Série(3) / Epizody(20)

Film vypráví o životě dvou výstředních hledačů s detektory kovu (Mackenzie Crook a Toby Jones), kteří tráví veškeré dny na zoraných a otevřených polích. Každodenní nudu kompenzují největší nadějí, že odhalí své životní bohatství, které jim zařídí spokojenost a pohodlnost do konce života. (Shr1nK)

scratchman

Sen každého tvůrce. Dokázat napsat a natočit něco tak chytrého, vtipného, atraktivního a milého při použití obyčejných prostředků. Dokonalá zábava! ()

klipers

Poznáte ten pocit keď vás niečo upúta od prvej minúty, čo si to pustíte? Tak u mňa to takto bolo až do konca všetkých dielov. Veľmi pekne podaný príbeh "o ničom", o láske k prírode, hobby... nádhera. ()

poppy75

nenapadna genialitka...na tychto 2 chlapikoch a okolitych postavickach som sa bavila od uvodu...nadherny humor v jeho cistej podobe...anglicke odfajce...a ta hudba :) jedine co ma mrzi je,ze tie casti su prilis kratke :) ()

verrien

Seriál, ve kterém se vlastně nic dramatického neděje. Jsou to jen krátké příběhy všedního dne. A přesto jsem všechny díly shlédla během několika dní. Tenhle seriál je totiž lepší než dlouhá řada těch, které jsem v poslední době viděla. Poklidný anglický venkov, barvité postavy, ... vlastně to není seriál, ale román, i když to zní zvláštně. A hlavně humor! Takový tichý potměšilý humor, který není pro každého - pokud jste jako Simon a Garfunkel, asi ho neoceníte. Dám si pár dní pauzu, a jdu si to pustit celé znovu. Mezitím si dám alespoň jednou denně úvodní píseň, coby preventivní pilulku proti splínu. ()

tehol

no. splnilo to ocekavani tak napul, hledal jsem nejaky prijemny odpocinkovy zabavny serial a jako jo, ale 3/5 neni to az zas tak zamilovanihodne. a porad se nemuzu zbavit dojmu, ze to mohlo byt o malinko ambicioznejsi a nebat se zapojit jeste vic vedlejsi postavy (ano ted se divam na varde).ale stejne, mackenzie dokazal vytvorit obcas paradni atmosferu spojenou se zlatem. a teda jsem rad, ze to melo happyend, kdyby to skoncilo opacne, tak bych to nesnesl, i kdyz o tom ten serial vubec nebyl :D. kazdopadne za simona s garfunkelem a predevsim varde si to 4 hvezdy zaslouzi, i kdyz 3. serie bez sophie zamrzela (a ps. vanocni special byl divny) ()

flynander

Geniální seriál s upřímným humorem a poklidnou atmosférou. Takové typy seriálů už se dneska moc nevidí. Našel jsem poklad ukrytý na půdě ČSFD... :) 100% ()