rasám a sexuálním menšinám, díky čemuž to v závěru působí neuvěřitelně vyumělkovaně až odpudivě. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"V poledne mám terapii, tak si musím umýt orgány. Jinak mě čeká další kázání o hygieně." Linda alias Ricki mě nebavila, i když obvykle mám velkou slabost pro holky s kytarou. Jenže tahle špindíra pořád něco dramaticky řešila, napravovala chyby z minulosti a ono to tak nějak šlo mimo mě. Vrcholem všeho byla závěrečná rozjuchanost, která na mne působila stejně falešně, jako šílený úsměv černošského manažére Troye. Takže nakonec slušná muzika a jedinečně zádumčivá dcera pro mne byly jediným důvodem k hvězdám. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (14)

  • Film je věnován památce baskytaristy Ricka Rosase, který zemřel těsně po dokončení filmu. Rick se podílel na tvorbě Neila Younga, dlouhá léta s ním hrál ve skupině Crazy Horse. (jezurka42)
  • Pieseň „American Girl“, ktorá zaznie na začiatku filmu, sa objavila aj vo filme Mlčanie jahniat (1991) od toho istého režiséra. (Lucjen)

Reklama

Reklama