Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pokračování příběhu Dědy Mizery nabízí zcela nový pohled na život Irvinga Zismana. Spousta bonusových scén a legrace za přispění Spika Jonze a Catherine Keenerové. Fanoušci Jackass se mohou těšit na zlobivé alter ego Johnnyho Knoxvilla. Kontroverzní osmdesátník Irving Zisman nabízí další dávku bláznivých kousků v pokračování příběhu Dědy Mizery. V novém snímku se objevují scény, které byly pro původní film příliš ostré. Užijte si čtyřicet minut nepřetržitého smíchu nad bonusovými scénami zakončenými diskuzí Knoxvilla, Jonze a odvážného režiséra Tremaina u kulatého stolu. (HBO Europe)

(více)

Recenze (34)

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Cápek s tučňákem nejlepší. Fajn dokument o tom, jak se celá tahle taškařice vlastně natáčí a jak složitý je někdy schovat videokamery a mikrofony při externím natáčení. Catherine Keener jsem v tom make-upu ani nepoznal, ale byla zlatá. Spike Jonze je blázen, dostat do rozpaků Knoxvilla, jo, to se jen tak někomu nepovede... :-) ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Zásadní změna od předchozího dílu je ta, že nás tvůrci značnou část stopáže nechávají nahlédnout do zákulisí. Já osobně jsem nahlédl rád. V podstatě se dozvíte jen to, jak neschopný štáb za celým projektem stojí a kolik času stráví maskéři na tak dokonalé masce. Zásadním nedostatkem tohoto pokračování shledávám to, že zde prostě nenarazíte na žádnou kultovní scénku, kterou byste si pár týdnu po zhlédnutí pamatovali. Osobně se mi nejvíce zamlouval zřejmě golfový úvod a špatná nebyla scénka s umělou erekcí v herně. Nezanedbatelná část stopáže je věnována opakování, či lehkému rozšíření nejvydařenějších scének z předchozího dílu (třeba pán s tučňákem). Celkově musím sáhnout k nižšímu hodnocení než v případě prvního dílu, ale ne o moc. Slušné 4 kousky. ()

Reklama

Brano 

všechny recenze uživatele

Jackass Presents: Bad Grandpa sa mi veľmi páčil, ale toto je len nastavovaná kaša, alebo film o filme. V tomto “pokračovaní“ sa dočkáte len scén, ktoré sa do pôvodného dielu nevošli. A prečo to tak asi bolo? Pretože tie scény boli nudné a nezábavné. Odpad ktorý vystrihli a z neho spravili voľné pokračovanie, aby sa znovu niekto nebalil. Zbytočná strata času. Dve, tri vtipné scény a zopár zákulisných scén ohľadom natáčania jednotky, inak nuda. S prvou časťou neporovnateľné. Síce tento typ humoru neurazil, no nebavilo ma to vôbec. Očakával som rozhodne viac, po vysoko nastavenej látke z prvého dielu. /35%/ ()

maddy 

všechny recenze uživatele

Datadisc k minuloročnému Jackass Presents: Bad Grandpa. Hodilo by sa to skôr ako bonusový materiál na DVD/BluRay, no tvorcovia sa to z nejakého dôvodu rozhodli vydať samostatne, tak budiž. „Polovičný“ Bad Grandpa ukazuje, že materiálu, z ktorého sa zostrihal film bolo dostatok a skutočne ho mnoho ostalo nevyužitého. Občas zaujímavého (scény s manželskými poradkyňami), občas zbytočného (scéna s vajcami zastrčenými v ponožkách), občas vtipnejšieho ako ten ktorý sa dostal do filmu (mŕtva manželka v aute a černoška), občas takého kde tvorcom zámer nachytať ľudí až tak nevyšiel. Každopádne bolo príjemné vidieť aká kamarátska, uvoľnená a trhnutá atmosféra a vzťahy panovali na pľace. Pre tých, ktorým sa páčil Bad Grandpa a zasmiali sa pri ňom celkom svieži prírastok, pre všetkých ostatných úplná zbytočnosť, ale v taktom prípade by sa do toho púšťal skutočne len niekto s masochistickými chúťkami a potrebuje u viac menej toho istého dobrovoľne pretrpieť aj druhý krát. ()

Jaroslaf 

všechny recenze uživatele

Bavil jsem se víc než u "originálu" .Jakkoliv je tento humor pokleslý, u prakticky všech scén se Spikem Jonzem a Johnny Knoxvillem jsem se řehtal jako hovado :D Když si ještě uvědomíme, že Spike Jonze je režisér, co točí věci jako "V Kůži Johna Malkoviche" nebo "Ona," má to daleko vyšší potenciál vidět jej jakou 80-ti letou ženu, které stříká mléko z prsou :D Jo a věděl jsem, že Catherine Keener se nechá uvrtat prakticky do jakékoliv kraviny a komedie jí nejsou cizí, ale potkat jí i tady bylo překvapením :) Celkově o mnoho Vtipnější než originální Grandpa .) ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama