Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pokračování příběhu Dědy Mizery nabízí zcela nový pohled na život Irvinga Zismana. Spousta bonusových scén a legrace za přispění Spika Jonze a Catherine Keenerové. Fanoušci Jackass se mohou těšit na zlobivé alter ego Johnnyho Knoxvilla. Kontroverzní osmdesátník Irving Zisman nabízí další dávku bláznivých kousků v pokračování příběhu Dědy Mizery. V novém snímku se objevují scény, které byly pro původní film příliš ostré. Užijte si čtyřicet minut nepřetržitého smíchu nad bonusovými scénami zakončenými diskuzí Knoxvilla, Jonze a odvážného režiséra Tremaina u kulatého stolu. (HBO Europe)

(více)

Recenze (34)

Stíba 

všechny recenze uživatele

U popisu filmu mi vedle žánru komedie jednoznačně chybí "dokument", protože především tím tenhle snímek je. Bad Grandpa byl úspěšným a pro Jackass důležitým filmem, na kterém ve skutečnosti pracovali mnoho let, především pak na vizáži samotného Irvinga, jeho psychologickém vývoji, způsobu zakrývání kamer při natáčení, režírování, které u nich stále (jak sami říkají) funguje amatérsky atd. Je asi zbytečné vše jmenovat, jen chci upozornit - nečekejte pokračování, uvidí sice scény, které ve filmu nebyly a to dobré, ale je to spíše dokument s vyprávěním členů realizačného týmu. O to ale zajímavější tenhle pohled je a pokud vás zajímá zákulisí téhle bandičky, je to něco pro vás. ()

Jaroslaf 

všechny recenze uživatele

Bavil jsem se víc než u "originálu" .Jakkoliv je tento humor pokleslý, u prakticky všech scén se Spikem Jonzem a Johnny Knoxvillem jsem se řehtal jako hovado :D Když si ještě uvědomíme, že Spike Jonze je režisér, co točí věci jako "V Kůži Johna Malkoviche" nebo "Ona," má to daleko vyšší potenciál vidět jej jakou 80-ti letou ženu, které stříká mléko z prsou :D Jo a věděl jsem, že Catherine Keener se nechá uvrtat prakticky do jakékoliv kraviny a komedie jí nejsou cizí, ale potkat jí i tady bylo překvapením :) Celkově o mnoho Vtipnější než originální Grandpa .) ()

Reklama

Aljak 

všechny recenze uživatele

Myslel som, že to budú ďalšie "dobrodružstvá" Irvinga a Billyho, no napokon to bol len akýsi dodatok k minuloročnému Bad Grandpa. V podstate to bol pseudo-dokument obohatený o niekoľko scén, ktoré sa nezmestili do minuloročného filmu. Nehovorím, že to bolo zbytočné, ale v podstate to nič nové neprinieslo. Jediný prínos, ktorý to malo bol asi ten, že sa každý presvedčil, že všetky tie scénky neboli hrané a aktéri v rôznych scénach neboli nastrčení ako si mnohí mysleli. No o tom sa dal spraviť aj 15-minútový film o filme, a nie ďalší celovečerný film... ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Zásadní změna od předchozího dílu je ta, že nás tvůrci značnou část stopáže nechávají nahlédnout do zákulisí. Já osobně jsem nahlédl rád. V podstatě se dozvíte jen to, jak neschopný štáb za celým projektem stojí a kolik času stráví maskéři na tak dokonalé masce. Zásadním nedostatkem tohoto pokračování shledávám to, že zde prostě nenarazíte na žádnou kultovní scénku, kterou byste si pár týdnu po zhlédnutí pamatovali. Osobně se mi nejvíce zamlouval zřejmě golfový úvod a špatná nebyla scénka s umělou erekcí v herně. Nezanedbatelná část stopáže je věnována opakování, či lehkému rozšíření nejvydařenějších scének z předchozího dílu (třeba pán s tučňákem). Celkově musím sáhnout k nižšímu hodnocení než v případě prvního dílu, ale ne o moc. Slušné 4 kousky. ()

rublik05 

všechny recenze uživatele

Irving Zisman je neuvěřitelný. Johnny Knoxville mě v této roli neskutečně baví, Spike Jonze je také výborný, bonusové scény jsou vesměs vtipné a vůbec nepůsobí nějakým přebytkovým či zbytečným dojmem. Chybělo mi ale více scén s malým Jacksonem Nicollem, celkově se zde více mluvilo než konalo, nicméně něco navíc jsem se dozvěděl, zasmál jsem se, takže účel splněn. 5/10. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama