Šéfkuchař Adam Jones (Bradley Cooper) měl všechno, co si jen mohl přát, bohužel svojí vinou o to všechno přišel. Se dvěma hvězdičkami od Michelina měl bývalý postrach pařížských restaurací pocit, že mu patří svět. Vždy dělal věci po svém a jediné co ho zajímalo, byla dokonalá exploze chutí na talíři. Nyní se o to musí pokusit znovu – otevřít si vlastní restauraci a získat nepolapitelnou třetí michelinskou hvězdu. Na to ale bude potřebovat získat na svoji stranu ten nejlepší tým. Dokonalý šéf je výjimečně vtipný a emotivní příběh o lásce k vaření a jídlu, o lásce mezi dvěma lidmi a o síle druhé šance. (Forum Film CZ)

Mark1983

Tedy na tomhle snímku jsem nic komediálního nepochytil,přesto si myslím,že je to celkem zajímavé drama z kuchařského prostředí,což světe,div se,i tam se nachází značný počet značných fanatiků,kteřím se vaření změní v nepříčetnou posedlost a vášeň z vaření se snad téměř vytratila. ()

gael83

Tady to sedlo všechno, jak mělo. Nikdo nepřebývá, nikdo nechybí. Špičková gastronomie, omyly, pády a odpovědnost za vlastní život. Bradley tahle role na Tebe čekala. Za mě ano ve všech aspektech a proč? Protože když chcete dokonalost, musíte pro ni trpět, jinak to nejde, to je život. ()

ardeas

Námet je otrepaný, na to si asi dnes už aj človek zvykne, skôr ide o to, ako vie pretočiť kabát a obrátiť list. Tu sa to otáčalo pomerne dosť často, každých 5 min. v novej scéne to začalo vždy tak nádejne a padlo to na hubu do ďalších pár sekpnd, čiže Vám pokazilo dojem, ale tak čo už, chlapi majú proste dlhé vedenie a nedopaľuje im až tak rýchlo ako ženám, a presne také je celkové hodnotenie, máme happyend, ale s príšerne dlhým pôrodom. ()

cipokomon

Mě dostalo jak na teflonové pánvi máster čef II míchá vajíčka kovovou vidliškou a pak si v kuchyni zapálí cígo .) ()

ssarka

arogantní zmrd na ránu...co to má být? přehlídka gastrozmrdů? vybájený sen,jak matka samoživitelka tráví v práci 20 hodin denně,popřipadě jak si ulrafeťák hraje s kuchynským vybavením za miliony liber?...burn in hell...1 hvězda za foodstyling ()

I.ball

Jakkoliv miluji vaření a zážitkovou gastronomii, nemohu než hodnotit tento film průměrně. Již od začátku je jasné, jak se tento příběh jednoho kuchaře bude vyvíjet a samozřejmě i to, jak skončí. Přesto je plný úžasných záběrů z kuchyně nejvyšší třídy a obsahově tedy zajímavý. Jako drama je to ale ploché a za mě to je 60%. ()

nezavisle

Tento film by som ako komédiu nehodnotil, resp. jej tento prívlastok nedával, hoci v ňom boli aj vtipné momenty. Malo to ale svoju stálu dynamiku a nepredvídateľnosť. Povedená omáčička..... ()

smartynaf

Šéf vs Dokonalý Šéf (to srovnání se nabízí když vyšly oba filmy téměř ve stejnou dobu, jmenují se stejně a mají být o tom stejném) 1:0. Oba kuchaři hledají především sebe, ale Cooperovi tu pózu věřím méně a Favreau má to jídlo prostě vrrrr :-) ()

Snakefinger

Tohle byl fakt super dalšího dílu Ano šéfe. Nešlo v podstatě o nic, jak už to tak u filmů na honění prachů bývá, ale bavilo mě to. ()

Pythonator

Dokument o tom, jací pošuci stojí v zákulisí výroby předražených blafů z luxusních hospod pro vylízanou smetánku. Nebo taky horor o tom, jaké srance se dají připravit do meníčka za akční sníženou cenu 990 Kč při porci o hmotnosti 9,9 g. Ať se agenti udělující hvězdy myších šulinů pořádně nažerou. ()

JITY

Variť, variť a zasa len variť....to nikdy ako keby neoddýchoval, len varil a vymýšľal niečo nové....mám rada varenie ale ten film mi pripomínal skôr fanatický založeného kuchára, ktorý si myslel, že mu niečo unikne,,,ako napr: Michelinska hviezda.. Film nebol zlý ale točilo sa to všetko dookola až niekedy na výnimky.....No aspoň som videla aký ukrutný boj musia ľudia zvádzať samí so sebou, keď po niečom , tak veľmi túžia...kariéra a výhra samá nad sebou a dokázať druhým, že ja som ten naj.... ()

Tafi.CK

Tenhle film pro mě byl hned dvojím překvapením. V prvním řadě opravdu povedeným vyobrazením života v kuchyni, v druhé pak, jak téměř dokonale dokázal Steven Knight znázornit paralelu mezi profesním životem a růstem a tím každodenním bytím a dospíváním. Těšila mě kamera, charaktery a jejich ztvárnění byly příjemné, snad jen pár procent dolů za hudbu jež nezanechá prakticky žádný dojem. Víc takových filmů, prosím. ()

CheeseFigure odpad!

O čom to bolo? Malo t byť o tom, ako Cooper hrá kreténa, ktorý sa zmení? Ok, ale tým kreténom prestal byť tak nejak v polovici. Malo to byť o problémoch z minulosti? Okrem dvoch scén, keď si prišli díleri po peniaze, pomstu ,,kamaráta" a Alicu Vikander, ktorá tu ani nemusela byť, sa tomu ani nevenovali. Tá gay láska tu tiež bola asi len aby sa nepovedalo. A ten vzťah medzu Cooperom a Millerovou nebol vôbec vybudovaný. Proste sa dali dokopy, lebo v podobných filmoch sa to čaká. A komédia? Vážne? Čo bolo na tom vtipné? To mrhanie jedlom, rovnako ako hereckým talentom toľkých hviezd? Všetci sa tvária, ako by tento film bol vynikajúci losos s delikátnou omáčkou a ono je to kebab od pouličného pochybného predajcu, ktorý vám v tom jedle zanechal kúsok nedopálenej cigarety. ()

jakubesd1

Rýchle,originálne a hlavne super spracovaný nie až tak vychvalovany film. Dobrá réžia a najmä strih ktorý dáva tomuto grády. Super výkon v podaní Coopera ktorý ukázal že taká rola kuchára nie je pre neho žiaden problém . Hudba nebola az tak výstižne ale to sa dalo prepočuť ... ()