Mno tak pomalu, ale jistě začínám litovat svých 150 kč za včerejší kino. Ne, že bych je vyloženě vyhodil do kanálu, ale po pravdě doufal jsem, že to bude o dost lepší. Problém není v tom, že je ten film blbej až na půdu a chování postav a děj jako takový nedává smysl, to se dalo čekat, ale hlavní potíž je v tom, že i té destrukce je tu žalostně málo a pokud jste viděli trailer, tak jste viděli prakticky všechno. Fakt nechápu co na tomhle mohlo stát 120 miliónů a kam se ty prachy poděli, takže ve světle tohohle spektáklu říkám díky bohu za San Andreas nebo Into the Storm kde si užijeme aspoň dostatek akce. Tady mě to ještě ze začátku chytlo destrukce HongKongu je ok, ale další potencionální dobrý scény byli zabiti třeba tornáda v Kalkatě která tam byli asi tak 2 minuty. Nicméně abych jenom nekafral tak má to i pozitiva. Nad vodou to drží tradičně spolehlivý Butler jehož neohroženost a hlášky to jistí. Ed Harris se při malém prostoru snažil taky vytřískat maximum no a řekněme, že ta příjemná devadesátková nostalgie v jejímž duchu se film nese to udrží v průměru, ale víc ani náhodou. Za týden už nebudu vědět o čem to vlastně bylo.50%(24.10.2017)

• ledzepfan

Vyčpělá klišoidní ptákovina.. Tyhle věci už snad můžou fungovat jen když tvůrci do stokrát provařeného receptu vhodí hrst nadsázky a vrchovatou lžíci sentimentu (podobně jako znovuvzkřísený Den Nezávislosti).. V geostormu není nic co by člověk už dávno někde neviděl. Není tam nic co by se ho jakkoliv dotklo, co by ho jakkoliv nadchlo... Vrcholem cynismu je pak anonimní arabskej šejk v mrakodrapu jehož přežití je jakože ukazatel toho, že všechno dobře dopadlo. Mrdat na to, že dole to spláchlo tisíce civilistů, šejk je v pořádku takže OK.(26.1.2018)

Zpočátku se mi zdálo, že by Geostorm mohl mít i na 4*, protože tu nechybělo napětí, slušný námět a dobré herecké obsazení, které se postaralo spolu s celkovým provedením o příjemnou kosmickou atmosféru. Ke konci však začne vše jaksi výrazně pokulhávat, být moc proamerické, jednoduché, předvídatelné, rádoby emotivní... Průměrná záležitost, oddechovka a jednohubka za 3* s přivřenýma očima.(18.2.2018)

Rozpočet $120miliónovTržby USA $33,700,160Tržby Celosvetovo $221,600,160Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,822,890 Tržby za predaj DVD v USA $2,791,276║ No ty vole! Tak toto bola iná odvaha od Warnerov investovať prachy do takejto béčkovej blbiny. Ale zas idú v podobných šľapajách ako u Justice League takže moc nevybočili zo svojho trendu, neviem koho majú vo vedený ale potápajú sa ako Titanic. Tento počin nie je dobrý ani na béčkový video film za 10milionov fakt zlé, tupé a trikovo kdesi v minulom storočí. Herecky neskutočne naivné, scenár za pár centov. /10%/(8.2.2018)

"Důkaz, že sabotáž je na nejvyšší vládní úrovni. Nevěř nikomu." V době, kdy tropy zmrzly, ledovce roztály a pouště se naplnily vodou, vyrazil Jake do vesmíru zachránit svět. Naivně jsem si myslel, že se přitom nebudu moc bavit, ale Jake před senátním výborem, "blondýna od tajnejch" v akci či zvědavá ajťačka Dana mě pobavili až dost. Horší to bylo s padouchem, protože ten se nabízel tak jasně, že to snad ani nemohla být pravda. Leč byla. Pak už mi vadily jen ty tradičně přehnané rodinné hodnoty a nekonečné ignorování vesmírného taxíku. Přesto mě Geostorm dokázal pobavit o dost víc, než zdejší hodnocení modře signalizovala.(29.3.2018)

• - Spoiler: Vo filme spôsobuje ničivé vlny tsunami počasie, no v skutočnosti sú ich spúšťačom zemetrasenia. (MikaelSVK)

• - Geostorm: Globální nebezpečí byl hotový už několik let, ale kvůli nespokojenosti studia a následným vynuceným přetáčkám (a do etrému natažené postprodukci) se dočkal premiéry až v řijnu 2017. (Stoka)

• - Natáčelo se v Číně, USA a Spojených arabských emirátech. (Yardak)