Čekal jsem vše, ale příjemně ztrávený večer v kině u nenáročné komedie ani ne. Opravdu komedie mi sedla, sice jsem se tolikrát nezasmál jako třeba u velmi podobných Millerů na tripu. Ale jinak se až na dabing a některý hodně trapný vtip dalo přenést a film jsem si užil bez nějakého přemýšlení, takže kdo si chce vymazat hlavu má možnost vřele doporučuji. Závěr: Jednoduchá kravinka na pobavení.(30.5.2015)

• freddy

Když se spojí jedna přehnaně horlivá policistka malá vzrůstem ale velká duchem s temperamentní a navíc sexy latinoameričankou, může to být vtipné. Když jsou navíc ještě na útěku a ta sexy holka to té policistce neusnadňuje, mohl by to být kopec srandy. Bohužel ve výsledku tahle komedie promarnila svůj potenciál, respektive čekal jsem od ní možná trochu více, než jsem nakonec dostal. Což může být i moje chyba, přece jen mít velká očekávání se občas nevyplácí. Nechápejte mě špatně, ono to bylo lehce stravitelné, milé, oddechové a dokonce místy i vtipné. Kromě toho se na Sofíi Vergaru fakt dobře dívá. Navíc zde byly i nějaké ty zvraty, malá lovestory, a celkově vlastně dobře namíchaná zábava. Ale bohužel na to, aby mě to nějak více nadchlo, scházel nějaký wow efekt, něco, co by mě přimělo říct si, že tohle je geniální a že to chci vidět znovu. Jako příklad dám autobus plný důchodců, který si přímo říkal o nějaké velkolepější a vtipnější využití. Leč nestalo se. Jako fajn zábava na jedno skouknutí je to vyhovující, ale nemohu říct, že by to bylo nezapomenutelné. I proto nakonec uděluji možná nespravedlivé, ale z mého pohledu oprávněné dvě hvězdy.(15.1.2017)

• Torgal

Toto bolo tak strašné po všetkých stránkach, že tomu nemôžem dať odpad. Niečo takéto sa totiž nedá dosiahnuť náhodou, musel to byť zámer tvorcov. Obe protagonistky sú neuveriteľne vypatlané a stvárajú neskutočné veci (Heimlichov chvat na psovi je len vrchol ľadovca). Pôvodne som chcel ísť s hodnotením ešte nižšie, ale s vypnutým mozgom je to celkom zábavné. 4-/10(4.5.2017)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $34,580,201Tržby Celosvetovo $51,380,201Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,143,668 //počet predaných kusov 93,243Tržby za predaj DVD v USA $4,494,593 //počet predaných kusov 266,690║ trapošina a to dosť veľká /20%/(14.9.2015)

Akože. Tu niet ani veľmi prečo strhávať. Americká tupota vo svojich plných farbách. Páčilo by sa mi to viac keby to medzi hlavnou dvojkou aspoň iskrilo (ako tu čítam) lebo ja som tú chémiu moc nepostrehol - nepodarené zábery sa nepočítajú... Ale obidve dámy iskrili samostatne ozaj luxusne! Vergara tým svojim mega uvoľneným "puta" pohodárstvom a Reese naopak sústrerdenou kvázy suchárskou uniformosťou (ktorej highlight spočíva v scénach, keď si cupká v ťažkých botách a červených šatočkách s kamennou tvárou). Po mojej poslednej skúsenosti s filmom obdobného razenia (Drsňáčky so Sandrou B. a Mellisou Mc...) som si povedal, že stačilo. Ale po tomto mi naopak príde podobný film ako celkom milé osvieženie.(24.8.2015)

• - Při jedné scéně Sofia Vergara (Daniella Riva) chytila Reese Witherspoon (Cooper) tak silně, že jí hnula s vaječníky a Witherspoon musela jet do nemocnice. (hansel97)

• - Z představitelek obou hlavních rolí se během natáčení staly nejlepší přítelkyně. (zajda404)

• - Počas záverečných titulkov nasledujú nevydarené scény. (figis20)