V zábavné komedii plné nezřízených pitek se představuje Vince Vaughn v roli tvrdě pracujícího podnikatele, který se společně se svými dvěma spolupracovníky (Dave Franco a Tom Wilkinson) vydává do Evropy, aby tu uzavřel životní obchod. Jejich výprava se ale brzy vymkne kontrole, když se triu smolařů staví do cesty ty nejšílenější překážky, jako jsou hospodské potyčky během Oktoberfestu, zmatky v hotelu, rozbitá navigace nebo celosvětový festival fetišistů. NAKONEC se těmhle šílencům snad i podaří smlouvu uzavřít, jen musí celý výlet přežít. Na ex! (Bontonfilm)

VanTom

Slušná eRková komedie ze zběsilého domlouvání jakéhosi "existenčního" kontraktu a paření v pro Amíky exotickém Berlíně mě celkem bavila širokým spektrem svého humoru a sympatickými postavami (typický "správňák-looser" Vince Vaughn, roztomile pomalý Dave Franco, plus do starého železa nepatřící Tom Wilkinson). V happy-endu samozřejmě vyměkla, aby korektně pohladila po rodinném, otcovském i zaměstnaneckém srdéčku. ()

zolo23

Taká normálna otrepaná americká priemernosť z docela slušným obsadením a sem-tam z perverzným vtipom. Vaughnovi tieto úlohy sedia ,ale bojím sa že sa nadobro zaškatuľkoval do rovnakých komických postáv (kde už vážne nieje čo hrať) čo je škoda pretože chlapec má určite naviac. Franco je cool, ale dementa vie zahrať snáď každý...možno aj ja :) ()

Hollohlaway

Spíš nudná věc , plná opravdu pitomých vtipů. Vaughn hraje celkem normální postavu , to po zástupech jeho magorů potěší. Po příjezdu do Německa je to trochu lepší a vtipnější , ale na víc než podprůměr to nestačí. ()

P1tr

Tohle bylo docela utrpění. Výborné obsazení je naprosto promrhané v laciném a debilním scénáři, kterému se nedaří držet konzistentní tón a film se několikrát pokouší o různé polohy a věci, ale nic mu nevychází. Jediná konzistence, ve které je snímek úspěšný je neustálá nevtipnost a trapnost. Dobří herci dokáží leccos zachránit, ale ani oni nestačí na tento skoro až diváky urážející materiál, který si nezasloužil být zfilmován a nikdo by mu neměl věnovat pozornost a svůj čas. ()

sedm.1

Opravdu zvláštní snímek. Ještě zhruba v polovině filmu jsem z toho byl fakt zoufalý a prskal jsem na všechny strany, do čeho jsem se to zas pustil. Postupně mě to ale nějakým záhadným způsobem vtáhlo, začali mě bavit postavy, zaujmul mě vývoj a ve finále jsem si ten film v podstatě i užil, ikdyž nutně musím podotknout, že to není vážně zcela standartní podívaná a já vlastně ani nevím, jaké cílové publikum by si ho mohlo skutečně užít. O nějak dvakrát výrazné zápletce se zde tedy určitě hovořit nedá, jde o pomalu a nedynamicky odvyprávěný příběh, soustřeďující se spíš na postavy a na zamyšlení se. Žánrově pak určitě nejde o komedii, jako spíš o odlehčené drama, sice bez nějakých působivějších a emočně vypjatějších emocí, přesto ale poměrně fungující a navíc lidsky a uvěřitelně podané. Nicméně, určitě nejvýraznějším a nejzábavnějším prvkem Nepovedeného kšeftu je obsazení. Vince Vaughn je jako vždy nepřehlédnutelný, výrazný a zábavný, Tom Wilkinson velice zajímavý, ovšem pro mě se zde stal hvězdou Dave Franco, který mě svým sugestivním výkon doslova otevřel hubu dokořán a od něj jsem prostě něco takového nečekal. Velmi přesvědčivý a působivý výkon. Tato podívaná zkrátka ale není opravdu masová podívaná, divák k ní musí přistoupit s otevřenou myslí a pak si ho může i užít. Na povrch to ale vážně žádný zázrak není. ()

DavidS.

