Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gaia.M
  ***

  Pro mě osobně hodně průměrný film. Asi nikdy nedokážu pochopit, že se někdo dokáže takhle zhroutit z rozchodu s mužem. No jo, já vím, jsem obrovská romantička, ehm. No ne. Meryl předvedla dobrý výkon, to je fakt. Kevina Klinea prostě miluju, takže dobrý. "Děti" dost průměrné, nezáživné, nevěřila jsem jim ani nos mezi očima. Skvělé písničky.(19.3.2016)

 • Streeper
  ****

  Film není nic úžasného, není to nic, co bychom už dříve neviděli, ale má jednu velkou výhodu a to, že ho táhne Meryl Streep, která opět ukázala, že dokáže zahrát cokoliv a zároveň si to i užít. Je tam pár vtipných hlášek, o které se většinou postará její dcera Mamie Gummer a samozřejmě skvělá hudba plná energie. Já jsem si užívala každou minutu a i když tam je pár chybiček i tak je to skvělá podívaná plná energie a Meryl Streep.(20.9.2015)

 • Jaro_slav
  ****

  Čtyři rudý, protože máma, dcera, hudba. Ale ta imbecilní móda dávat do trailerů scény, kerý pak nejsou ve filmu, mi nejde do hlavy. Ideální film pro militantní bio raw vegany a podobnou „hate freely go green evangelium“ šířící chamraď, protože scéna ze začátku svatby z nich dělá úplný kretény, čímž je úžasná - a trefná. Naštěstí na závěr dojde ke sluníčkově hudebnímu hepyendu, kde chyběj akorát jednorožci seroucí duhu, takže po shlédnutí týhle nasládlý jednohubky odchází člověk z kinosálu celkem spokojenej, i když se původně těšil na mnohem víc. 70-80%(5.9.2015)

 • V.Silver
  **

  Málokdy si můžu dovolit napsat, že Meryl Streep zahrála svou roli pěkně na prd. Bohužel v případě tohoto filmu asi ani neměla moc co hrát, protože to bylo víc hudební video než film o osudech přestárlé rockerky, která se při honbě za svým snem "odstřihla" od své rodiny, ať už byly důvody jakékoli. Jinými slovy - pokud vás zajímají covery v podání kapely Meryl & The Strippers, je to fajn, pokud čekáte příběh, komedii, drama, nebo vlastně jakýkoli filmový vypravěčský zážitek, nastavte svá očekávání hodně nízko. A na Kevina Klinea se už vůbec netěšte. 40 %(27.11.2015)

 • Lovely.Bones
  *****

  Opravdu dojemný film. Skvěle natočený, úžasně zahraný a parádně atmosférický. Meryl Streep se mění každou svojí další rolí a dokazuje, že je opravdu bohyní, která dokáže zahrát cokoliv. Ke všemu přidejte kvalitní scénář Diablo Cody a krásné písničky. Nevím, jestli bych to zařadil přímo mezi feel-good filmy, ale chci to vidět znovu, takže i přes jisté chyby dávám pět hvězdiček a můžu jedině doporučit :)(4.9.2015)

 • - Meryl Streep se kvůli roli učila na kytaru od Neila Younga. (Streeper)

 • - Film je věnován památce baskytaristy Ricka Rosase, který zemřel těsně po dokončení filmu. Rick se podílel na tvorbě Neila Younga, dlouhá léta s ním hrál ve skupině Crazy Horse. (jezurka42)

 • - Pieseň „American Girl“, ktorá zaznie na začiatku filmu, sa objavila aj vo filme Mlčanie jahniat (1991) od toho istého režiséra. (Lucjen)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace