Policistka Rose Cooperová pracuje ve skladu s důkazy, neboť se jako policistka na ulici moc neosvědčila. Od doby, kdy Cooperová udělala na ulici víc zmatku než užitku, jdou o ní napříč policejními okrsky různé historky, mezi něž patří i hláška, když se něco nepodaří „pocooperování“. Cooperová je přiřazena kapitánem Emmetem k detektivu Jacksonovi, který je pověřen dopravou mafiánského účetního Rivy a jeho ženy Danielly k soudu, neboť Riva má svědčit proti Vincentu Cortezovi, šéfovi mafiánského klanu. Převoz Rivy i jeho manželky je držen v tajnosti, ale sotva Jackson s Cooperovou přijedou do Rivova domu, dorazí i dva ozbrojení muži v maskách. Sotva začne přestřelka, dorazí další dva ozbrojení muži a Jackson i Riva jsou zastřeleni. Cooperová najde Daniellu schovanou v autě a společně odjedou z domu. U nejbližší benzinové pumpy Cooperová zastaví, aby nahlásila zastřelení Jacksona i svědka Rivy, přičemž nahlásí tetování v podobě krávy, které měl jeden ze střelců v maskách. Netrvá dlouho a pro Cooperovou s Daniellou přijedou detektivové Hauser a Dixon, ale Cooperové dojde, že pro ně přijeli moc brzo. Cooperová se zaměří na ruce detektivů a zjistí, že Hauser má na ruce vytetovanou krávu, a tak zorganizuje útěk. Cooperová bere svou práci vážně a je rozhodnuta splnit rozkaz a dopravit Daniellu živou do bezpečí. (TV Prima)

Trailer 2

T2

Rozpočet $35miliónovTržby USA $34,580,201Tržby Celosvetovo $51,380,201Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,143,668 //počet predaných kusov 93,243Tržby za predaj DVD v USA $4,494,593 //počet predaných kusov 266,690║ trapošina a to dosť veľká /20%/ ()

kleopatra

Půlnoční běh v babím vydání. Sofía Vergara je nádherná a úžasná komediantka, její akcent žeru stejně jako životní filosofii její postavy. Z Reese nová Goldie Hawn nebude, ale poprala se s tím statečně a roztomile. Ač to procentuální hodnocení (51%) nenaznačuje, je to fajn zábava a záleží jen na tom, jak se k tomu chcete postavit. ()

SNCIS

"Slíbila vám za to něco? Protože to vám taky klidně můžu slíbit. Jsem ženská... Jsem ženská, co hledá akci. Nějakou sexuální akci. Chci dávat a přijímat sex. Každýmu tam, vyš*kám mozek z hlavy přátelé. A budu dělat sprosté věci... Třeba podrtit vejce, budu honit piráta na veřejnosti..." Skvělá scéna, ta mne totálně rozsekala! Reese Witherspoon jako policejní trdlo a ostrá kráska Sofía Vergara. "Po tý písničce mě pojmenovali." - "Jmenuješ blbá písnička?" Nicméně těch vtipných momentů, tam zase tolik není. Místy to působí trapně a scénář je jedno velké klišé za druhým včetně celé hlavní zápletky. - 40%. ()

Jara.Cimrman.jr

Miss Banánovník i ta blonďatá trpaslice, zarputile recitující policejní kódy, mne bavily. Možná ne až na čtyři hvězdy, ale když jde o zábavu, tak tradičně zaokrouhluji nahoru. Mne ta šaškující dvojka prostě pobavila a pokud v tom někdo postrádá chemii mezi hlavními představitelkami, tak já tam pociťuji spíše nedostatek fyziky, matematiky, deskriptivní geometrie a třeba o optoelektronice jsem se nedozvěděl vůbec nic. ()

Tom Hardy

Scenáristicky nepříliš dobře podchycená (respektive dostatečně komediálně nepropracovaná) esence osmdesátek, ale s vážně skvělým castingem a hodně dobrým režijním uchopením. Být to o třídu lépe napsané a s nápaditějším finále, byla by to bomba. Takhle jen fajn žánrovka s několika výraznějšími momenty (scéna s jelenem je vážně skvělá) a dobrým tempem. ()

• Film sa mal pôvodne volať Don't Mess With Texas. (m.a.t.o.)
  • Z představitelek obou hlavních rolí se během natáčení staly nejlepší přítelkyně. (zajda404)
  • V scéne, keď autobus zastaví tesne pred bagrom, jeho šofér dáva páčku dolu aj napriek tomu, že ju dával už v predošlom zábere. (johnsnow)