Blonďatou Sheeni, která osiřela v oblasti Zambuli, vychovává vznešený kmen a naučí ji telepaticky komunikovat se všemi tvory. Televizní zpravodaj Vic jí poskytne lekce lásky, když hledá v Africe materiál pro pořad o princi Otwani, fotbalistovi z královského rodu. Brzy však zjistí, že se zapletl do sítě politických intrik. Když se podlý princ rozhodne vtrhnout do kraje Zambuli, je na Sheeně, aby osvobodila Vica a zachránila své idylické království. (oficiální text distributora)

artas

Na toto sa dalo pozerať len kvôli hlavnej predstaviteľke a jej úspornému oblečeniu. Dej, to bol sled stupídností pospájaných za sebou. Romantika? Asi áno. Dráma? To snáď nemyslíte vážne? ()

warrenur

"Vic Casey, you are a GIANT!" "Occasionally..." Klasicke romanticke dobrodruzne B-cko rokov davno, davno minulych. Samozrejme, ze na nadhernej Tanye Roberts sme ako chlapci, ci chlapi mohli len oci nehat. :) Naviac ustredna melodia v momente vyvolala davne spomienky a nostalgiu, takisto ako kon premalovany na zebru, ci "zvieracia telepatia". :) Dnes vsak uz len naivna, rozpravkova blbinka a spomienky. I tak odporucam. Moze sa vam pacit prave takyto jednoduchy pribeh. ()

Yomega

Je to sice strašná kokotinka, ale díky volné bederní roušce, která občas ukáže vnady hlavní hrdinky jsem ve svém velmi raném mládí strávil pár bezesných nocí. Takže s hodnocením prostě nemůžu jinak:-) ()

Biopler

Guillerminov režisérsky kumšt vyčnieva v akčných scénach, výbuchoch, nehodách kde to vie kamerovo a kompozične uložiť. Rovnako pôsobivý je aj africký vizuál, snímanie odletu tisícok vtákov je nádhera. Len ich zneužitie pre príbeh s napodovaním Hitchcocka je riadna hovadina. V tomto diele však klady prebíja príbeh telenovely kedy sa hrdinka džungle zaľúbi do newyorského novinára. Tanya Roberts s prenikavým pohľadom modrých očí je v snímke hlavne preto, lebo je to žena, na ktorú sa dobre pozerá. Paradoxne keď sa najviac nesnaží hrať, vtedy to vyzerá dobre i uveriteľne. Džungľové dobrodružstvo príjemne odsýpa, veľakrát sa chytíte za hlavu čoho boli tvorcovia schopní, ale all in all je to dobrá zábava na nedeľné popoludnie, ktorú zvládnete aj jedným okom. ()

psychoza odpad!

Ten film je snáď zlý vtip! Tarzanka, ktorá vytiahne nohou chlapa na strom a erdžiaca zebra nápadne sa ponášajúca na koňa :D Och môj bože!!! Ako tomu niekto môže dať čo i len jednu hviezdičku?!? ()

Psycho.R

Pustil jsem si to po dvaceti letech a stále to má to kouzlo naivity. K tomu se mi opět dostala pod kůži nádherná hudba. ()

maeb

Taková celkem příjemná hovadinka o dívce z džungle, která trošku čaruje a ovládá všechna zvířata v džungli.... ()

stacey99

Zase jeden z tých filmov, ktorým neviem odolať, aj keď viem, že je to totálna vtákovina. Záverečná nahánačka na púšti je nezabudnuteľná. A k tomu taktiež nezabudnuteľná hudba. ()

Renie42

Hodnotím to z pohledu malé holky. Líbilo se mi to, příroda, příběh a to, na co si vzpomínám nejvíc je její jízda na zebře savanou :-) ()

RendaVahala

Tady tento dobrodružný a romantický film jsem poprvé viděl ve svých devíti letech. Tehdy mne to nějak nazaujalo, ale dnes na to vzpomínám pořád s estetickými emocemi, jež cítím ale vždy když tento film vidím. Možná že některým se tento film nelíbí, ale já na něj hrdě shlížím. ()

Z nostalgie, jako malá holka jsem na ten film byla schopná koukat každý den, ne, že bych to chápala, ale byla tam zvířátka a příroda a vůbec, pořád bylo na co se koukat. Když jsem se na to podívala teď, nepřišlo mi to tak úžasné, ale vybavil se mi ten nadšený pocit z dřívějška a míň tomu dát nemůžu. ()

vilusinska

Tenhle film jsem milovala už jako malá holka,pamatuju si, že jsem si ho pouštěla pořád a pořád dokolečka, dívka co příjde o rodiče a vychová jí šamanka kmene Zambuli,která chce varovat krále ale jeho bratr se chce zbavit jak bratra - krále tak i kmene, se mu naskytne možnost jak šamanku uvěznit a zabít bratra a když jí Sheena přijede osvobodit, podmanivá hudba a muž který jí uvidí se do ní naprvní pohled zamiluje a rozhodne se jí najít i kdyby měl propátrat celou džungli vás prostě dostane. ()

Tanya Roberts zemřela den po chybném oznámení

Tanya Roberts zemřela den po chybném oznámení

05.01.2021

Aktualizace 5.1.2021 20:30: Život občas píše bizarnější zvraty, než kdejaký scénář k filmu. Tento je bohužel ale spíše velmi smutný. Po včerejším vyjádření hereččina zástupce Mika Pingela, jenž… (více)