Geostorm: Globální nebezpečí

• USA Geostorm (více)

Po sérii bezprecedentních přírodních katastrof ohrožujících naši planetu se přední představitelé z celého světa dohodnou na vytvoření rozsáhlé sítě satelitů k řízení globálního klimatu, které mají zajistit bezpečnosti všech obyvatel planety. Ale nyní se něco pokazilo – systém vytvořený k ochraně Země začne na Zemi útočit a začíná závod s časem, kdy je nutné zjistit skutečnou hrozbu dříve, než geomagnetická bouře smete ze zemského povrchu všechno... a všechny. (Vertical Entertainment)

Saxicola

Pure gold: Světovládné spiknutí. Záchrany v poslední vteřině každých deset minut. Ten-kdo-ví je zabit neznámým autem těsně před vyzrazením toho-co-ví. Mrakodrapy se hroutí ve velkém. Hodně mrakodrapů. Dopravní letadlo se zřítí na ulici těsně za prchající pružnou kůstku v bikinách. Chlapeček s jeho věrným roztomilým psíčkem čelí hned pěti tornádům zároveň. Family issues nevyhnutelně končící srdcervoucím usmířením. Sexy agentka tajné služby. Hrdinské sebeobětování. Prezident-Spojených-států-amerických. Zapomněla jsem na něco? Dávám tři hvězdy za výživné guilty pleasure. ()

Dalajlada

Tož zas jeden fajn katastrofický film. Lidem je zde jasně dáno najevo, aby se postarali o svoji planetu a nesnažili se ji odrbávat technologickými vymoženostmi, které může někdo použít proti nim. Amen. ()

mdf

Že budu u rádoby katastrofického filmu skoro usínat,jsem teda opravdu netušil. Pár slušných scén tam bylo, ale jinak to bylo hodně podprůměrné. ()