Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  *

  Tahle uřvaná komedie s nechutně přehrávající Reese Witherspoon a nehrající Sofií Vergara na mě absolutně nefungovala, pokud nepočítám výstřih druhé jmenované. Film se sice vyhnul obvyklému kanálovému humoru, což oceňuji, jenže vtipné scénky by dokázal spočítat středně nešikovný řezník na prstech jedné ruky. Tohle hrubě nevyšlo. 10%(29.7.2015)

 • SOLOM.
  ***

  Tak obě dámy jsou i na svůj věk stále „prcatelné“ a tahle přiblblá komedie se jim docela povedla. Pro Reese jsem měl vždycky slabost a bylo zábavné ji sledovat i v něčem jiném, než v růžových šatech, no a božská Sofía Vergara jí byla zdatnou a vyrovnanou parťačkou – ty její hlášky i samotnou mluvu jsem rovněž žral. Místy to bylo sice až moc uhozené, ale pobavil jsem se – hlavně v pasáži s důchodci a to jejich neustále hašteření. Určitě jsem tento kousek neviděl naposledy…(31.12.2018)

 • lamps
  **

  Reese Witherspoon schytala dost nesnesitelnou postavu, ale přesto zůstává roztomilou a sympatickou dívčinou, a Sofia Vergara, to je zkrátka nádherný kus ženské, kterou by chtěl mít každý chlap denně na očích, a její role "na vysokých podpatcích a s úschovnou ve výstřihu" ji byla napsána přesně na tělo. Nicméně, jakkoli se na obě krásně kouká, příběh vyznívá spíše jako nezávazné blbnutí dvou ukřičených kamarádek, které chtěly pod taktovkou třetí ženy přispět do tentokráte odlehčených vod filmového feminismu a připomenout, že i absurdní ženské týmovky mají v akčních komediích své dny. Nic proti, ale opravdu to nebyla legrace ani v takové míře, aby se dalo mluvit o fajnové oddechovce, natož pak o zábavné sexy oddechovce.... U filmů s podobnou tématikou si vždycky raději vyberu chlapský Půlnoční běh, krásné holky hold nejsou všechno... 40%(14.12.2015)

 • kaposlav
  **

  Párkrát tam bol vtipný moment, nuž nemôžem si pomôcť, ale na mňa to pôsobilo ako ďalší diel nejakého úspešného filmu. Humor bol už silený, a miestami nefungoval tak ako mal. Niečo ako Policajná akadémia 5 a 6, či Sám doma 3 a 4. Buďto to tie herečky nezahrali dosť výstižne, alebo sa to stratilo v dabingu, ale nebolo to ono. Škoda, lebo som cítil dobrý potenciál, ale podľa mňa bol premrhaný, lebo sa to isto dalo spraviť lepšie na 3* aj viac. Niekto to pomrdal!(22.10.2015)

 • AndrejBB
  ***

  Osvedčený typ komédie, kde sa dve úplne rozdielne postavy náhodou ocitnú na spoločnej ceste a vzniká kopa vtipných príhod. Viac sa mi vo svojej úlohe páčila Sofia Vegara. Reese Witherspoon mi prišla dosť otravná, ale to bol asi zámer tvorcov. Komédia, ktorá neurazí a rozosmeje vás. Čakal som to horšie, takže som bol príjemne prekvapený.(11.8.2015)

 • - V scéne, keď autobus zastaví tesne pred bagrom, jeho šofér dáva páčku dolu aj napriek tomu, že ju dával už v predošlom zábere. (johnsnow)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)

 • - Počas záverečných titulkov nasledujú nevydarené scény. (figis20)