Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  ****

  Hm, hm, tak filmeček se zjevně nelíbil registrovanému partnerovi největšího ufona filmově – teoretického univerza, patrně jej z toho rozbolela hlava a odmítnul ten večer rimming, načež ten náš rozumbrada kvůli tomu chytnul hysterák a vycákal zde svou frustraci DOKONCE!!! téměř bez jediného odporného filmově – teoretického temitu! No toto! Ufona natolik do sebe zahleděného, že slovo „zábava„ již zcela vymizelo z jeho neomylného a jinými ufony tolik respektovaného slovníku. Daglesi, cukroušššy, proto, že na tebe Robert při projekci odmítnul pomrkávat kakaovým okem, až sis z toho uhnal sarkastické homozatmění, ti patrně unikl fuckt, že ten arcipadouch ponoukl na orbitu právě pana Y proto, aby se jej při nějaké roztomilé nehůdce či autodestrukcičce bez podezření elegantně zbavil a nikdo mu nadále nestál v cestě za dosažením účinku X. Ta vztahová nepříjemnost tě sice jako přechytřelého hipsterského geje kapku omlouvá, ovšem na straně druhé usvědčuje kapacypa, samozvaně erudovaného filmového kritika a poblij cystu tvého deformátu z toho, že v afektu čumí na pohyblivé obrázky jen na půl prdele. Cože???!!! A jak už to na HOMObázi chodí, mudrc promluvil, čehož se ihned následně chytla partička jako vždy nadšeně přikyvujících beznázorových mongololidí, co zde běžně sofistikovaně pětkuje každou furtdokolovou demenci podle omalovánek pro dyslektiky, a že prý děj na piču, dialogy na piču, logika na piču, všechno na piču … a hystericky tomu kurví rejtynk. Zjevně nebyli schopni přeslabikovat, že film není deklarován jako katastrofický, nýbrž jako SCI-FI. A to znamená, že si mohou tvůrci vědecky fantazírovat s jakýmikoliv satelitními vyfikundacemi ovlivňujícími počasí, jak se jim jen zachce, a pozastavovat se nad tím může opravdu jen hloupý a sebestředný kokot, jehož by Verne s úsměvem nakopal do prdele, kdyby ještě jules! Geostorm je prostě typická staroškolská armagedoní emerichárna, nápaditě spojená s napínačem a se všemi očekávanými klišé, patosy a dírami. Ovšem krásně udělaná, vinně potěšující, a svižná, tudíž pokud u vás film neplní svůj hlavní a prvotní účel, tedy bezstarostnou zábavu, ale je spíše prostředkem k demonstraci toho, jak moc jste upjatý samolibý pičus, vyhýbejte se tomu důsledněji než vegan tataráku.(26.11.2017)

 • misterz
  ***

  Vizuálne pekný pukanec, pri ktorom môže divák vypnúť a užívať si pre oko veľmi pekne obrazovo spracované prírodné katastrofy. To je zároveň aj ten najväčší klad snímku - komerčne slušne našlapaná akcia. So samotnou dejovou linkou to už bolo horšie. Na môj vkus to bolo miestami až príliš prešpikované politikou a konšpiráciou, takže sa tu vyskytli pomerne dlhé pasáže, ktoré ma nudili. Navyše do určitej miery ide o vykrádačku Armageddonu (1998) a iných úspešnejších snímkov podobného razenia. V tomto smere ma prekvapil len úplný koniec, ktorý predsa len nie celkom kopíroval túto schematickú šablónu. Avšak za cenu, že to potom vyznelo až moc cukríkovito. Priemer. 60/100(30.11.2017)

 • tron
  ***

  „Mali sme tam inštalatéra, ktorý vyzeral trocha ako vy.“ Taký ten katastrofický (veľko?)film, kde v jednej scéne spadne desať mrakodrapov a vám je to fuk a radšej rozmýšľate, čo si dáte na večeru. Preto ma vlastne príjemne zaskočilo, že nemalá časť filmu sa prekvapivo odohráva mimo apokalypsy – na vesmírnej stanici, kde Gerard Butler so svojím tímom vedie dlhé dialógy. Musím sa priznať, že hoci tieto scény určite neboli žiadny zázrak, v konečnom dôsledku ma bavili viac, ako trikové sekvencie. Asi starnem. Potešil Andy Garcia + plno dobrých, suchých hlášok („Neter si videl, pivo nechceš, cestu poznáš.“, „Ožeň sa s ňou.“, „Vyzeráte starší, než som si myslel.“). Vzhľadom na obrovské problémy s pretáčkami (ale vážne, to komu normálnemu napadne dať film "vylepšiť" režisérovi Sudca Dredda a Viem, čo ste robili minulé leto 2?) prekvapivo OK.(25.2.2018)

 • luka4615
  *

  Katastrofické filmy ve stylu snímku "2012" už prostě vážně nejsou v kurzu, přičemž, jak se tak zdá, této látce nepomůže ani zajímavý vědeckofantastický podtext. Ve filmu Geostorm se totiž opět sešlo téměř všechno, co je v tomto žánru špatné, počínaje hlavním a přehrávajícím hlavním hrdinou (Vážně Geralde, vážně máš tohle zapotřebí?), pokračujíc přes šílené dialogy společně s chatrným scénářem a konče u finální "nálože" amerického patosu, který jako by byl velmi nevhodně a velmi neobratně převeden z filmu "Armageddon" od Michaela Baye. Takže vlastně jediným pozitivem filmu v mých očích zůstává prvotní představení stanice a její krásné futuristické "fičury". Ale to vážně k dobrému filmovému zážitku prostě nestačí. „You Call It Genocide... I Call It Pre-emptive Strike.“(29.11.2017)

 • castor
  **

  Bortící se mrakodrapy, americké vlajky, lidstvo v řiti, hodně peněz, řídký příběh. Roland Emmerich a Dean Devlin. Úderní hoši, kteří nás těšili nespočtem katastrofických výplachů. Tahle dvojka prostě patetickou filmovou destrukci vždycky uměla. Druhý zmiňovaný coby producent zatoužil po zvolání „akce“ a zkusil to i coby rejža. Sehnal balík peněz, posbíral slušné herce a nabídl nám scény, kdy velkoměsto demolují obří kroupy, jiné gigantická vlna a smrtící mráz. Jenže jich je zoufale málo a jako nechtěný bonus přikládá příběh, který je totálně jalový a vůbec nestrhne. Herci vypouštějí neuvěřitelné bláboly, některé scény jsou vyloženě po všech směrech nezvládnuté (představování posádky), film se přelévá do řady témat (politika a boj o křeslo prezidenta svou připitomělostí asi vede), patetické scény nefungují (a třeba v Armageddonu fungovaly dokonale), emoce jsou mdlé, humor nijaký, triky hodně kolísavé (úprk autem třeba). Škoda.(27.11.2017)

 • - Spoiler: Vo filme spôsobuje ničivé vlny tsunami počasie, no v skutočnosti sú ich spúšťačom zemetrasenia. (MikaelSVK)

 • - Nejdříve byl snímek pod záštitou Paramountu, ale nakonec se produkce ujalo studio Warner Bros. (filmsim)

 • - Jerry Bruckheimer se k filmu jako producent připojil později a nařídil nákladné přetáčky za 15 milionů amerických dolarů pod vedením jiného režiséra - Dannyho Cannona. (Bioscop)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace