Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policistka Rose Cooperová pracuje ve skladu s důkazy, neboť se jako policistka na ulici moc neosvědčila. Od doby, kdy Cooperová udělala na ulici víc zmatku než užitku, jdou o ní napříč policejními okrsky různé historky, mezi něž patří i hláška, když se něco nepodaří „pocooperování“. Cooperová je přiřazena kapitánem Emmetem k detektivu Jacksonovi, který je pověřen dopravou mafiánského účetního Rivy a jeho ženy Danielly k soudu, neboť Riva má svědčit proti Vincentu Cortezovi, šéfovi mafiánského klanu. Převoz Rivy i jeho manželky je držen v tajnosti, ale sotva Jackson s Cooperovou přijedou do Rivova domu, dorazí i dva ozbrojení muži v maskách. Sotva začne přestřelka, dorazí další dva ozbrojení muži a Jackson i Riva jsou zastřeleni. Cooperová najde Daniellu schovanou v autě a společně odjedou z domu. U nejbližší benzinové pumpy Cooperová zastaví, aby nahlásila zastřelení Jacksona i svědka Rivy, přičemž nahlásí tetování v podobě krávy, které měl jeden ze střelců v maskách. Netrvá dlouho a pro Cooperovou s Daniellou přijedou detektivové Hauser a Dixon, ale Cooperové dojde, že pro ně přijeli moc brzo. Cooperová se zaměří na ruce detektivů a zjistí, že Hauser má na ruce vytetovanou krávu, a tak zorganizuje útěk. Cooperová bere svou práci vážně a je rozhodnuta splnit rozkaz a dopravit Daniellu živou do bezpečí. (TV Prima)

(více)

Videa (12)

Trailer 2

Recenze (214)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $35miliónovTržby USA $34,580,201Tržby Celosvetovo $51,380,201Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,143,668 //počet predaných kusov 93,243Tržby za predaj DVD v USA $4,494,593 //počet predaných kusov 266,690║ trapošina a to dosť veľká /20%/ ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Půlnoční běh v babím vydání. Sofía Vergara je nádherná a úžasná komediantka, její akcent žeru stejně jako životní filosofii její postavy. Z Reese nová Goldie Hawn nebude, ale poprala se s tím statečně a roztomile. Ač to procentuální hodnocení (51%) nenaznačuje, je to fajn zábava a záleží jen na tom, jak se k tomu chcete postavit. ()

Reklama

SNCIS 

všechny recenze uživatele

"Slíbila vám za to něco? Protože to vám taky klidně můžu slíbit. Jsem ženská... Jsem ženská, co hledá akci. Nějakou sexuální akci. Chci dávat a přijímat sex. Každýmu tam, vyš*kám mozek z hlavy přátelé. A budu dělat sprosté věci... Třeba podrtit vejce, budu honit piráta na veřejnosti..." Skvělá scéna, ta mne totálně rozsekala! Reese Witherspoon jako policejní trdlo a ostrá kráska Sofía Vergara. "Po tý písničce mě pojmenovali." - "Jmenuješ blbá písnička?" Nicméně těch vtipných momentů, tam zase tolik není. Místy to působí trapně a scénář je jedno velké klišé za druhým včetně celé hlavní zápletky. - 40%. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Miss Banánovník i ta blonďatá trpaslice, zarputile recitující policejní kódy, mne bavily. Možná ne až na čtyři hvězdy, ale když jde o zábavu, tak tradičně zaokrouhluji nahoru. Mne ta šaškující dvojka prostě pobavila a pokud v tom někdo postrádá chemii mezi hlavními představitelkami, tak já tam pociťuji spíše nedostatek fyziky, matematiky, deskriptivní geometrie a třeba o optoelektronice jsem se nedozvěděl vůbec nic. ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Scenáristicky nepříliš dobře podchycená (respektive dostatečně komediálně nepropracovaná) esence osmdesátek, ale s vážně skvělým castingem a hodně dobrým režijním uchopením. Být to o třídu lépe napsané a s nápaditějším finále, byla by to bomba. Takhle jen fajn žánrovka s několika výraznějšími momenty (scéna s jelenem je vážně skvělá) a dobrým tempem. ()

Galerie (41)

Zajímavosti (8)

  • Film sa mal pôvodne volať Don't Mess With Texas. (m.a.t.o.)
  • Z představitelek obou hlavních rolí se během natáčení staly nejlepší přítelkyně. (zajda404)
  • V scéne, keď autobus zastaví tesne pred bagrom, jeho šofér dáva páčku dolu aj napriek tomu, že ju dával už v predošlom zábere. (johnsnow)

Reklama

Reklama