Jedním z nejcennějších exponátů městského muzea jsou Tygří oči, dva velké diamanty v ceně šesti milionů marek. A právě ty přišli ukrást lupiči. Když se rozdrnčí poplašné zařízení, ukryjí zločinci kameny do dvou nádherných motorek vystavených v přízemí. Den nato tam zabloudí naši staří známí Mike a Thomas, náhodou jsou stotisícími návštěvníky - a vyhrávají ony motocykly! (oficiální text distributora)

pytlik...

Na rozdíl od jiných jsem tenhle film v dětství neprožíval, pohoršila mě scéna, jak Gottschalk čučí na odhalená ňadra pacientky a radí jí, že radši než operace je lepší nosit na zádech bágl kvůli rovnováze. Taková zvrhlost, že se nestyděj! No, před nedávnem jsem snímek zhlédl znova a jako zvrhlost mi tedy přijdou jiný věci. Třeba Krüger, ten působil zcela neskutečně, jako svoje vlastní nepovedená karikatura. Jestli jako tohle měla bejt tatínkova nejlepší spermie, tak ani nechci vědět, jak vypadaly ty ostatní! A taky hlavní padouch zaujal. Chudák, nejdřív se snažil živit poctivě, závodil profesionálně na kole jako domestik, a tak dlouho jezdil se džbánem pro vodu, až se mu ucho utrhlo, a on se musel vrhnout na dráhu zločinu, aby si vydělal na tu stříbrnou náhražku. Tím smysluplně naplnil svůj život, protože po většině lidí nezbyde po smrti vůbec nic, po něm umělý ucho. To bude mít jeho dcerka radost, až ho zdědí! ()

Cejny

Ve své době to určitě byl trhák jak u nás, tak v SRN i NDR. Dnes už nad tímto německým road movie jen mávneme rukou a usmějeme se. Ale párkrát jsem ho viděl a zas tak špatné to nebylo. ()

Paity

Můj nejoblíbenější film s dvěma nosáči Kuregerem a Gottschalkem. Jako milovník trojkolek, Harleyů a chopperů je to jasné. ()

Xavi6

Poměrně slušný humor, dobrá muzika a odporní chlápci, kteří jdou po nosáčích, slušné, ale ne moc dobré. ()

mira007

Třetí komedie nosáčů - tady jsou dobrý hlavně ty jejich mašiny, jinak z toho filmu mohli být vyplácaný fakt jenom za komunismu kdy se sem nic jinýho nedostalo. ()

rsimonyi

Komedie mého dětství. Třetí ze čtyř filmů, které Mike Krüger a Thomas Gottschalk natočili v rozmezí let 1982-1985. I když děj nám v této době připadá stupidní, přesto dávám nostalgické tři hvězdy. ()

thunnus

blbina, ale pobaví. Starší generace si klidně můžer přičíst ještě jednu hvězdičku. Pro ty nejmladší to rozhodně ale není, ti ať si zas jednu hvězdičku odečtou :-) ()

Martinius

"my ste chteli jiny auto." "vy ste chteli mini auto? tak budete mit mini auto." :) na viac to vsak nestacilo. ani napriek nostalgii z detstva. ()

Bozvav

Za mne asi nejlepší z celé série. Vtipné, svižné a milé. Jistě, je tam pár hluchých míst, ale na svou dobu klasa. Za mne 75%. ()