Režie:
Vojtěch ŠtursaScénář:
Vladimír FialaKamera:
Jan ŠtanglHrají:
Michal Pešek, Miroslava Součková, Ladislav Lakomý, Jiří Štědroň, Steva Maršálek, Jan Pohan, Josef Štefl, Miroslav Nohýnek, Jiří Dušek, Jiří Tomek, Sylvia Turbová, Milan Vágner, Pavel Kunert (více)Hrají
Michal Pešek
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Poslední motýl (1990)
Miroslava Součková
Československo
Nejlepší filmy:
Kukačka v temném lese (1984)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Poslední návrat (1982) (TV film)
Ladislav Lakomý
Československo
Nejlepší filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (TV film)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Člověk proti zkáze (1989)
Jiří Štědroň
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Popelka (1969) (TV film)
Lysistrata (2009) (divadelní záznam)
Patero důvodů pro voo doo (2005) (divadelní záznam)
Steva Maršálek
Československo
Nejlepší filmy:
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (divadelní záznam)
Na kometě (1970)
Jan Pohan
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Josef Štefl
Československo
Nejlepší filmy:
Pěsti ve tmě (1986)
Šerif za mrežami (1965)
Jdi za zeleným světlem (1968) (TV film)
Miroslav Nohýnek
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Poslední dopis (1973) (TV film)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Signum laudis (1980)
Jiří Dušek
Československo
Nejlepší filmy:
Prokop Diviš (1977) (TV film)
Svědek času (1988) (TV film)
Případ Salieri (1991) (TV film)
Jiří Tomek
Československo
Nejlepší filmy:
Všichni dobří rodáci (1968)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Kapsáři a falešný uhlíř (1988) (TV film)
Sylvia Turbová
Československo
Nejlepší filmy:
Nepokojná láska (1975) (seriál)
Tři spory (1981) (seriál)
Bratránek z Batávie (1976) (TV film)
Milan Vágner
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Proč? (1987)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (TV film)
Pavel Kunert
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Kapsáři a falešný uhlíř (1988) (TV film)
Koločava (2002) (divadelní záznam)
Jaroslav Kuneš
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (TV film)
Je třeba zabít Sekala (2018) (divadelní záznam)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Otakar Dadák
Československo
Nejlepší filmy:
Racek (1976) (divadelní záznam)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Šťastný Jim (1969) (TV film)
Rudolf Jelínek
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Král Lear (2003) (divadelní záznam)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Josef Langmiler
Československo
Nejlepší filmy:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (TV film)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Eva Matalová
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Jankove hračky (1984) (TV film)
Jenůfa (1976) (TV film)
Miroslav Donutil
Československo
Nejlepší filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (divadelní záznam)
Miloš Hájek
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Mrtvý mezi živými (1946)
Prokop Diviš (1977) (TV film)