Svéráz národního rybolovu

• Česko Svérázný rybolov (více)

Ruští bohatýři opět na lovu, tentokrát však v nebezpečné blízkosti státní hranice... Volné pokračování úspěšné komedie Svéráz národního lovu.  Naši svérázní lovci se tentokrát vydávají na ryby. A opět s vodkou. Parta chlapů jede na ryby a vezme si na cestu 16 kartonů vodky. To vše ve jménu kulturní rekreace. Avšak stane se, že je proud zanese (i s drahocenným nákladem) do Finska. Nestačili ještě vypakovat pruty a došlo jim, že překročili státní hranici. Kvapem se vrátili do vlasti, přičemž v cizině zapomněli škatule s pitivem. Jednu nebo dvě - to by ještě šlo vydržet, ale všech šestnáct, to už je státní kauza. A ve jménu takové je ruské vojenské námořnictvo připraveno se potopit. Třeba až na dno... (oficiální text distributora)

cubiculla

Nechybí nic, co by při správném rybolovu mělo být - zásoba chlastu (v tomto případě водка), dynamit jako návnada, zapíchlý háček v ruce a spousta legrace... ()

Brain-D

Rusáci, zde dokazují, že nejsou až tak horší filmaři a že těch filmů taky moc známých není. Ale tenhle mi přišel pod ruku a byla to pohodová bláznivá komedie. ()

Compadre

Bláznivější a srandovnější než první díl a tím pádem i lepší. Marně přemýšlím, jestli jsem někdy viděl ruskou komedii, ale tahle mi sedla maximáně. Perfektní humor, perfektní obsazení, výborný hlášky...a navíc všudypřítomná vodka a vožralost :)). Fakt úžasnej filmek. ()

pursulus

Mé hodnocení celé řady ruských "Svérázů" a můj názor na ni jsou ZDE. (Vysvětlení, proč hodnotím více snímků jako celek, lze nalézti na mém profilu v úvodní části "O hodnocení".) ()

mirec88

"Na paľec" :D To nemalo chybu!! Vtedy som sa tak rozosmial, že som myslel, že sa zbláznim od smiechu :DDD Rusi stále vedia prekvapiť akí sú svojský národ. Keď bude treba palivo, tak odteraz vždy použijem vodku... ()

IMPAIRED

Tyhle dva první díly jsou sága. Normálně sága. Podíval jsem se na oba po sobě a je to nádhera. Jaká je tam hloubka? Hrozná. To vylovíme. Strašná! To vylovíme. A zima tam je. Kde? Tam.. ()

Hollohlaway

Parádní šílenost, kterou jsem po dlouholeté pauze od prvého dílu překvapivě opět dal. Bohatýrské popíjení na rybách je znovu v nejlepších tradicích široké ruské duše a i když je to v podstatě prostinké, jsou vtipy úderné a originální. Takže - " Na intelekt ! " ()

Arius

Rusi majú teda fakt svojský zmysel pre humor, každé druhé slovo síce bolo vodka no i napriek tomu tam lietali fakt zabíjacké hlášky. Navyše ksichty ktoré tvorcovia vybrali, tak to bola úplná špecialita. Taký slabší odvar štyroch hviezd, stále však perfektné. ()

LexBarker

Lepší než první díl.Podle mne tady bylo více vypointovaných situací,film hladce běžel až do konce bez hluchých míst. ()

LadyVader

"Nemáš tady někde trošku vodky?" Následný vytažení předimenzované, asi pětilitrové flašky ze dvou třetin plné vodky mě fakt odrovnalo.. :-D. Z toho má člověk až chuť se zbořit :-). ()

rozbris

Jako nebýt tam tý vodky tak to stojí za nic. Ti rusáci teda vypadaj hodně zajimavě po vodce, nevím hodně nelogockých věcí se ve filmu vyskytuje. ()

darwin

Důstojné pokračování prvního dílu. V rybolovu je dobrých scének dost, ale celkový dojem je tak nějak matnější. Filmu by prospělo prostříhat některé záběry a trochu ho zkrátit. Kuzmič a spol. se vrátí v plné síle až v zimě. ()

killjezor

Abych řekl pravdu, po prvním rybolovu je tohle trochu zklamáním. Neříkám, že není špatný, ale všechno působí tak nějak nedotaženě. Finální setkání ovšem nemá chybu. Komu se líbila jadnička, rozhodně musí zkouknout i tohle, kdo první filmek nemusel, tohle mu nedá vůbec nic. ()

matolas

Ujde to. Celá táto séria mi inak pripomína trhlé francúzske komédie, ktorým som to však žral o niečo viac. Ale bavila ma sublínia Buldakovej postavičky. ()

Davej

Tohle pokračováníl mi přišlo vtipnější než jednička. Hlavně ta scéna s tím zablouděním byla dobrá. Film měl chvílemi i celkem slušné tempo. Jestli se někdy bude točit trojka mohla už by na tu čtvrtou hvězdičku- i když asi s odřenýma ušima (zajímavé logické spojení:))- dosáhnout. ()