Docela typická americká komedy o poldech, tentokrát ale v podání dvou (hezkých) hereček. Drogy, úplatky, zkorumpovaní muži zákona, drahé boty, svědkyně, zabitý manžel... prostě klasika. a konec jako z hollywoodu, ze samotářské puntičkářské slečny, se stala zamilovaná sebevědomá a už ne tak bláznivá holka do pohody :D. Do skvělé komedie to má daleko, ale vtipné scény tam byli,o tom není pochyb, a docela to i odsýpalo, i když to má jen 88min. Průměr - 55%(15.10.2015)

• Pavlínka9

Reese a Sofía mi k sobě ohromně padnou a Sofía je jako herečka (alespoň v komediální sféře) pro mě fakt dobrá :) Vždy mi vykouzlí úsměv na tváři :) Je to sice takový "trapnější" film, ale jsou tam dobré hlášky - holky si notujou, chvilkama to trochu pobírá smysl,ale ohledně "zabavení" a vypnutí v průběhu náročného týdne, tento film rozhodně pomohl :) :) Sice nikdy více, ale kvůli Sofíe mi to za to stálo vidět :)(1.11.2015)

Reese Witherspoon patří jako například Sandra Bullock nebo Katherine Heigl do galerie tzv. "zlatíček pro každého", neumí se odvázat jako Cameron Diaz a i když chtějí třeba ojet celý autobus, tak v mysli máte pouze jejich nevinnou tvářičku. Jejich hlavní pracovní náplní jsou zdraví nezávadné, jako vejce vejci si podobné tuctovky (nejlépe romantické), které si však většinou najdou nemalou diváckou základnu., To je Divoká dvojka, to je Reese Witherspoon.....neexceluje, ale celé jí to padne na míru. Zádrhel však nastává s nástupem "sexy lasičky" Sofíe Vergary. Protivná, nesympatická, rušící.....a to se prosím nebavím o rysech její postavy (myšleno postavy jako partu - jinak její postava je v naprosto v pořádku, že pánové), ale o to jak jsem jí vnímal ve filmu. Jako osoba nedisponující znalostí anglického jazyka jsem neměl tu čest s jejím originálním tónem hlasu, ale její český dabing mne každou další větou doslova zabíjel. Divoká dvojka si zkrátka jede svojí uhlazenou jízdu a tak to asi má být....šílenější akce nechejme jiným aktérkám. Mně osobně zkrátka pouze nesedla jedna z dam......ale to je možná pouze můj osobní problém.(24.11.2015)

• FaceMan

Nesympatická dvojka čo už od začiatku filmu na Vás pôsobi tupo. Od toho sa ani veľa očakávať nedá preto som nič neočakával. Typická road komédia kde sa strieda primitívny humor s predvídateľným dejom. Pár krát som sa aj ja zasmial, dalo sa tam nájsť pasáž ktorá Vás pobaví ale inak nič. Je to niečo čo sme mali možnosť vidieť veľa krát len vždy s inými hercami.....(28.5.2015)

Já jsem si vůbec nedokázala představit, že by Reese Witherspoon se svou postavou mohla hrát roli policajtky. Podle tohoto filmu zřejmě může a nedělá jí to žádné problémy. Čekala jsem trochu víc bláznivin. Jako fórky týkající se výšky jsou fajn, ale jen na chvilku, pak omrzí, protože melou pořád to samé a to se samozřejmě oposlouchá. Český dabing to zabil. Napodobovaný španělský přízvuk byl hnus. Vždyť Sofia Vergara mluvila česky jako nevkusná ruská matróna a to se nedalo poslouchat.(6.1.2017)

• - Z představitelek obou hlavních rolí se během natáčení staly nejlepší přítelkyně. (zajda404)

• - Přestože se příběh filmu odehrává v Texasu, natáčelo se v New Orleans v Louisianě. Natáčelo se i na Floridě. (Cheeker)

• - Při jedné scéně Sofia Vergara (Daniella Riva) chytila Reese Witherspoon (Cooper) tak silně, že jí hnula s vaječníky a Witherspoon musela jet do nemocnice. (hansel97)