Myslel som, že náhradou bude nejaká normálna doktorka, ale táto je asi desaťkrát divnejšia oproti Martinovi. Snáď nikoho nenapadne o nej natočiť seriál, toto úplne stačilo. Tretia hviezda je len za príjemný a optimistický záver, ale za seriálom mi smutno nebude.(4.12.2016)

Náhradní doktorka v podání Lenky Vlasákové byla víc trapná a zbytečná než zábavná a vtipná, ale to nebrání tomu, aby nastal happy end tohoto pohodového seriálu.(11.1.2018)

Síce sa pokračovanie neplánuje, ale oceňujem, že ponechali otvorený koniec pre prípadné pokračovanie. Tá posledná scéna, v ktorej sa na pár sekúnd objavila Irena, stála zato. Elinger - ako vždy - chladný, ale nakoniec vždy pomôže. Ady Hajdu svoju postavu vyšperkoval do takej bláznivosti, aká je preňho typická, jeho obsadenie bola dobrá voľba. Osobne, bude smutno :)(4.12.2016)

Skončilo to asi tak, jak všichni očekávali. Nová doktorka pro Protějov je katastrofální a má co dělat sama se sebou, natož aby ještě dokázala léčit. Elinger tak hasí, co se dá a zároveň se rozhoduje, zda opustit Lídu s dítětem, nebo zůstat ve vesnici a dál pokračovat v lékařské praxi. Také závěrečný díl potvrdil, že seriál byl vtipný a podařený, ale také ono otřepané - první série prostě byla lepší.(7.12.2016)