Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

RigorMortis odpad!

Ďalší dôkaz, že mnohí súčasní slovenskí herci skrátka nevedia hrať. Afektovný silený akožehumor v inom kabáte alias "škrtli nám Partičku, vytvorme si Kredenc". Navyše, nazvať Polnišovú "špičkovým komikom" je výsmech najhrubšieho zrna, tá ma od humoru ďaleko. Kde sú tie časy humoru Lasicu, Satinského a Filipa... Legendy pomaly umierajú a národ dostáva pomyje namiesto kvality. ()

PATWIST

Ďalšia trapovina s primitívnym humorom ako Haló, a nesiaha ani po ďalšie trapoviny ako sú Partička či Kukátko, ktoré by som ohodnotil lepšie. Aspoň spravili paródovanú skladbu Všetky oči na mňa lebo mám viac kíl na skladbu Dominika Mirgová - Hore. ()

helrohir

Po piatich dieloch môžem bez výčitiek prehlásiť, že sa jedná o ďalší nevydarený projekt, ktorý síce dal dokopy zostavu ľudí, ktorí majú zmysle pre humor, čo dokazovali v iných, podstatne zábavnejších reláciách, ale tunajší "humor" proste nefunguje a keď sa v 25 minútovom diely zasmejem tak dva krát, a aj to len tak ledabolo, nemôžem byť pri hodnotení ústretový. ()

oasismanik

Veľmi slabé, výrazne slabšie ako halo, zachraňuje to hlavne Kubovčík svojou skvelou imitáciou /Ibi majga, Marcin atď../, Hesso a Karma, zvyšok viac trápny ako vtipný, televízne koniny sú čisto trápne, škoda, celkom som sa tešil... ()

haffen

Pár dobrých gagov ešte nemusí znamenať dobrú zábavu. Miestami zábavné, miestami trápne, ale obsahom veľmi nevyrovnané. Pre mňa sklamanie. Ale s týmto mali aj v S.O.S. problém, len nie tak okato veľký. 30% ()

lusa

Ako na hojdačke, niektoré frky priam brilantné, trefné a vtipné, iné zase tupé, prázdne a trápne. No ak sa rozhliadnem na dnešnú produkciu, je to viac než dosť. 3* ()

Mire odpad!

Kde sa toto hrabe na zlaté S.O.S. Jediná postavička, ktorá má akú-takú hodnotu, je len Hesso Jašterák. Inak je Kredenc trápna pičovina aj s väčšinou jej účinkujúcich. ()

Jadro

Ordinácia k dočasnej náhrade - TOPKA!!!!! :-) Len si predstavte ako to točia.... Geniálne, neviem, čo viacej by ste od daného žánru chceli. ()

Snowball odpad!

Ak je váš život dokonalý, nikdy nerobíte chyby a žiadnu trápnu chvíľku ste nikdy nezažili, a zo zvedavosti ju chcete zažiť, toto je práve pre vás! Pri tejto televíznej sračke máte garanciu, že sa budete cítiť trápne ako pes, len preto, že sa na to pozeráte. Klasická "vtipná" slovenská zostavička vám navyše prinesie poriadne grc pocity, čiže ak máte žalúdočné ťažkosti a chcete úľavu, toto vám vyčistí váš systém. Prosíííííííííím zastavte už niekto týchto akože komediantov, aby ďalej už nepáchali genocídu na intelekte nášho národa a poberte im kamery. Ďakujem!!! ()

Etherium

Časom uvidíme, či sa to priblíži k SOS a legendárnym scénkam, určite lepšie ako klaustrofobicko-štúdiové Haló, po prvom diele slabšie 4*. Doplnenie: Po 6 dieloch moje hodnotenie sedí, a ak sa seriál udrží (Čo je na markíze otázne- penáze) a vznikne viac dielov, je tu šanca na "SOS 2". (Hesso a Karma vedú). Po 20 dieloch kredenc už klasika a hlavne total najzábavnejší Bukino. ()

belinko

S.O.S bola paráda. Skvele zložení herci, jemné a trefné satirické skeče... ale kredenc je len silená debilina... žiaľ... ()

ThePaul odpad!

Videl som len jeden necelý diel. A ďalší už asi nezvládnem. Že je to nevtipné až strach, všetci vidia a nespravia to vtipným ani tým, že budú neustále pripomínať, že kredenc nie je ale vôbec vtipná relácia. SOS bolo SOS, a aj keď to mnohí považujú za "stupídnu skeč show", bol to projekt, na ktorý sa aj tak od jeho ukončenia len chvíľkovo chytali s prvým vydaním OOOPS na Markíze. Žiaľ, všetky TV stanice majú pocit, že diváka už zaujímajú len desivé TV noviny, Varené víno, Bytovka, Kluci neřvou a iné pseudo-cowboyské výtvory, čo dáva priestor dostať sa do éteru aj takýmto "vysoko kvalitným" zábavným programom ako je Kredenc, Kukátko, Partička (nie ani oni sa už nedajú pozerať) a im podobné. Potlesk? Nie. ()

unclejack odpad!

Zo začiatku som si ešte aj myslel, že to na tie tri stačiť bude - predsa len oproti Haló JE to posun k lepšiemu, ale už po pár dieloch som bol nútený opäť siahnuť po ťažkom kalibri a lamentovať nad tým, že SOS sa jednoducho už nikdy nevráti. Reklamy sú zvorané úplne - od nechutných - Lacalut - až po úbohé - Telekom, Alza. Paródia na Televízne noviny ešte daj daj, paródia na Búrlivé je akurát snôška hlúpostí. Sebaobrana má byť premrštená verzia toho, čo sme už videli v SOS a tie dve pipky s prenikavým rúžom ani nie sú vtipné. K výsledku pripočítame najväčšiu trápnosť seriálu, zúfalú snahu Hessa Jašteráka o rýmované vtípky a výklad pexesa a nemáme sa o čom baviť. Inak v SOS boli zostrihy v rámci správ robené vkusne a premyslene, tu v Kredenci je to vyslovene odfláknuté. Pýtam sa - čo sa to stalo? Prišli všetci v tej telke po roku 2010 o rozum alebo čo??? ()

valachmar

Keby tam nebol ten nechutny, trapny, sebestredny Pomajbo, tak by som dal mozno aj 5 hviezd...Vyborny humor, baby su genialne, chybala tu uz dlho takato dobra relacia...az na toho Pomajba...co uz.... ()