Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anderton
  **

  Ako to napísať najvýstižnejšie....Jadro 2. Už dlho neboleli dialógy tak, ako pri Geostorme, čo je v ostrom kontraste s fajn vizuálnou zložkou a odsýpajúcim dejom. Nad množstvom klišé sa pomaly začnete zabávať, len bohužiaľ cítiť, že ich Devlin nepovažuje za ironickú hru, ale za neoddeliteľnú súčasť katastrofického žánru. Keď prídete na to, o čo v skutočnosti ide, začnete sa nad scenárom zabávať ešte viac. A keď máte countdown na záchranu sveta cca 10 minút a vy sa z toho 5 minút vybavujete s bratom, nepomôže ani chytanie sa za hlavu, musíte sa ísť po filme ožrať.(19.10.2017)

 • kaylin
  ***

  Čekal jsem, že to bude podle hodnocení katastrofa, ale je to takový celkem normální - a relativně normálně stupidní - americký katastrofický film, kde vlastně o tu katastrofu až tak nejde, protože lidé se jí snaží zabránit, nikoli ji přežít, protože již propukla. Asi jsem čekal, že to bude mnohem destruktivnější, ale i tak si myslím, že to bylo fajn.(22.1.2018)

 • Pepinec
  ***

  Mám podezření, že "Geostorm: Globální nebezpečí" se původně jmenoval projekt snažící se upozornit na hrozbu výsledků voleb v České republice. Pak ale Butler odmítl učit se Slovensky, tak z toho udělali biják. A ono to docela funguje, konec konců přes 60% je na katastrofickou limonádu príma výsledek. Já bych samozřejmě uvítal nějakou postranní linku s globálně nebezpečnou sexy vědkyní, která by do toho Gerardovi trošku fušovala, na druhou stranu má ale díky tomu film stopáž, při níž nepotřebujete do kina táhnout bažanta.(28.10.2017)

 • Yoshitsune
  ***

  V první den, lidé budou mrznout, v den druhý bude země hořet a v třetí den, budou padat z nebe letadla. Strašně fajnový a pohodový film, nijak výrazně asi nepřekvapí, ale destrukce je hezká, přehledná a docela nápaditá. Film ale jinak má hrozně velké množství klišé a úsměvných scén, asi nejlepší je ta, jak Žerárd Butler surfuje po skle a ke konci se nebojí přinést oběť nejvyšší. Levelově je však asi to nejlepší, co se týče destrukce planety, ani to nepůsobilo tak moc hloupě jako u San Andreas, tam Skála použil své svaly, aby zkrotil nezbedné počasí. Ale konec je jeden z nejvtipnějších, co sem kdy viděl, u toho se nešlo nahlas se nesmát. Jo a pes to přežije, kočka ne.(21.10.2017)

 • tron
  ***

  „Mali sme tam inštalatéra, ktorý vyzeral trocha ako vy.“ Taký ten katastrofický (veľko?)film, kde v jednej scéne spadne desať mrakodrapov a vám je to fuk a radšej rozmýšľate, čo si dáte na večeru. Preto ma vlastne príjemne zaskočilo, že nemalá časť filmu sa prekvapivo odohráva mimo apokalypsy – na vesmírnej stanici, kde Gerard Butler so svojím tímom vedie dlhé dialógy. Musím sa priznať, že hoci tieto scény určite neboli žiadny zázrak, v konečnom dôsledku ma bavili viac, ako trikové sekvencie. Asi starnem. Potešil Andy Garcia + plno dobrých, suchých hlášok („Neter si videl, pivo nechceš, cestu poznáš.“, „Ožeň sa s ňou.“, „Vyzeráte starší, než som si myslel.“). Vzhľadom na obrovské problémy s pretáčkami (ale vážne, to komu normálnemu napadne dať film "vylepšiť" režisérovi Sudca Dredda a Viem, čo ste robili minulé leto 2?) prekvapivo OK.(25.2.2018)

 • - Natáčelo se v Číně, USA a Spojených arabských emirátech. (Yardak)

 • - Jerry Bruckheimer se k filmu jako producent připojil později a nařídil nákladné přetáčky za 15 milionů amerických dolarů pod vedením jiného režiséra - Dannyho Cannona. (Bioscop)

 • - Jednomu z typu satelitů ve filmu říkají RocknRolla. Nepochybně se jedná o narážku na stejnojmenný film RocknRolla (2008), ve kterém, stejně jako zde, hraje hlavní roli Gerard Butler. (mr.twizta)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace