Appleseed Alpha

• Japonsko Appleseed α (více)

Tvůrce série Ghost in the Shell a režisér filmu Appleseed uvádí strhující post-apokalyptický prequel Appleseed: Alpha. Dva námezdní vojáci, Deunan a její partner – kyborg Briareos, kteří přežili světovou válku, jsou vysláni na misi do odlehlé části válkou rozbitého města. Během jejich operace narazí na Iris a Olsona, obyvatele utopického města Olymp, kteří možná znají způsob, jak zachránit svět. Ovšem bezcitný Talos a intrikářský vojenský vůdce Two Horns mají své vlastní plány a Deunan a Briareos musí ochránit své nové spojence, aby lidstvo nepřišlo o svou poslední naději. (Bontonfilm)

Ace.A.T.L.

Hodně zajímavej akční animák, co stojí za shlédnutí :) Nenudil jsem se ani chvilku a film me opravdu dostal do svýho obsahu na plno. Za mě 4* a DOPORUČUJU :) ()

Richi007

Vždy, když se mi dostane do ruky nějaký japonský anime, čekám, že do bude super a budu mít čelist dole. Hned od začátku to tady bohužel tak nebylo, ale říkal jsem si, to příjde, to příjde. Nepřišlo. Asi nejhorší anime, co jsem zatím viděl. Ano nejhorší, protože na anime porna se nedívám :) ()

Setanta

To-byla-pičovina! Po předešlých dvou dílech, které sice nejsou žádný skvost, ale mají úroveň, je tohle bezmála urážka, která nehraje na nic než na efekt (rozuměj, skvělá animace), rádoby drsné hlášky a elektronickou hudbu. Ale ten příběh - jednoduchá blbost, nelogičnost, dialogy nedávající smysl, laciná citová vykrádačka... ten film mě prostě nasral. ()

Rian_witcher

Výborné postavy kde musím vyzdvihnout především Dvourožce. Nádherná grafika, tuctový příběh a stupidní přímočaré rozhovory. Především ty výrazně snižují hodnocení. ()

kolly13

Sci-fi akční podívaná s jednoduchou zápletkou a dravou jízdou vpřed. Fandíme hrdinům a čekáme na další překážky, které jim "osud" přichystal. Ironie, přímost, apokalyptické prostředí. Dostal jsem chuť na pokračování. ()

meda2016

Proti předchozímu ale dějově následnému Appleseed (2004) je nefilozofující i nekompatibilní prequel Appleseed Alfa (2014) na tom svým jasným tahem na postavy lépe. Dokonce jsem měl radost z komických situací. Animace jsou fimovější, postavy živější, děj přímočarý a líbí se mi. Možná v tom duchu Japonci původní Appleseed, jak mají ve zvyku, přetočí. ()

Mukade

Prequel k predchádzajúcim dielom (zrejme definitívna bodka v tejto sérii). Príbeh síce nie je ktovieaký, ale aj tak som bol celkovo spokojný, z jednej časti z vizuálu (Deunan... :)) a z druhej z príjemnej nostalgie. ()

Jessica_Biel

Řekněme si to narovinu, ty slovní fráze byly katastrofální a Humwee v pohybu vypadal dost nereálně... Ale jinak, naprosto úchvatná podívaná! Ani tak nešlo o samotný děj, jako dokonalé animační zpracování... ()

RoyBatty444

Išiel som do toho s očakávaním kvalitne prepracovaného anime a dostal som k tomu ešte aj celkom obstojný príbeh škoda tej prázdnoty, ktorá pôsobí veľmi odpudzujúco akoby som pozeral telenovelu s malým rozpočtom. ()

Majrek

Po technické a animační stránce vynikající dílko. Atmosféra je slušivá, ovšem nikterak originální - temných postapokalyptických míst už nám různí filmoví tvůrci předestřeli mnoho, a tak se dá objevovat paradoxně velmi málo... Příběh je docela jednoduchý a pointa předvídatelná, ale proč ne - snímek není o hlubokých myšlenkách, ale o efektu - a tady, myslím, dokáže zapůsobit... Jen doufám, že budoucnost nebude plodit samé nakrátko, po vojensku přistřižené hrdinky, ale také ženy s dlouhými vlasy... Aby potom, až se to lidstvo téměř vymlátí, bylo alespoň na co koukat... ()

Naby

Grafika zajimava, akcni sceny taky fajnove. Obcas nadprumerne zajimave "zabery" v akcich. Jinak ale celkem dost primy pribeh a zadne moc velke prekvapeni se dle meho nazoru nekonalo. Celkem teda 3,3* PS: Prequel to mozna je, ale rozhodne ne k puvodnimu Appleaseed z roku 2004. ()

Monditrade

Super Japonský akčňák z PC.... ženská musí mít velký kozy.. jelikož Japonky maj tam max dvojky... vy-mazlená grafika post apo.... člověk čeká, že už vlastně v budoucnu nebudeme herce vůbec potřebovat... ()

Xmarc

Jeden z nejlepšího doposud viděného počítačového filmového vizuálu. Děj nic extra, ale jinak bezva zábava. ()

bycer

CG není vše. Příběh dost průměrný už v 80tých letech. Dialogy lehce retardované. Záporňáci, kteří přežijí skoro vše (granát aj.), a stále se objevují na scéně a naopak jiní kterým stačí lehký kulomet a už nevstanou - tahle logická nevyváženost mě fakt nebavila. Kamera dost ubohá!!! Na to, jak se nyní točí originálně/efektně - 15ti minutové bezestřihové průlety kamerou, stopmotion, originální úhly pohledu aj. a tady je to trapně nastříhané jak ve Walker Texas Ranger. A vůbec, myslím že to má dost společného s Walkerem, tím myslím jak hlavní dvojce je neprůstřelná a všechno ví. Napětí na bodu mrazu. Myšlenky, zaměr, pointa... no tragédie. To si radši znovupustím GITS nebo Akiru, než tyhle duchaprázdné CG animace. Slabá hvězda za design cyborgů a druhá za cyborga záporňačku - měla docela fajn Motion capture. ()

PORTER44

Akční animák s počítačovou animací,některé akční scény byli dost dobrý,postavy jsou dobře vymyšlený(droidi,cyborgové atd,trochu nudnější chvíle jsou mezi akčními scénami,na skutečné akční sci-fi to stejně nemá. ()

Fixa

Mno, příběh nicmoc. Tohle jsme tu prostě viděli tisíckrát v akčních filmech, pouze s jedním rozdílem a tím je animace a prostředí. To tu bylo pouze stokrát ()

LarisaDavid

Páčili sa mi reálne spracované boje (nerátam kyborgov - tí sú silní), nie ako v niektorých ázijských akčných filmoch, kde doslova zázračne prekonávajú zemskú príťažlivosť. Zároveň grafika je super, do detailov. No a niektoré vety z textov sú až mrazivo pravdivé. ()