• Tommassi3
  ***

  "Jóga je blbost !!" ;) Poměrně dost velké sitcomové překvapení s výbornými dialogy, důsledným pointováním i running joky, které navíc navzdory svým nezvykle bizarním postavičkám působí nesmírně životně.. Příjemně přisprostlé, plné popkulturních odkazů, svěží.. V některých filmových prostředcích ovšem naprosto nefunkční, s tím vypípáváním vulgarit na čele..(20.7.2016)

 • Vxxx
  *

  Hodnotím pilotní díl. Ken Marino super, tatínkové gayové super... všechno ostatní stojí za prd. Absolutně žádný povedený vtip (a těch náznaků vtipu tam bylo dost). Otravná PŘEOTRAVNÁ hlavní ženská postava a celkově je to nuda. Ani jsem ten pilot nedokoukala. 1* Snad jen za snahu asi. Koukat dál nebudu a pevně věřím ve zrušení po pár dílech, nejpozději po první sérii.(22.10.2014)

 • Vojťas
  **

  Komediální seriál o páru, který spolu žije přes 6 let bez svatby. Pilotní díl se motá kolem nesprávně proběhnutých žádostí o ruku, ale celé je to spíše trapné než vtipné. Seriál totiž selhává již v ústřední dvojici, která mi vadila od první minuty - zejména ONA (a to jak herečka, tak i žvatlající role)! Další epizodě šanci nedám. 40%(19.10.2014)

 • SolamBee
  *

  Přiznávám, že letošní romantické komediální novinky mě neoslovily jako celek. Už dlouho mi ale 20 minut nepřišlo tak nekonečných. Jedna absurdní natahovaná rádoby vtipná scéna za druhou a flashbacky, které mají objasnit, proč se ti dva vlastně berou, mi toho moc nevysvětlily. Pořád jsem je oba chtěla uškrtit a zbavit utrpení. Hlavně ji, ale ta by asi nezmlkla ani při vlastní vraždě... Snad to budou hodně krátké zásnuby.(22.10.2014)

 • milka

  Po 2 dílech: Kdo žral Happy Endings, bude u těchto šílených postav jako doma. Casey Wilson zase komediálně válí v roli ukecané a upištěné Annie, kterou budete buď milovat, nebo hodně nenávidět. Já se naštěstí řadím do prvního tábora a společně se sympaťákem Kenem Marinem pro mě tvoří zatím skvělý pár. Také vedlejší charaktery dosud baví a z Marry Me se tak pro mě stalo dosud největší komediální překvapení podzimní sezóny. Ne, že by to bylo v chabé konkurenci nějak těžké. 70%(28.10.2014)

 • Tim Meadows

 • - Casey Wilson (Annie) bola tehotná počas natáčania prvej série. (dwdb)

 • - Hlavná predstaviteľka Casey Wilson (Annie) je vydatá za tvorcu seriálu Davida Caspeho, ktorý vytvoril tento seriál na motívy ich vzťahu. (dwdb)