poster

Očista: Volební rok

 • USA

  The Purge: Election Year

 • USA

  The Purge 3

  (pracovní název)
 • Japonsko

  パージ:大統領令

 • Slovensko

  Očista: Volebný rok

 • Nový Zéland

  The Purge: Election Year

 • Austrálie

  The Purge: Election Year

 • Velká Británie

  The Purge: Election Year

 • Irsko

  The Purge: Election Year

 • Kanada

  The Purge: Election Year

Horor / Sci-Fi / Akční / Thriller

USA / Japonsko, 2016, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arx
  ***

  Při každém díle Očisty jsem silně neztotožněn se základní dějovou linií a něco takového je nad moje chápání a přijde mi to celé vlastně nedomyšlené, prosté a naprosto zvrácené. Na druhou stranu, když chci nějaký horor u kterého vypnu mozek, který je svižný a na nic si nehraje, rád si opět pustím další díl. 65%(30.10.2016)

 • Allien.9
  ****

  Tak tady už jsem šokovaná byla (viz gilotinka), přesto musím po zhlédnutí "Volebního roku" zvýšit hodnocení "Anarchii". Proč? Protože trojka je opět těžké klišé. Máme tu klišé hodnou političku, klišé zlé politiky, sympaťáka ze dvojky a pár postaviček, u kterých vám rychle nastíní jejich těžký život, abyste jim mohli fandit. Vizuálně nejzdařilejší, "příběhově" někde mezi, líbí se mi ale to dotahování do absurdit - turisté z Evropy nemají chybu. Opět nepříjemné a znepokojivé, opět bohužel happy-end. Jsem zvědavá, jestli se dočkáme dalšího dílu, já osobně bych byla pro, finální scéna se dá totiž vyložit různě.;-)(25.7.2016)

 • korbitch22
  ***

  DeMonaco si už svoje vybral skvělou dvojkou a bohužel se mu nepovedlo nedostatky z ní vylepšit, ale spíš prohloubit.Jestli mi na dvojce vadila velká dávka politiky, tak už z názvu mi mohlo být jasné, že tady to bude ještě horší.Třetí díl má v sobě sice pořád tu zvrhlost, tu atmosféru a šílenost oné pro dnešní svět (zatim ještě) noci Očisty, ale z města a opravdového průběhu děsivé očisty se dostáváme od přestřelky k přestřelce, kdy senátorka a její guard sledem šíleně nepravděpodobných náhod přežijí útok za útokem a vždycky někam přijdou, náhodou je někdo zachrání, daj si láhev minerálky, zjistěj že jsou prozrazeni, náhodou je někdo zachrání, daj si láhev minerálky a tak dokola s příměsí více či méně nesympatických, zapomenutelných nebo nesnesitelných postav.Nejvíc mě iritoval ten gang negerskejch barbín.Aspoň že jejich sejmutí bylo opravdu vynikající.Škoda, jako finále bych si to představoval lépe napsané, více atmosferické a lépe zahrané.Místo hororu a akce máme náboženský plky, politiku, niggas a akci.Po vynikající dvojce určitě zase krok zpátky, ve všem.55%.(8.8.2016)

 • Praxis
  ***

  Pravidelná dávka čistého násilí, kterou rok co rok, sleduji vždy na konci srpna. Měli jsme komorní thriller v jedničce, chodící dvojku a teď dokonce akční thriller o záchraně jedné MILFkoidní senátorky, která v těch brýlích vypadá prostě... strašně šukézně. Jinak ta násilná omáčka okolo je zase jednou ještě více krvavější, spousta psychedelických zábavných gore detailů, a pak hlavně boží závěr v kostelíku, který vypadá tak roztomile zvrhle. Jo a ještě jeden highlight bych vypíchnul - motherfucker černé holčičky, které chtějí jen jednu tyčinku. Obě představitelky se evidentně vyřádily a rozhodně bych je nechtěl v baletím krvavém kostýmku potkat na ulici. 70%(28.8.2016)

 • Asia_Power
  **

  Očista se od hororu drží tak daleko jako vegouš od stánku s masem, takže nám zůstává akční film a navíc ukázkově rasistickej ale tentokrát obráceně. Dobrá jsou zde dva bělásci co jsou kladní - senátorka a její ochránce, notoricky známej Grillovací Franký , kterej to kosil ve dvojce - ale zbytek kladných hrdinů jsou všichni do jednoho černý huby a naopak všichni záporáci (až na jednu čubku) jsou vápenky. Senátorce se navíc nedá fandit ani po zpackané lobotomii jelikož větší píču jsem už dlouho neviděla. Černoušci zachrání její bílou prdel a co senátorka zažvatlá? ,,Díky za záchranu, ale chci vám říci, že jsem proti Očistě a neschvaluju co děláte, takže až mě zvolej tohle se bude řešit. Já být ten mr. Bubu tak jí mrdnu kulku do hlavy. Bubu se ale ovládá a to natolik, že když pak senátorka je razantně proti tomu, aby zabili chlapíka, co jí chce zabít, tak to už ani neřeší. Frank vypadá, že začíná usilovně uvažovat o tom, že senátorku oddělá sám, jelikož každé její debilní rozhodnutí stojí hodné bubáky více a více životů a jako bonus Frank má víc a víc podlitin. To vše jen aby ta kráva byla spokojená stále hlásajíc, že i vrah má právo na život. Záporáci jsou extrémně o hovně, jedna negerská čubka s účesem jak Mickey Mouse co v afektu vyřvává, že chce čokoládovou tyčinku, debilní politik co si hraje na drsňáka i když umí úplný hovno, šéf jednotky žoldáků co umí druhý hovno a hraje si na ještě většího drsňáka a "kněž" co zcela určitě čistí komíny každému chlapci v kostelním pěveckém sboru. Akce je krvavá asi tak jako v každém béčkovém akčním filmu takže na gore zapomeňte, na napětí taky a pokud chcete zažít u tohohto filmu mrazení v zádech tak se polejte studenou vodou a vlezte si před větrák. DeMonaco začíná míchat hovno ve vodě a říká tomu omáčka...(29.7.2016)

 • - Spoiler: Přibližně v 56. minutě filmu vrtulník kulometem pokropí záchranku a Rondo zemře. Když Laney (Betty Gabriel) řekne: „Rondo je mrtvej“, Rondo vteřinu na to těsně před dalším záběrem mrkne. Herec nevydržel mít otevřené oči a střih přišel příliš pozdě. (misar3)

 • - Sušenka, kterou se Kimmy (Brittany Mirabile) snaží ukrást v obchodě se jmenuje Apollo, což je vymyšlená značka ze seriálu Ztraceni (od r.2004) , v němž si jednu z hlavních postav zahrála představitelka Charlie, Elizabeth Mitchell. (hansel97)

 • - Spoiler: V scéne v kostole, kde je senátorka pripútaná, sa jej látka v ústach objavuje a zas mizne. (toi-toi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace