Reese Witherspoon hraje v této akční komedii vzornou a snaživou policistku, jejíž svěří do ochrany klíčového svědka v soudním procesu s vlivným mafiánským bossem. Svědek je vlastně ona - sexy manželka místního drogového dealera (Sofía Vergara). Když se o tuto dvojici začnou intenzivně zajímat najatí zabijáci a zkorumpovaní policisté, nezbývá jim nic jiného, jen se vydat na útěk napříč celým Texasem. (Forum Film CZ)

Trailer 1

hroubek

Trailery nebyly nic moc, ale tak nějak jsem doufal v obyčejnou výplachovou komedii, u které vypnu a pobavím se. Největším problémem filmu je první půlka, kdy se hlavní hrdinky chovají jako totálně nesnesitelné krávy. Pořád na sebe něco ječí, odněkud padají nebo někam pořád běží. Na papíře to možná vypadalo zábavně, ve filmu to bohužel vypadá tak jak to vypadá. Naštěstí se v druhé půli objeví nová postava, která děj malinko posune a obě hlavní hrdinky se zklidní a začnou dělat pravou zábavu, která dokáže pobavit. Vtipy nejsou kdovíjak sofistikovaný, ale třeba celá scéna s autobusem nebo na party není vyložená špatná a oproti začátku funguje mnohem lépe. Divoka dvojka není úplně nejhorší komedie, ale rozhodně se nic nestane, když jí neuvidíte. ()

TommyDiamond

Nevím čím to je, ale poslední dobou najít dobrou komedii je takřka nadlidský úkol. Divoká dvojka je jen další podprůměrná americká komedie, která nemá čím překvapit a na kterou se už asi nikdy nepodívám. Přiznám se, že jestli jsem se zasmál jednou tak je to moc. Sázka na výstřední a nesourodou dvojci (puntičkářská policistka+zhýralá svědkyně) prchající před zabijáky i policii je na mě až příliš ohraná. Samozřejmě, že na útěku čeká celá řadě kuriózních a neuvěřitelných situací. Jenže nejhorší věci pro naše hrdinky je, že budou muset čelit jedna druhé.... ()

Figu

Jo jo, občas to tak bejvá. Upoutávka na pět hvězd, film na jednu! A tak to vidím i já. Spousty debilních frází a dialogů, spousty stupidity a spousty zabitého času. Na Vergaru a Witherspoon se dobře kouká, ale v jiných filmech. Zde je to tak špatné, že stěží dávám tu průměrnou známku. Slabota za 50% ()

BOURQUE

Podpriemerný scenár a na akčnú komédiu to obsahuje málo vtipných scén a dialógov (o akcií ani hovoriť nebudem). Dvojica S. Vergara a R. Witherspoon nebolá zlá, ale ani oni to nedokázali zachrániť. PS. Ku podivu, ani pokazené scény, premietané pri záverečných titulkov, neboli najlepšie. Osobné hodnotenie: 56% (*) ()

hansel97

Trailer lepší než filmy, přijde mi, že si do něj vyplácali snad všechny podařené vtipy. Jinak je to prostě průměr, který se dá shrnout frází "neurazí, nenadchne." Čekal jsem víc, takže to špatný hodnocení, je asi ovlivněný tím, že tohle mě prostě zklamalo. Reese i Sofía jsou skvělé, ale komedii, která podle mě nebyla moc vtipná a dopouštěla se klišé (možná na jedno pro mě velké překvápko), prostě neutáhnou ani ony. A dabovat Sofíu Vergara by měl být hřích nebo trestnej čin. ()

• Počas záverečných titulkov nasledujú nevydarené scény. (figis20)
  • Přestože se příběh filmu odehrává v Texasu, natáčelo se v New Orleans v Louisianě. Natáčelo se i na Floridě. (Cheeker)
  • Film sa mal pôvodne volať Don't Mess With Texas. (m.a.t.o.)