Reklama

Reklama

Bílý dům dobyli a teď si teroristé vezmou ještě větší sousto. Na pohřeb britského premiéra se sjedou lídři celého západního světa a díky bezpečnostním manévrům by Londýn v tu chvíli měl být tím nejbezpečnějším místem na zemi. Místo toho se ale stane smrtící pastí. Překvapivé a drtivé útoky za sebou zanechají světové vůdce v pozicích mrtvol, výbuchy šíří zkázu a monumenty anglické metropole jsou v plamenech. Londýn a západní svět se během chvíle ocitnou na kolenou. Hrozivé situaci a budoucnosti v totálním chaosu se znovu postaví Gerard Butler po boku s britským agentem. Záchrana nespočívá v předvídatelných vojenských manévrech, ale v poctivé ruční práci. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

jo jo víš něco ve stylu Mela Gibsona, víš jak nesrat se s tím a jít na férovku, a ty víš jak Mel dobrej co by záporák, takže jestli je i tady takový záporák, tak aspoň v tomhle budu mít klid 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

jasný, ale mně jde o to jestli je to nekompromisní bad ass (mašinka na zabíjení) nebo prostě jenom kolem poskakuje a nadává jak ten Butler dokázal opět uniknout a jak že to dokázal ??!! takže jaký, jenom tohle mně zajímá, víc nic 

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Na to není tak jednoznačná odpověď. Je pravda, že na rozdíl od Olympusu kde chtěl záporák jenom tak napadnout spojený státy, protože to chtěl bez hlubší specifikace. Tady má záporák svoje možná i svým způsobem pochopitelný důvody proč to všechno dělá, ale Butlerovi a spol je to úplně fuk a na věčnost ho pošlou stejně :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune, Yoshitsune

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Ale zase jednomu z těch hlavních hajzlů naloží na konci docela slušně taková trochu nakládačka v Seagalovským stylu a borec si ani neškrtne :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacov komentar potesil. Vynimocne ma jeho nazor pre mna väcsiu vahu ako recenzie erudovanych kritikov. :) Tesim sa.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

hele když ti nesedí normální hrdinové dobrý, když ti nesedí šílenci typu Deadpool dobrý, ale tihle sou špatní, jako fakt špatní, navíc to režíruje člověk kterého, troufám si tvrdit, ty  osobně respektuješ takže šance tu je 

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Ale bacha oproti jedničce trochu ubylo soubojů, což mě jako jediný mrzí. Jsou tu spíš jenom taková rychlá jednorázová zneškodňování, ale Butlerovi jde vrážení nožů do lebky pořád dost dobře :-)

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Nemám žádnej důvod k nespokojenosti. Jedničku to nepřekonalo, ale dostal jsem přesně co jsem chtěl a očekával. Víc bude v komentu :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Související novinky

Tři další Pády s Butlerem v plánu

Tři další Pády s Butlerem v plánu

11.11.2019

Gerard Butler a jeho akční série Pád Bílého domu, Pád Londýna a Angel Has Fallen je v kinech kupodivu držák, který tu s námi očividně ještě pár let zůstane. I přes kolísající kvality jednotlivých… (více)

Po Pádu Londýna padne i Air Force One

Po Pádu Londýna padne i Air Force One

01.11.2016

Tři roky staré akční béčko Pád Bílého domu vydělalo 161 milionů dolarů a jeho letošní pokračování Pád Londýna rovnou 195 milionů dolarů. Co to znamená? Že teroristé nenechají Mikea Banninga na pokoji… (více)

Reklama

Reklama