Určite mal film dobré a vtipné momenty, no celkovo prevažovali tie hluchšie a pôsobil pomerne lacno. Celkom nechápem, prečo Reese baví sa ešte sem-tam objaviť aj v takýchto plochejších úlohách, no je to asi jej vec. Nehodnotím Hot Pursuit úplne negatívne, no nič výnimočné nepriniesol. A nepochopil som, prečo v českom dabingu sa zrazu zo španielskeho akcentu stal prízvuk ostravský.(1.6.2015)

Úplných 100% to není, ale myslím že je to dotažené hezky do konce.Je tam vše co jsem tam chtěl mít takoví nadprůměrný film u kterého si udělali také pár hvězd..... herečky.Hlavně část s menstruací a Justinem Biebrem byla úžasná.Začátek pokulhával a ostatní část filmu to zase vylepšila nakonec jsem se rozhodl, že plných rozhodně nedám, ale 5 hvězdiček si to zaslouží!(29.5.2015)

Čekal jsem vše, ale příjemně ztrávený večer v kině u nenáročné komedie ani ne. Opravdu komedie mi sedla, sice jsem se tolikrát nezasmál jako třeba u velmi podobných Millerů na tripu. Ale jinak se až na dabing a některý hodně trapný vtip dalo přenést a film jsem si užil bez nějakého přemýšlení, takže kdo si chce vymazat hlavu má možnost vřele doporučuji. Závěr: Jednoduchá kravinka na pobavení.(30.5.2015)

Stereotypní, ale přesto dost vtipné. Reese si po svém velice vydatném roce 2014 musela udělat alespoň malou pauzu, ne? Já jí to nezazlívám a jsem jenom rád, že nabírá energii na další pecky. A pokud tohle považujeme jako oddechovku, tak i tohle není úplně špatné. Ano, je to stereotypní, ale ten humor. Velice americký, nejvíc mi připomínal humor Ellen Degeneres. Pokud vám sedne její humor, tak si budete tady libovat ;-)(31.7.2015)

• becki_tu

Po filmově výborném roku 2014 si Reese odskočila opět ke komediálnímu žánru a vznikla průměrná taškařice pro blíže nespecifikované cílové publikum, kde jedinou kvalitu reprezentuje právě Reese. Sofia Vergara mě totiž celý film iritovala svým nehereckým projevem, což je u jedné ze dvou hlavních postav v buddy movie trochu problém. Nemluvě o tom, že tři úsměvné scény jsou na 90minutový film také poněkud málo. Hot Pursuit nepřekvapil a bohužel se opět ukazuje, že kvalitní a originální komedie začínají být v Hollywoodu tak trochu ohroženým druhem.(30.7.2015)

• - Z představitelek obou hlavních rolí se během natáčení staly nejlepší přítelkyně. (zajda404)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)

• - Při jedné scéně Sofia Vergara (Daniella Riva) chytila Reese Witherspoon (Cooper) tak silně, že jí hnula s vaječníky a Witherspoon musela jet do nemocnice. (hansel97)