Reklama

Reklama

Obsahy(1)

U vodní nádrže na Sedle najde cestář Cerman mrtvolu muže ve středním věku, vedle něj leží pistole. Ukáže se, že ho někdo zastřelil a fingoval to jako sebevraždu. Policisté zjistí, že mrtvý muž se v noci předtím zúčastnil mejdanu v chatě jednoho podnikatele z Plzně. Byly tam také dvě mladé ženy - recepční Simona a manažerka Radka Vágnerová. Obě pracovaly v hotelu na Modravě, kde byl zavražděný ubytovaný. Další den je Radka Vágnerová nalezena ve svém bytě mrtvá. Zřejmě ji zabil elektrický proud, když jí fén spadl do vany. Policistům je ale podezřelé, že nezafungoval jistič, protože nové elektrické rozvody ho mají. Jana Vinická dojde k závěru, že nešlo o nešťastnou náhodu, ale o vraždu. Otázkou zůstává, zda se jedná o stejného vraha, který střílel u vodní nádrže, nebo o někoho jiného. Policisté z Kašperských Hor rozplétají zajímavý případ. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na co vraždy, když by mi stačil podvod s důchodem a vykradená Jednota. Ale chápu, že natáhnout je na hodinu by bylo namáhavé. Jinak opět trochu štěstí, náhody a zamotaný případ dospěl do finále. Pak ani naivita policistů mi nevadí. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Chvílemi i dokonce napínavý díl, který opět míchá dvě vraždy, jež se na začátku jeví jako samostatné činy, brzy je však odhaleno, že to bude trochu složitější. A navíc tady se dobře pracovalo i s motivy a pachateli. Celkem nečitelný pachatel je odhalen až ke konci. Po kriminalistické stránce velmi dobrý díl. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama