Meryl Streep je můj oblíbený robot, který zahraje cokoliv. Ale když je film ze své podstaty nedotažený, sama bohužel nic nezmůže. Nejsem si úplně jistá, o čem měl snímek být. Pokud o rodině, měl jí být místo písniček přidělen větší prostor. Kde bylo to slíbené drama? Všechno se po tolika letech téměř vyřešilo během pár dní jako lusknutím prstů. A když se zdálo, že se něco rýsuje (kontaktní scéna s ex-manželem), opět vše utichlo. Škoda. Pokud ale film měl být o kapele (protože mi to obsahově tak víc připadalo), měli dostat prostor ve filmu i ostatní členové (místo figurující dvojice). Streep sice ve svém věku vypadala sexy, ale pouhé pozorování její energičnosti na pódiu nestačí, zvlášť když vím, co všechno další umí.(4.9.2015)

Streepku mam rada a na jej dceru som sa tesila. Vraj sa s mamou v realite neznasaju a na rolu dcery aspirovala aj Anne Hathaway. Film ani nemá zápletku, len ilustruje situáciu v rodine, kde mama v dochodkovom veku ostava zit stylom, z ktoreho vacsina jeho priaznivcov vyrastie do 25 maximalne tak do tridsiatky. Kvoli rockerskemu zivotu opusti svoje 3 deti a teraz su dospele. Mamina sa snazi k nim priblizit. Meryl slusne spieva, zaznie par skladieb, ktore sa neprejedli, zaznie par hlášok... Ale: nema to spád, silu, šírku ... Som vdacna, ze film sa nekonci trapnym dojimavym klišé. Koniec bol tak akurat a zvladnut koniec filmu - to je kus umenia. Myslim, ze sa najde dost ludi, pre ktorych to bude zaujimave. Pre mna bol film sklamanim. Ale pre mierne smutno v duši, ktore mi zostalo, pridavam hviezdičku. Lebo je fajn, keď po filme niečo v duši zostane.(26.8.2015)

Měla jsem dojem, že se všichni příliš soustředili na zpívání Meryl Streep, ale nejak zapomněli na příběh samotný. Scénář měl být více propracovaný a soustředit se na míň témat anebo je alespoň lépe propojit. Dlouhé, v podstatě nezáživné písně rozmělňují děj. Mnoho není vyřčeno a všechno zůstává nedopovězené. Zase jednou výborná Meryl v průměrném filmu.(27.10.2015)

Průměrná feel good podívaná, která neurazí a za ty necelé dvě hodiny nezačne nějak výrazně nudit. Meryl na své poměry nepodává nějak moc zajímavý výkon, k čemuž podle mě ani neměla moc prostoru kvůli absence nějakých více emotivních scén ve scénáři. Docela mě mrzí, že to nakonec nebyla ani sranda a snad každý vtip ve filmu, už byl i v traileru.(28.10.2015)

Podle komentářů toto oslovilo asi více ženy - a potom ještě mě. Chlapi, kteří film totálně strhali, by asi chtěli, aby se tam hrál fotbal, ale tuhle debilní hru a všechno co se kolem ní děje nemusím. Pokud by filmová Ricky zůstala jen prodavačkou a neupsala se celoživotně rocku, asi by to celé bylo o ničem. Ale právě tato kombinace, láska (až posedlost) k rocku a konzervativní rodina dávají filmu ty správné grády. Není omluvou, že Ricky opustila rodinu a jela si ve svém koníčku, ale tohle dělá spousta rockerů, akorát že to bývají chlapi. Takže příběh dost slušně popisoval dění na obou stranách fronty. Živá vystoupení místní kapely dodaly milý ráz a za potěšení hudbou je ta čtvrtá *. Jinak spíše než komedie je to drama.(3.2.2016)