Flügelschlagen!!!...Dave Franco jako nakažlivě pozitivní a prostoduché pako roku....Vince prostě jako Vince...A feeling obdobný jako v případě The Internship...Jen je v něm místo Googlu více penisů...Milá zhovadilost... ()

klukluka

Dal jsem na doporučení člověka, který to má s filmy jinak než já. A věděl jsem to, já debil! :) Začátek na odpad!- nula čehokoliv, humoru nevyjímaje. Co humoru?! Alespoň náznak kdyby byl... Dal jsem tomu ale šanci. A zvedlo se to. Pár dobrých šleh, dokonce i myšlenka, nebyl to až takovej propadák. ()

tom.nosek

Je to strašná hovadina, ale musím říct, že jsem se bavil. Co to sráží, tak snaha o vážnou domácí dějovou linii se synem. Vince Vaughn podává svůj klasický standard, je zajímavé vidět Toma Wilkinsona v takové komediální roli a Dave Franco s jeho typickými postavami totálních debilů mi začíná být sympatický. Ano, humor není vždycky moc inteligentní, ale tenhle film si na nic nehraje a dává divákovi přesně to, co divák očekává. ()

peetriss

Po poměrně povedených Pozdravech ze spermabanky jsem nečekal, že další spolupráce režiséra Scotta a herce Vaughna přinese něco tak nepovedeného, nevtipného až trapného. Při sledování Nepovedeného kšeftu jsem nevěřícně vrtěl hlavou, zda pánové tvůrci myslí vážně, že tomu mám smát!? Křeč od začátku až do konce, a nic na tom nemění snaha zakomponovat vážnější a současné téma internetové šikany. Z pohledu Vince Vaughna ještě větší průšvih, než jeho nedávní Stážisti, a to je co říct! Ani nevím, proč jsem nešel rovnou na odpad! ()

Strandmon

Další komedie z řady bláznivých u které jsem se opět dost smál a jelikož mě stačí, když se u komedie směju rozhodl jsem se pro pěkné tři .Závěr: Vyždímali co se dalo. ()

mateas.matt

Konec dobry, vsechno dobry. Par usmevnych chvilek bylo, ale jinak celkem dementni podani. Velke plus hraje to, ze si ze sebe umej udelat prdel a vyhled moderniho umeni v podobe muzeumbytu je dost zajimave a klidne bych si tam na nejakej cas vlezl taky. Jinak temer nudne utracenej cas. ()

lardko

Ze začátku se to rozjíždělo jako skvělá komedie , ale po chvíly se s toho stal film co nění až tak zajímavý a vtipný. Vince Vaughn se mi v tomhle filmu vůbec nelíbyl , zato Dave Franco mi přišel v tomhle filmu nejlepší. ()

majec4

Vtipna komedia, ktora ale z hlavy vyfuci velmi rychlo. Ako oddychovka na sobotnu noc to vsak bolo super. Franco sa mi v tej role blbecka velmi pacil. ()

Flopik

Priemerná komédia na nudný večer ktorá ale celkom pobaví a prekvapí solídnym hereckým obsadením. Chýbali nejaké pamätnejšie vtípky ale občas som sa zasmial. Koniec mi prišiel hrozne odfláknutý. Komu tieto americké komédie vadia vyhnúť sa, inak ale pohode za 3*. ()

Košoun

Flugschlagen!!! Strašná kravina, která si na nic nehraje a obsahuje všechny druhy poklesleho druhořadého humoru, včetně uklouznutí s pádem na visici penis. Skvělý Dave Franco i Vince Vaughn. ()

Olík

Nenáročná kombinace lehce natrpklé komedie, přestárlého středoškolského roadtripu a klasické stále stejné Vaughnovky. Vaughn si jede pořád tu svoji lajnu, Franco má bavit okoukanou laciností a Wilkinson přijal roly toho třetího vzadu, který sem tak vystrčí růžek svou senilní naivitou. Vypadá to, že Starbuckem nadějně nastartovaný Ken Scott to nevzal krůček po krůčku (jak to po Pozdravech ze spermobanky vypadalo), ale střihl to tygřím skokem rovnou do šuplíku "vulgárnější odreagovačky". A proč ne? Podobné snímky mají svůj význam a svého kupce si vždycky najdou....nakonec, já bývám často jedním z nich. ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015

29.11.2015

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015