Reklama

Reklama

Jackass: Děda Mizera .5

  • USA Jackass Presents: Bad Grandpa .5

Obsahy(1)

Pokračování příběhu Dědy Mizery nabízí zcela nový pohled na život Irvinga Zismana. Spousta bonusových scén a legrace za přispění Spika Jonze a Catherine Keenerové. Fanoušci Jackass se mohou těšit na zlobivé alter ego Johnnyho Knoxvilla. Kontroverzní osmdesátník Irving Zisman nabízí další dávku bláznivých kousků v pokračování příběhu Dědy Mizery. V novém snímku se objevují scény, které byly pro původní film příliš ostré. Užijte si čtyřicet minut nepřetržitého smíchu nad bonusovými scénami zakončenými diskuzí Knoxvilla, Jonze a odvážného režiséra Tremaina u kulatého stolu. (HBO Europe)

(více)

Recenze (32)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Myslel som, že to budú ďalšie "dobrodružstvá" Irvinga a Billyho, no napokon to bol len akýsi dodatok k minuloročnému Bad Grandpa. V podstate to bol pseudo-dokument obohatený o niekoľko scén, ktoré sa nezmestili do minuloročného filmu. Nehovorím, že to bolo zbytočné, ale v podstate to nič nové neprinieslo. Jediný prínos, ktorý to malo bol asi ten, že sa každý presvedčil, že všetky tie scénky neboli hrané a aktéri v rôznych scénach neboli nastrčení ako si mnohí mysleli. No o tom sa dal spraviť aj 15-minútový film o filme, a nie ďalší celovečerný film... ()

maddy 

všechny recenze uživatele

Datadisc k minuloročnému Jackass Presents: Bad Grandpa. Hodilo by sa to skôr ako bonusový materiál na DVD/BluRay, no tvorcovia sa to z nejakého dôvodu rozhodli vydať samostatne, tak budiž. „Polovičný“ Bad Grandpa ukazuje, že materiálu, z ktorého sa zostrihal film bolo dostatok a skutočne ho mnoho ostalo nevyužitého. Občas zaujímavého (scény s manželskými poradkyňami), občas zbytočného (scéna s vajcami zastrčenými v ponožkách), občas vtipnejšieho ako ten ktorý sa dostal do filmu (mŕtva manželka v aute a černoška), občas takého kde tvorcom zámer nachytať ľudí až tak nevyšiel. Každopádne bolo príjemné vidieť aká kamarátska, uvoľnená a trhnutá atmosféra a vzťahy panovali na pľace. Pre tých, ktorým sa páčil Bad Grandpa a zasmiali sa pri ňom celkom svieži prírastok, pre všetkých ostatných úplná zbytočnosť, ale v taktom prípade by sa do toho púšťal skutočne len niekto s masochistickými chúťkami a potrebuje u viac menej toho istého dobrovoľne pretrpieť aj druhý krát. ()

Reklama

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Cápek s tučňákem nejlepší. Fajn dokument o tom, jak se celá tahle taškařice vlastně natáčí a jak složitý je někdy schovat videokamery a mikrofony při externím natáčení. Catherine Keener jsem v tom make-upu ani nepoznal, ale byla zlatá. Spike Jonze je blázen, dostat do rozpaků Knoxvilla, jo, to se jen tak někomu nepovede... :-) ()

Jaroslaf 

všechny recenze uživatele

Bavil jsem se víc než u "originálu" .Jakkoliv je tento humor pokleslý, u prakticky všech scén se Spikem Jonzem a Johnny Knoxvillem jsem se řehtal jako hovado :D Když si ještě uvědomíme, že Spike Jonze je režisér, co točí věci jako "V Kůži Johna Malkoviche" nebo "Ona," má to daleko vyšší potenciál vidět jej jakou 80-ti letou ženu, které stříká mléko z prsou :D Jo a věděl jsem, že Catherine Keener se nechá uvrtat prakticky do jakékoliv kraviny a komedie jí nejsou cizí, ale potkat jí i tady bylo překvapením :) Celkově o mnoho Vtipnější než originální Grandpa .) ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Zásadní změna od předchozího dílu je ta, že nás tvůrci značnou část stopáže nechávají nahlédnout do zákulisí. Já osobně jsem nahlédl rád. V podstatě se dozvíte jen to, jak neschopný štáb za celým projektem stojí a kolik času stráví maskéři na tak dokonalé masce. Zásadním nedostatkem tohoto pokračování shledávám to, že zde prostě nenarazíte na žádnou kultovní scénku, kterou byste si pár týdnu po zhlédnutí pamatovali. Osobně se mi nejvíce zamlouval zřejmě golfový úvod a špatná nebyla scénka s umělou erekcí v herně. Nezanedbatelná část stopáže je věnována opakování, či lehkému rozšíření nejvydařenějších scének z předchozího dílu (třeba pán s tučňákem). Celkově musím sáhnout k nižšímu hodnocení než v případě prvního dílu, ale ne o moc. Slušné 4 kousky. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama